Дитяче печиво є одним з перших дорослих продуктів, яке можна давати дитині з 7-8 місяців. Воно насичує організм малюка корисними елементами, не перенасичене вуглеводами, дарує насолоду від їжі, так як має відмінний смак, внаслідок цього у дитини розвивається відмінний апетит.

Як вибрати дитяче печиво

Але вибирати дитяче печиво слід дуже вимогливо, адже батьки завжди дбають про здоров'я дитячого організму. Печиво має зручний розмір і форму, які спеціально розроблені під дитячу ручку. Воно не кришитися, і завдяки цьому його можна вільно давати маленьким діткам, при цьому не хвилюватись, що вони подавляться крихтами. На додаток, такий прикорм навчає малюка жувати, а отже, формувати жувальний рефлекс дитини, що корисно для зміцнення і розвитку зубків.

Знадобиться печиво для дітей також на прогулянці або в поїздці, так як дозволяє поповнити запас сил і енергії для подальшого дослідження світу. Кондитерські вироби або хліб давати малятку категорично забороняється, так як в них є жири і вуглеводи, які не готовий перетравити шлунок малюка. Аналогічно, дитячий організм не готовий до солі і цукру, які можуть негативно впливати на кров'яний тиск. Відштовхуючись від цього, краще зупинити свій вибір на дитячому печиві, в якому розроблений особливий склад спеціально для дітей. Широкий спектр такої продукції для малюків пропонує наша інтернет аптека DS. Ми пропонуємо за прийнятною ціною вироби від найавторитетніших і знаменитих марок, які сертифіковані і принесуть маляті виключно користь.