Коли малюк підростає і приймається поводитися активно, проходить час використання підгузників. У цьому випадку експерти радять застосовувати трусики підгузники. Такі дитячі труси відрізняються від звичайних підгузників тим, що не володіють липучками і виглядають практично, як справжні, за винятком деяких моментів. Труси дитячі бувають для дівчаток і хлопчиків, для плавання або купання.

Одягати трусики підгузники діткам дуже легко. Вони тонше звичайних підгузників, і сприймаються дітьми як прості трусики. Тому, багато мам давно відмовилися від підгузників, порівнявши і відчувши на індивідуальному досвіді комфорт і зручність трусиків. Оскільки не тільки малюк поводиться спокійно, але і у батьків з'являється переважно більше часу на персональні справи. Як вже говорилося, виробники роблять два види трусиків, які різняться в залежності від статі дитини.

Для хлопчиків вони спереду містять подвійний всмоктуючий шар. А для дівчаток мають таку функцію посередині. По краях всі трусики мають гумки, які захищають трусики від протікання. Поряд з цим, вони всередині просякнуті особливим складом, який захищає малюка від появи подразнення. Трусики для плавання застосовують при купанні у водоймі або басейні, щоб уникнути непередбачуваних ситуацій. Вони надійно утримують сечу і випорожнення всередині, не розбухають, навіть незалежно від того, як довго дитина перебувала у воді. Зазвичай виробляються з натурального дуже м'якого нетканого матеріалу, який не викликає алергію і дискомфорт, добре провітрюються, що допомагає уникнути потертостей шкіри дитини.