Пляшечка для годування - це перша необхідність під час поступового переходу від грудей до прикорму. Пляшечка для годування призначена для різних сумішей, лактопродуктов і соків. Але дитячі пляшечки надають як позитивний, так і негативний істотний вплив. Дитячі бутилочки виробляються тільки з безпечних, екологічно чистих для малюка матеріалів. Як правило - це спеціальний вид пластику, силікон або скло. Але скляні дитячі бутилочки, менш популярні, так як існує ймовірність розбити їх, і тому вони використовуються в основному при персональній непереносимості синтетичних матеріалів. Але немає сумніву, вони прослужать довше, до того ж їх легко стерилізувати.

Дитяча пляшечка може мати різноманітний об'єм і форму. Для маляток, які тільки почали освоювати її, підійде модель циліндричної форми невеликого об'єму, яка по почуттях нагадує груди мами. Для карапузів, які знайомі з даними пристосуванням, прекрасно підійде з ручками для тримання фігурна модель. Необхідно врахувати, що пляшечку у вигляді кільця буде малятку тримати зручніше, а мити її важко. Багато пляшечок забезпечуються особливим індикатором, який попереджає про те, що температурний режим вмісту не підходить для малюка. Також на ринку представлені антіколікові пляшечки для дітей з дном, яке відкручується під час годування і тим самим дає повітрю виходити і не потрапляти разом з їжею в стравохід. У будь-якій пляшці обов'язково присутні герметична кришка і ортодонтична соска.