При неможливості помити руки з милом в поїздці або в громадському місці усунути з шкіри рук забруднення і знезаразити її дозволить антисептик для рук або санітайзер. Цей антибактеріальний гель завдяки своєму складу знищує на поверхні шкіри 99% патогенних і умовно патогенних мікробів і вірусів.

Специфічні особливості санітайзера

Дані антисептики для рук можна купити в аптеці, де вони мають дуже доступні ціни. Також продукти цього широкого асортименту санітайзерів ще мають ряд однакових властивостей:

• мають гіпоалергенну формулу;
  • забезпечують чистоту рук;
  • містять вітаміни, природні олії і екстракти для догляду за шкірою;
  • миттєво очищають і знезаражують;
  • тонізують і оберігають шкіру від сухості;
  • витрачаються економно, завдяки розміщеному на флаконі дозатору;
  • флакони мають компактні і зручні форми.

Такі антисептики після їх нанесення на шкіру не викликають відчуття липкості і залишають відчуття свіжості. Щоб залучити дітей до використання цих засобів їх випускають з приємним для дітей запахом - жуйки або карамелі.

Призначення медичних санітайзерів

Серед асортименту антибактеріальних продуктів варто виділити медичний антисептик для рук, який найчастіше можна купити в аптеці. Він має специфічне застосування і використовується виключно в медичних цілях.

Такі антисептики застосовують:

• для гігієнічної та хірургічної дезінфекції шкіри рук медичних працівників в аптеках і установах охорони здоров'я;
  • перед інвазивними втручаннями для дезінфекції шкірних покривів пацієнтів;
  • для гігієнічної дезінфекції шкіри рук працівників на косметичних, фармацевтичних, мікробіологічних, харчових підприємствах;
  • для дезінфекції шкіри клієнтів при манікюрних і педикюрних процедурах;
  • для обробки шкіри рук або гумових рукавичок на руках у випадках необхідного дотримання вимог санітарії та гігієни.

Сфери застосування санітайзера

З огляду на епідеміологічну ситуацію в нашій країні і світі, для дезінфекції рук рекомендується користуватися антисептиками в:

• медичних установах, лікарнях, поліклініках:
  • стоматологічних кабінетах і клініках;
  • салонах краси, перукарнях і манікюрних салонах;
  • фітнес і спортивних центрах;
  • кафе, ресторанах, готелях;
  • розважальних закладах;
  • громадських місцях з великим скупченням людей;
  • при відсутності можливості вимити руки водою з милом.

Купити антисептик для рук можна, скориставшись сервісом інтернет-сайту аптеки.