Пієлонефрит — запалення нирок, що має інфекційну етіологію. Антибіотики при пієлонефриті є основою терапії як гострої, так і хронічної форми захворювання у дітей та дорослих.

Гострий пієлонефрит характеризується стрімким розвитком та вираженою симптоматикою: інтенсивний біль у спині, підвищення температури тіла, слабкість. Ознакою пієлонефриту є зміна кольору та прозорості сечі. В 30% клінічних випадків хвороба ускладнюється циститом з повною його симптоматикою. При своєчасно розпочатому лікуванні, коли правильно підібраний антибіотик від запалення нирок та інші ліки, прогнози гострого пієлонефриту сприятливі.

Хронічний пієлонефрит характеризується змінами загострень та ремісій, може протікати зовсім безсимптомно, або супроводжуватись загальними симптомами — швидкою втомлюваністю, погіршенням апетиту, слабкістю. Біль при хронічному пієлонефриті має ниючий характер, загострюється при переохолодженні.

Антибіотики при запаленні нирок значно знижують ризики розвитку ускладнень — паранефриту, гломерулонефриту, сепсису, абсцесу нирок, ниркової недостатності.

Які антибіотики призначають при пієлонефриті

Лікування пієлонефриту є комплексним — призначаються антибактеріальні засоби для усунення запального процесу та ліки для симптоматичного лікування та покращення загального стану.

При перших ознаках захворювання лікар може призначити антибіотики при пієлонефриті широкого спектра дії для профілактики розповсюдження запалення, а вже після отримання результатів аналізів — вузького спектра, дія яких направлена саме на збудника хвороби.

Найчастіше призначають антибіотики при нирковій недостатності чи запалені таких класів: пеніциліни, фторхінолони, аміноглікозиди, кефалоспорини, карбапенеми в різних лікарських формах: таблетки та капсули, краплі та гранули для приготування суспензій, ректальні та вагінальні супозиторії, розчини для ін'єкцій.

Аптека D.S. пропонує такі антибіотики при пієлонефриті з доставкою по Україні:

• Бісептол
  • Суметролім
  • Бі-сепТ Фармак
  • Цефтриаксон
  • Ципрофлоксацин
  • Гентаміцин
  • Левофлоксацин

Разом з антибіотиками наші клієнти можуть придбати без рецепта препарати для симптоматичного лікування пієлонефриту: спазмолітики, антисептики, пробіотики, сечогінні препарати, засоби для зниження температури та покращення кровообігу в нирках, ентеросорбенти та вітамінні комплекси.

Коли потрібно приймати антибіотик від запалення нирок

Призначають антибіотики при болі в нирках та температурі. Основою для призначення ліків є лабораторні аналізи та інструментальне обстеження. При слабо вираженій симптоматиці антибіотики при пієлонефриті призначаються в таких випадках:

• профілактика розповсюдження патологічного процесу при гострому стані;
  • при часто рецидивуючому пієлонефриті;
  • при ризиках розвитку ускладнень;
  • для лікування пацієнтів, що мають інші хронічні захворювання та знижений імунітет.

Антибіотикотерапія підбирається індивідуально з урахуванням особливостей пацієнта та клінічної картини.

Особливості застосування та застереження

Приймаючи антибіотик від запалення нирок, необхідно враховувати особливості терапії таким препаратом:

• антибіотики не призначаються пацієнтам з алергією на активну речовину в його складі, при випадках алергічних реакцій в анамнезі;
  • деякі антибіотики протипоказані людям з нирковою недостатністю;
  • антибіотики можуть проникати через плацентарний бар'єр та концентруватися в грудному молоці, отже важливо враховувати можливість їх впливу на плід та немовлят, призначаючи вагітним чи годуючим жінкам;
  • особливої уваги потребує використання антибіотиків у педіатрії та геріатрії — дітям та літнім людям підбирають безпечні дозування;
  • антибіотики можуть конфліктувати з іншими лікарськими препаратами, сповільнювати їх виведення (що призводить до інтоксикації) або зменшувати фармакологічну дію.

Одна з особливостей антибіотикотерапії — порушення чи пригнічення мікрофлори кишківника, що сприяє розвитку діареї та зневодненню. Для профілактики таких станів важливо підтримувати організм пробіотиками.

Антибіотики для лікування нирок в аптеці D.S.

Аптека D.S. — це онлайн аптека, де можна придбати антибіотики при пієлонефриті українського та іноземного виробництва. Саме тут вам запропонують приємні ціни та можливість отримати замовлення зручним способом — доставка можлива по місту та Україні.