Іграшки для дітей займають, мабуть, дуже важливе місце, оскільки вони цікаві і люблять пробувати нове, проте в початкові місяці життя ймовірність опановувати світ надзвичайно обмежена. Серед загального різноманіття дитячих товарів батьки можуть порекомендувати крихтам не такий вже значний вибір забав, основний пункт в якому займають брязкальця для немовлят.

Брязкальце - це перша іграшка, через яку малюк починає пізнавати навколишній реальний світ. Оскільки, невеликі ручки ще занадто мало розвинені, щоб стримувати значні предмети, а мозок не дозрів до складних конструкцій, внаслідок цього брязкальця для дітей - самий послідовний варіант для першого етапу розвитку візуальних і тактильних відчуттів. До того ж ціна на брязкальця нечасто буває значною. Брязкальця для малят - це не просто метод цікавого проведення часу, але і неподільний навчальний посібник. Батьки можуть показати дитині барвисте брязкальце і почекати, до тих пір, поки малятко сфокусує на ньому свій інтерес. Потім погриміти брязкальцем, щоб перш за все зацікавити його.

Таким чином, дитина буде розвивати слухове і зорове сприйняття. Коли малюк зуміє сам утримувати іграшку в ручках, тоді ігровий потенціал ще більше розшириться. Це допомагає дитині самій вивчати її будову, слухати її звуки, пробувати на смак, розвивати координацію рухів і тактильні навички. Виробники пропонують сьогодні не тільки великий вибір класичних брязкалець, а й музичних, ароматизованих, тканинних, дерев'яних і інших. Але головне, щоб вони відповідали встановленим стандартам і нормам якості.