Новини та Акції

Благодійний забіг до Дня захисту дітей від мережі аптек «D.S.» на Поділлі! Благодійний забіг до Дня захисту дітей від мережі аптек «D.S.» на Поділлі!

Метою стала взаємопідтримка, натхнення від спільної участі у заході та збір на потреби 10-тої окремої гірсько-штурмової б

«Таємна свічка» у «Таємній аптеці»: майстер-клас у День захисту дітей «Таємна свічка» у «Таємній аптеці»: майстер-клас у День захисту дітей

1 червня дітки у Таємній Аптеці власноруч виготовили свічки з вощини – символ світла і тепла для свого дому!

Акційні пропозиції від брендів VICHY та La Roche-Posay у червні аптеках «D.S.»! Акційні пропозиції від брендів VICHY та La Roche-Posay у червні аптеках «D.S.»!

Зустрічайте у червні акцію 1+1=3 від всесвітньо відомих французьких косметичних брендів VICHY та La Roche-Posay!

Знижка на косметику Arbor Vitae у червні в аптеках «D.S.»! Знижка на косметику Arbor Vitae у червні в аптеках «D.S.»!

У червні для наших клієнтів діятимуть знижки до 25% на ексклюзивну косметику власної торгової марки «Arbor Vitae» для вол

Акційні пропозиції на фірмову косметику у червні в аптеках «D.S.»! Акційні пропозиції на фірмову косметику у червні в аптеках «D.S.»!

Завітайте в аптеки «D.S.» у червні та скористайтеся підготованими для вас акціями від всесвітньо відомих косметичних брен

Акційні пропозиції до Дня захисту дітей в аптеках «D.S.»! Акційні пропозиції до Дня захисту дітей в аптеках «D.S.»!

У червні у нашій мережі діятимуть акції та знижки до 35% на товари дитячого асортименту. Із нагоди Дня захисту дітей акце

Новини корпоративного життя мережі аптек «D.S.» Новини корпоративного життя мережі аптек «D.S.»

Як працівники мережі аптек «D.S.» проводять вільний час, аби було з користю та позитивом!

Колектив мережі аптек "D.S." – у вишиванках! Колектив мережі аптек "D.S." – у вишиванках!

Сьогодні у 15-ти областях України працівники нашої компанії одягли вишиванки

Бонуси з картки мережі аптек D.S. – на ЗСУ (звіт про використання) Бонуси з картки мережі аптек D.S. – на ЗСУ (звіт про використання)

Інформуємо про використання бонусних балів клієнта аптек DS на допомогу українському війську станом на 09.05.24

Показано 9 з 371

Тільки корисна інформація

Дізнавайтесь про актуальні новини і акції у мережі D.S. та отримуйте корисні поради про ліки і здоров'я.