Додаток:
Довідка:
0 800 30 20 60

Наш блог

Ми і природа

Отруєння грибами: симптоми та перша медична допомога

Які є види отруйних грибів, які перші симптоми при отруєнні ними та як надавати першу допомогу в таких випадках – дізнайтеся у нашій статті.

Знання для здоров’я

Підвищена температура: причини гарячки, види температур, як зменшити температуру

Чому піднімається температура тіла, які є види температур, як зарадити при високій температурі, а коли краще цього не робити – дізнайтеся про це у нашій статті.

Знання для здоров’я

Підготовка й адаптація дітей до школи: усе, що потрібно знати батькам і дітям

Як правильно підготувати й адаптувати дитину до шкільних занять в умовах епідемії коронавірусу, що має знати та вміти дитина, яка йде до школи, та багато іншого на актуальну шкільну тематику читайте в нашій статті.

Знання для здоров’я

Перша допомога при харчовому отруєнні: як швидко допомогти?

Якими є основні ознаки харчового отруєння та як надавати першу медичну допомогу при проносі й блюванні в таких випадках – дізнайтесь у нашій статті.

Знання для здоров’я

Харчове отруєння: види, симптоми, коли до лікаря та як запобігти?

Які є види харчового отруєння, як воно проявляється, як запобігти такій загрозі, а в яких випадках звернутися за допомогою до лікаря – дізнайтесь у нашій статті.

Знання для здоров’я

Перша допомога при отруєнні алкоголем чи наркотиками: як можна швидко допомогти

Якими є ознаки отруєння алкоголем чи наркотичними речовинами та як ефективно надавати першу медичну допомогу в таких випадках, дізнайтесь у нашій статті.

Ми і природа

Популярні лікарські рослини: властивості, дія, детальний опис

Які назви лікарських рослин варто знати, у чому їх лікувальна дія, кому які рослини корисні, а кому – небажані, та як приготувати настій чи відвар із лікарської рослинної сировини в домашніх умовах? Про це читайте у нашій статті.

Ми і природа

Борщівник: чим небезпечний для людини

Чому борщівник небезпечний для людини, як відрізнити борщівник від інших рослин, як надавати першу допомогу при опіках від борщівника – читайте у нашій статті.

Ми і природа

Укуси комах: чим небезпечні, як уберегтися та чи потрібна перша допомога?

Чим можуть бути небезпечні укуси різних комах для людини, які ускладнення можуть виникнути, як захистити себе та що робити з місцями укусів – читайте у нашій статті.

Ми і природа

Ягоди: користь та шкода для здоров’я

У чому користь ягід для людини, які ягоди на що впливають, а коли краще утриматися від споживання ягід – про все це читайте у нашій статті.

Ми і природа

Небезпека на воді та правила першої допомоги при втоплені

Які небезпеки існують для нас під час перебування на воді? Як правильно надавати першу допомогу при втопленні – читайте про це в нашій статті.

Ми і природа

Якщо вкусила змія: правила першої допомоги

Яким має бути алгоритм допомоги при укусі змії? Як розпізнати отруйну змію, як захистити себе від імовірного контакту із змією, дізнайтесь про це у нашій статті.

Краса та догляд

Креми від сонця: як їх обирати та правильно використовувати

Як з-поміж різних видів кремів від сонця правильно вибрати свій сонцезахисний засіб та як його ефективно використовувати, аби отримати гарну засмагу, а не опіки шкіри? Дізнайтеся про це в нашій статті!

Ми і природа

Правила безпеки в горах: усе, що потрібно знати туристу

Які є потенційні небезпеки під час мандрівок у горах? Як правильно зібрати аптечку при поході в гори та що треба знати про техніку безпеки в горах? Дізнайтеся про це в нашій статті.

Знання для здоров’я

Тепловий та сонячний удар: надання першої допомоги

Які основні ознаки теплового та сонячного удару? Що не можна робити при сонячних ударах та як правильно надавати першу допомогу? Дізнайтеся про це в нашій статті!

Ми і природа

Перша допомога при ударі блискавки: що потрібно знати

Як правильно надати першу допомогу при ударі блискавки? Як уникнути удару блискавки і захистити себе, якщо ви опинились на вулиці під час грози. Дізнайтеся про це в нашій статті.

Знання для здоров’я

Риб’ячий жир та омега-3: користь для здоров’я

Чому корисний риб’ячий жир, як його правильно обрати та приймати, а які є протипоказання для його вживання – довідайтеся про це у нашій статті.

Знання для здоров’я

БАДи: відмінність від ліків, користь та можлива шкода для здоров’я

Що таке БАДи, чим вони відрізняються від звичайних ліків, яка від них користь, а коли вони можуть бути навіть шкідливими – про все це дізнайтесь у нашій статті.

Домашня аптечка

Домашня аптечка, якщо є малі діти: що і навіщо?

Що обов’язково має бути в аптечці, якщо в домі є діти? Батькам варто вміти вчасно зорієнтуватися, як і коли надати невідкладну допомогу своїй дитині та які засоби для цього можуть знадобитися, а коли без зволікань необхідно звертатися за фаховою медичною допомогою. Про це – у нашій статті!

Ми і природа

Якщо вкусив кліщ: перша допомога при укусі та що робити далі?

Як розпізнати кліща та як правильно надати першу допомогу, якщо вкусив кліщ? Чим небезпечні укуси кліща та що слід робити далі? Дізнайтеся про це у нашій статті.

Знання для здоров’я

Мігрень: симптоми, лікування, профілактика

Мігрень – сильний біль голови, що часто супроводжується нудотою та порушеннями зору. Якими є типові ознаки (симптоми) мігрені, як позбутися мігрені та не допустити її – про все це читайте у нашій статті.

Домашня аптечка

Домашня аптечка: універсальна сімейна та при хронічних хворобах

Деякі хронічні хворі повинні системно приймати ліки згідно з рекомендаціями лікуючого лікаря. Проте мати найнеобхідніші ліки вдома не завадить, навіть якщо усі домашні здорові. Що варто покласти у домашню аптечку і як сформувати аптечку для особи, що має хронічні захворювання? Відповіді на питання щодо правильного укомплектування аптечки і прийому ліків, що найчастіше задають аптекарям, – читайте у нашій статті!

Домашня аптечка

Тривожна аптечка: які засоби та ліки мають в ній бути

Тривожна аптечка – список найбільш необхідних ліків і медичних виробів, із яким має бути обізнаний кожен із нас на випадок різних неприємних непередбачуваних ситуацій: масових епідемій, стихійних лих, військових дій. Карантин є слушним часом уважно ознайомитися з можливим складом тривожної аптечки на різні випадки, аби згодом, за потреби, – зібрати собі визначені засоби.

Знання для здоров’я

Усе про тести на коронавірус та імуноферментний аналіз

Імуноферментний аналіз (тест) – метод лабораторної діагностики, що дозволяє визначати специфічні антитіла та антигени у крові пацієнта для підтвердження чи спростування можливого захворювання на коронавірус. Кому і навіщо потрібен цей аналіз, коли він засовується, які його методи – про все це читайте в нашій статті.

Знання для здоров’я

Як перемогти стрес в умовах небезпеки коронавірусу і тривалого карантину?

Зараз, у період всесвітньої пандемії коронавірусу, дуже небезпечним є вплив стресу на наше повсякденне життя. Як подолати стрес, паніку і тривогу за будь-яких умов – читайте у нашій статті.

Знання для здоров’я

Антисептики для рук та дезінфікуючі засоби: коли і які?

Максимально вберегти себе від імовірного контакту з вірусами допоможуть антисептики та дезінфікуючі засоби. Якими вони бувають, як їх правильно застосовувати – дізнайтеся про це у нашій статті.

Знання для здоров’я

Медичні маски: як їх правильно носити та які вони бувають

У зв’язку з оголошеною пандемією та заходами для підвищення безпеки на час карантину дедалі більшої популярності набирають медичні маски. Якими вони бувають, коли і кому вони потрібні та як їх правильно носити – дізнайтесь про це в нашій статті.

Знання для здоров’я

Алергія: симптоми, лікування, профілактика

Алергія – один із найпоширеніших у світі розладів імунної системи, що з’являється у відповідь на контакт із чужорідними для організму речовинами. Якими є ознаки алергії, які є види алергії, як відбувається її лікування – про все це читайте у нашій статті.

Знання для здоров’я

Глаукома: симптоми, профілактика та лікування

Глаукома – хвороба зорового нерва, яка в найгіршому випадку може призвести до сліпоти. Якими є ранні ознаки та основні симптоми глаукоми, як відбувається її лікування та яких заходів потрібно вживати задля її профілактики – про все це читайте в нашій статті.

Знання для здоров’я

Кашель: про що він може розповісти

Кашель є одним із найпоширеніших симптомів різних хворіб і станів – від алергії та звичайної застуди до туберкульозу. Які ж види кашлю існують, як його лікувати, коли слід звернутися до лікаря – про все це довідайтесь у нашій статті.

Знання для здоров’я

Туберкульоз: ознаки, симптоми, лікування, профілактика

Туберкульоз вже не одне століття поспіль є одним із грізних інфекційних захворювань, що тероризують людство. Які є ознаки та симптоми туберкульозу, як ним не захворіти та правильно лікувати – про все це читайте у нашій статті.

Знання для здоров’я

Біль у суглобах: причини, профілактика та лікування

Біль у суглобах рук, ніг, пальців, колін – далеко не найприємніше відчуття. Якими є основні причини болю в суглобах, як лікувати біль в суглобах та як його попередити – довідайтеся про це в нашій статті.

Знання для здоров’я

Коронавірус: все, що потрібно знати про нього

Китайський коронавірус – нова небезпечна хвороба, епідемія якої загрожує світу. Які причини, ознаки та симптоми коронавірусу, як розпізнати це захворювання і як можна захистити себе, щоб не заразитись. Дізнайтесь про це у нашій статті.

Знання для здоров’я

Переїдання: як їсти, щоб не переїдати

Переїдання, важкість у шлунку – актуальна проблема для багатьох людей, особливо упродовж святкового періоду. Якими є ознаки переїдання, коли варто сказати їжі «стоп» і, головне, як правильно їсти, щоб не переїдати, та що робити при переїданні, як допомогти собі? Довідайтеся про все це у нашій статті.

Знання для здоров’я

Герпес на губах: ознаки, лікування та профілактика

Звідки береться герпес на губах, як його лікувати, чи можна вилікувати назавжди та яких заходів вжити задля його профілактики? Відповіді на ці питання ви знайдете у нашій статті.

Знання для здоров’я

Фітотерапія при захворюваннях жовчного міхура та печінки: що і коли?

Як фітотерапія може допомогти при захворюваннях жовчного міхура й печінки – поради лікаря за цією темою читайте у нашій статті.

Знання для здоров’я

Як запобігти сезонній депресії та як її побороти?

Що таке сезонна депресія, що варто знати про неї та як собі допомогти? Чому особливе значення має здоровий сон і відпочинок? Які ознаки клінічної депресії (великі ознаки депресії), коли необхідно звернутися за допомогою до фахівця, щоби не залишатися з проблемою на самоті – читайте у нашій статті!

Знання для здоров’я

Відповідальне вживання антибіотиків

Як правильно виживати антибіотики, що можна та не можна робити під час прийому антибіотиків, коли їх призначення є необхідним, а коли категорично недоцільним – дізнайтеся про це у нашій статті.

Знання для здоров’я

Вірусний гепатит: види, діагностика, профілактика

Як можна виявити вірусний гепатит і уникнути його? Довідайтеся про це у нашій статті, написаній професійним лікарем.

Домашня аптечка

Експрес-тест на грип: який краще купити в аптеці?

Як швидко діагностувати грип у домашніх умовах? До прикладу, за допомогою експрес- тесту на грип! Про переваги та недоліки таких пристроїв читайте в нашій статті.

Знання для здоров’я

Цукровий діабет: що потрібно знати для профілактики цієї хвороби

Які ознаки цукрового діабету в чоловіків, жінок і дітей? Ознаки небезпечних станів при цукровому діабеті: падіння цукру в крові (гіпоглікемія), підвищений рівень цукру (гіперглікемія), підвищений рівень ацетону в крові (ацитонемія). Що варто знати для профілактики цієї хвороби – довідайтеся завдяки нашій статті.

Знання для здоров’я

Фітотерапія при захворюваннях сечового міхура та нирок: що і коли?

У цій статті публікуємо фахові поради про можливості фітотерапії при захворюваннях сечового міхура та нирок, правильне застосування фітопрепаратів та коли обов’язково слід звернутися за допомогою до лікаря.

Знання для здоров’я

Як запобігти осінньому загостренню хвороб нирок та сечового міхура: поради лікаря

Причини виникнення й загострення запальних процесів сечового міхура (циститу), як уникнути циститу в жінок, вагітних, чоловіків і дітей – довідайтеся про це у нашій статті.

Домашня аптечка

Експрес-тести на наркотики: що варто знати батькам підлітка?

Швидкі тести для визначення слідів наркотичних речовин у сечі дозволяють батькам вчасно виявити проблему вживання наркотиків підлітками. Класифікація тестів на наркотики та їх правильне застосування у домашніх умовах – довідайтеся про це в нашій статті.

Знання для здоров’я

Засоби для зміцнення імунітету: як залишатися здоровим восени та взимку?

Як зміцнити, посилити імунітет дорослому та дитині й уникнути хвороб у будь-яку пору року (особливо коли надворі холодно). Довідайтесь про це в нашій статті.

Знання для здоров’я

Застуда у дорослих і дітей: як не захворіти, як відрізнити від грипу та як швидко вилікувати?

Які є засоби для найшвидшого подолання симптомів застуди та гострих респіраторно-вірусних інфекцій? Як вберегтися від цієї сезонної недуги і як ефективно лікуватися в домашніх умовах? Доцільно оновити в пам’яті актуальну інформацію та отримати дієві поради перед початком сезону застуд!

Знання для здоров’я

Запах ацетону з рота в дітей: причини, діагностика та лікування

Які основні причини появи запаху ацетону в дітей? Які існують методи діагностики й лікування цієї проблеми (ацетонемічного кризу, кетоацидозу). Читайте про це у нашій статті.

Знання для здоров’я

Печія: що потрібно знати та коли звернутися до лікаря?

У здорових людей печія може бути викликана нераціональним харчуванням, їжею «нашвидкоруч», «всухом’ятку», переїданням. Провокують печію гостра, смажена, жирна їжа, свіжа здоба, деякі харчові продукти, газовані напої. Також причиною печії може бути звичка лягати відразу після їжі, зловживання алкоголем і тютюном.

Знання для здоров’я

Симптоми гастриту: у жінок, чоловіків, дітей. Що робити при підозрі на гастрит?

Що варто знати про основні причини виникнення гастриту і симптоми цієї хвороби? У чому відмінність симптоматики гастриту в чоловіків і жінок? Як визначити гастрит у дитини? Що робити при підозрі на гастрит?

Форма входу

Вибір міста допоможе надати актуальну інформацію про наявність товару та його ціну у вашому місті!