Дитячі соки - це колодязь мінералів і вітамінів, які необхідні організму малятка. Нектари фруктові соки для дітей містять аскорбінову кислоту, яка активно збільшує імунітет. Різні дитячі соки володіють персональними властивостями, які необхідно враховувати перед застосуванням. Для грудних дітей, соки - це в першу чергу джерело вітамінів, а також продукт прикорму, який варто давати з обережністю. Так як надлишок фруктової кислоти може завдати шкоди травній системі малюка. Сік для немовлят розрізняється по складу, методу приготування і якості від соку для дорослих.

Виробники соків стежать за процедурою приготування, коректують різні соки для різного віку, а також гарантують абсолютну екологічну безпеку. До речі, в дитячих соках цілком відсутні які-небудь харчові добавки, якими переповнені звичайні соки.

Правила прийому дитячого соку

Деякі правила прийому дитячого соку: немовлятам приймати сік можна тільки з чотирьох місяців; не слід застосовувати сік в інтервалах між прийомами їжі як питво; сік необхідно давати слідом за годуванням, щоб не зіпсувати апетит; організм повинен адаптуватися до прийняття соку, тому його необхідно давати з ложечки, при цьому, спочатку кілька крапель і потроху підвищувати кількість; дитячі соки з малини, полуниці і цитрусових фруктів краще давати після виповнення одного року, оскільки вони дуже алергенні; соки для дітей з різних фруктів, овочів, ягід завжди необхідно давати окремо, хоча на ринку і присутні багатокомпонентні; починати прикорм оптимально з яблучного соку, тому що це дуже корисно і недорого.