Каталог
доставка
Комбіспазм таблетки 20 шт
D.S.
За карткою клієнта «D.S.» нараховуються бонусні бали (крім акційних товарів)
D.S.

Комбіспазм таблетки 20 шт

код товару: ЦБ000044196
Упаковка / 20 шт
Є в наявності
!

Ціна дійсна при резервуванні

Аптеки
від 120.88 грн
Упаковка
1
блістер
0

D.S.
За карткою клієнта «D.S.» нараховуються бонусні бали (крім акційних товарів)
D.S.
Доставка в: Львів >
Особливості застосування
Водіям - заборонено
Водіям заборонено
Дорослим - дозволено
Дорослим дозволено
Дітям - з 7-ми років
Дітям з 7-ми років
Вагітним - заборонено
Вагітним заборонено
Алергікам - з обережністю
Алергікам з обережністю
Годуючим - заборонено
Годуючим заборонено
Діабетикам - з обережністю
Діабетикам з обережністю
Температура зберігання - від 5°C до 25°C
Температура зберігання від 5°C до 25°C
Взаємодія з їжею - не має значення
Взаємодія з їжею не має значення

Торгівельна назва Комбіспазм
Форма випуску таблетки
Виробник Маріфарм
Країна власник ліцензії Словенія
Умови відпуску Без рецепту
Вид упаковки блістер
Кількість в упаковці 2 блістер(и)
Дивитися властивості номенклатури Дивитися інструкцію
Доставка в: Львів >
Евертоджен Лайф Саєнсиз
Є в наявності Є в наявності
від 574.00 грн

Загальна характеристика: Загальна характеристика Комбіспазм таблетки 20 шт

  • Виробник: Комбіспазм таблетки 20 шт

    <p><text land='' style=''>Евертоджен Лайф Саєнсиз Лімітед/</text></p><p><text land='' style=''>Evertogen Life Sciences Limited.</text></p> <p><span style='mso-fareast-font-family:Calibri;mso-fareast-language: EN-US' style='mso-fareast-font-family:Calibri;mso-fareast-language: EN-US'>ТО «МАРІФАРМ», Словенія/</span></p> <p><span style='mso-fareast-font-family:Calibri;mso-fareast-language: EN-US' style='mso-fareast-font-family:Calibri;mso-fareast-language: EN-US'>Marifarm d.o.o., Slovenia</span></p>
  • Умови відпуску:

    <p><span style='mso-fareast-language:UK' style='mso-fareast-language:UK'>Без рецепта – №10 та №20. За рецептом – №100.</span></p>
  • Лікарська форма:

    <p><b style='mso-bidi-font-weight:normal' style='mso-bidi-font-weight:normal'></b><span style='mso-fareast-language: UK' style='mso-fareast-language: UK'> Таблетки.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>Основні фізико-хімічні властивості:</i><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'> </i><span style='mso-fareast-language:UK' style='mso-fareast-language:UK'>таблетки без оболонки, білого кольору, круглої форми з рискою.</span></p>
  • Упаковка:

    <p><span style='mso-fareast-language:UK' style='mso-fareast-language:UK'>По 10 таблеток у блістері з фольги алюмінієвої та плівки поліхлорвінілової; по 1 або 10 блістерів в картонній пачці.</span></p> <p><span style='mso-fareast-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold' style='mso-fareast-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold'>По 10 таблеток в алюмінієвому блістері; по 1 блістеру в картонній пачці; по 10 картонних пачок у гуртовій картонній пачці.</span></p> <p><span style='mso-fareast-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold' style='mso-fareast-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold'>По 10 таблеток в алюмінієвому блістері; по 1 блістеру в картонній пачці.</span></p> <p><span style='mso-fareast-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold' style='mso-fareast-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold'>По 10 таблеток в алюмінієвому блістері; по 2 блістери в картонній пачці.</span></p> <p><span style='mso-fareast-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold' style='mso-fareast-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold'>По 10 таблеток в алюмінієвому блістері; по 10 блістерів в картонній пачці.</span></p>
  • Фармацевтична група:

    <p><span style='letter-spacing:-.3pt;mso-fareast-language:UK' style='letter-spacing:-.3pt;mso-fareast-language:UK'>Анальгетики та антипіретики. Парацетамол, комбінації без психолептиків. </span></p> <p><span style='letter-spacing:-.3pt;mso-fareast-language:UK' style='letter-spacing:-.3pt;mso-fareast-language:UK'>Код АТХ N02B E51.</span></p>
  • Код АТХ:

Протипоказання: Протипоказання Комбіспазм таблетки 20 шт

  • <p><span style='mso-fareast-language:UK' style='mso-fareast-language:UK'>Підвищена чутливість до компонентів препарату. Глаукома, тахікардія, непрохідність сечовивідних шляхів, доброякісна гіпертрофія передміхурової залози з тенденцією до затримки сечовипускання, тяжкі порушення функції нирок та/або печінки, дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, алкоголізм, захворювання крові, анемія (у тому числі гемолітична), лейкопенія. Динамічна кишкова непрохідність,</span><span style='mso-fareast-language:AR-SA
  • mso-bidi-font-style:italic' style='mso-fareast-language:AR-SA
  • mso-bidi-font-style:italic'> паралітична кишкова непрохідність, стеноз пілоричного відділу шлунково-кишкового тракту з обструкцією, тяжкий виразковий коліт,</span><span style='mso-fareast-language: UK' style='mso-fareast-language: UK'> обструктивні захворювання шлунково-кишкового тракту та жовчовивідних шляхів із порушенням їх прохідності, пептична виразка шлунка або дванадцятипалої кишки, рефлюкс-езофагіт
  • гостра кровотеча
  • вроджені гіпербілірубінемії (синдроми Жильбера, Дубіна – Джонсона та Ротора), міастенія gravis,</span><span style='mso-fareast-language:AR-SA
  • mso-bidi-font-style:italic' style='mso-fareast-language:AR-SA
  • mso-bidi-font-style:italic'> тиреотоксикоз, серцева недостатність.</span><span style='mso-fareast-language:UK' style='mso-fareast-language:UK'></span></p>

Застосування: Застосування Комбіспазм таблетки 20 шт

<p><span style='mso-fareast-language: UK' style='mso-fareast-language: UK'>Препарат приймати внутрішньо, запиваючи невеликою кількістю рідини (200 мл).</span></p> <p><span style='mso-fareast-language:UK' style='mso-fareast-language:UK'>Дорослі: 1–2 таблетки залежно від гостроти болю 1–4 рази на добу. При проведенні терапії дорослим доцільно починати з 4 таблеток на добу. Максимальну дозу можна збільшити до 8 таблеток на добу, за умови доброї переносимості та відсутності проявів побічної дії.</span></p> <p><span style='mso-fareast-language:UK' style='mso-fareast-language:UK'>Термін лікування визначати індивідуально, залежно від стану та реакції хворого. Якщо ефективності лікування не досягнуто протягом 2 тижнів або наявні ознаки побічної дії при дозі меншій, ніж 4 таблетки на день, прийом препарату слід припинити.</span></p> <p><span style='mso-fareast-language:UK' style='mso-fareast-language:UK'>Діти віком від 7 до 13 років: ? таблетки 1–2 рази на добу; віком від 13 до 15 років: 1 таблетка 1–3 рази на добу; віком від 15 років: 1–2 таблетки залежно від гостроти болю 1–4 рази на добу.</span></p>

Протипоказання: Протипоказання Комбіспазм таблетки 20 шт

  • <p><span style='mso-fareast-language:UK' style='mso-fareast-language:UK'>Больові синдроми зі спастичним компонентом різного походження:</span></p> <p><span style='mso-fareast-language:UK' style='mso-fareast-language:UK'>– </span><span style='mso-fareast-language:UK' style='mso-fareast-language:UK'>головний біль
  • </span></p> <p><span style='mso-fareast-language:UK' style='mso-fareast-language:UK'>– </span><span style='mso-fareast-language:UK' style='mso-fareast-language:UK'>зубний біль
  • </span></p> <p><span style='mso-fareast-language:UK' style='mso-fareast-language:UK'>– </span><span style='mso-fareast-language:UK' style='mso-fareast-language:UK'>м’язовий біль, невралгія
  • </span></p> <p><span style='mso-fareast-language:UK' style='mso-fareast-language:UK'>– </span><span style='mso-fareast-language:UK' style='mso-fareast-language:UK'>ревматичний біль, радикуліти
  • </span></p> <p><span style='mso-fareast-language:UK' style='mso-fareast-language:UK'>– </span><span style='mso-fareast-language:UK' style='mso-fareast-language:UK'>ниркова коліка
  • </span></p> <p><span style='mso-fareast-language:UK' style='mso-fareast-language:UK'>– </span><span style='mso-fareast-language:UK' style='mso-fareast-language:UK'>менструальний біль.</span></p>

Побічна дія: Побічна дія Комбіспазм таблетки 20 шт

<p><span style='mso-fareast-language: EN-US' style='mso-fareast-language: EN-US'>Зазвичай препарат переноситься добре. Побічні дії, пов’язані з діючими речовинами, що входять до складу препарату, проявляються, як правило, при тривалому застосуванні препарату у великих дозах.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>Парацетамол</i><span style='mso-fareast-language:EN-US' style='mso-fareast-language:EN-US'>.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>З боку травного тракту:</i><span style='mso-fareast-language: EN-US' style='mso-fareast-language: EN-US'> нудота, блювання, зниження апетиту, запор, діарея або метеоризм. При тривалому застосуванні високих доз препарату – біль в епігастральній ділянці. </span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>З боку печінки та жовчовивідних шляхів: </i><span style='mso-fareast-language: EN-US' style='mso-fareast-language: EN-US'>підвищення активності печінкових ферментів, як правило, без розвитку жовтяниці, порушення функцій печінки, гепатонекроз (дозозалежний ефект), гепатотоксична дія.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>З боку ендокринної системи: </i><span style='mso-fareast-language:EN-US' style='mso-fareast-language:EN-US'>гіпоглікемія (аж до гіпоглікемічної коми).</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>З боку системи крові та лімфатичної системи:</i><span style='mso-fareast-language:EN-US' style='mso-fareast-language:EN-US'> гемолітична анемія, тромбоцитопенія; апластична анемія, панцитопенія, сульфгемоглобінемія і метгемоглобінемія (ціаноз, задишка, біль у серці), нейтропенія, агранулоцитоз, лейкопенія, синці, кровотечі.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>З боку сечовидільної системи:</i><span style='mso-fareast-language:EN-US' style='mso-fareast-language:EN-US'> утруднене сечовипускання, ниркова коліка, асептична піурія, інтерстиціальний гломерулонефрит; нефротоксична дія, папілярний некроз.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>З боку імунної системи:</i><span style='mso-fareast-language:EN-US' style='mso-fareast-language:EN-US'> реакції гіперчутливості, алергічні реакції, включаючи шкірне висипання, висипання на слизових оболонках, свербіж, кропив’янка, гіперемія, бронхіальна обструкція, мультиформна ексудативна еритема (синдром Стівенса-Джонсона), токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла), анафілаксія, генералізоване висипання, ангіоневротичний набряк, ангіоедема, еритематозний висип. </span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>З боку дихальної системи та органів грудної клітки:</i><span style='mso-fareast-language: EN-US' style='mso-fareast-language: EN-US'> бронхоспазм у пацієнтів, чутливих до аспірину та інших нестероїдних протизапальних засобів.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>З боку центральної нервової системи та психіки </i><span style='mso-fareast-language:EN-US' style='mso-fareast-language:EN-US'>(звичайно спостерігається при прийомі високих доз): запаморочення, психомоторне збудження і порушення орієнтації, </span><span style='mso-fareast-language:AR-SA;mso-bidi-font-style:italic' style='mso-fareast-language:AR-SA;mso-bidi-font-style:italic'>дзвін у вухах, психоз, кома</span><span style='mso-fareast-language:EN-US' style='mso-fareast-language:EN-US'>.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>Інші:</i><span style='mso-fareast-language:EN-US' style='mso-fareast-language:EN-US'> загальна слабкість.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>Дицикломіну гідрохлорид</i><span style='mso-fareast-language:EN-US' style='mso-fareast-language:EN-US'>.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>З боку шкіри і підшкірної клітковини:</i><span style='mso-fareast-language:EN-US' style='mso-fareast-language:EN-US'> висип, свербіж, кропив’янка, тяжкі алергічні реакції чи медикаментозна ідіосинкразія, включаючи анафілаксію.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>З боку травного тракту:</i><span style='mso-fareast-language: EN-US' style='mso-fareast-language: EN-US'> сухість у роті, спрага, порушення смаку</span><span style='mso-fareast-language: AR-SA;mso-bidi-font-style:italic' style='mso-fareast-language: AR-SA;mso-bidi-font-style:italic'>, розлади травлення</span><span style='mso-fareast-language:EN-US' style='mso-fareast-language:EN-US'>, анорексія, нудота, блювання, метеоризм, запор, абдомінальний біль.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>З боку органів зору:</i><span style='mso-fareast-language:EN-US' style='mso-fareast-language:EN-US'> нечіткість зору, диплопія, мідріаз, циклоплегія зору (параліч акомодації), підвищення внутрішньоочного тиску.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>З боку центральної нервової системи та психіки:</i><span style='mso-fareast-language:EN-US' style='mso-fareast-language:EN-US'> запаморочення, </span><span style='mso-fareast-language:AR-SA;mso-bidi-font-style:italic' style='mso-fareast-language:AR-SA;mso-bidi-font-style:italic'>втомлюваність,</span><span style='mso-fareast-language:EN-US' style='mso-fareast-language:EN-US'> порушення чутливості, порушення стійкості ходи, </span><span style='mso-fareast-language:AR-SA; mso-bidi-font-style:italic' style='mso-fareast-language:AR-SA; mso-bidi-font-style:italic'>дискінезія,</span><span style='mso-fareast-language:EN-US' style='mso-fareast-language:EN-US'> відчуття поколювання, оніміння у кінцівках, </span><span style='mso-fareast-language:AR-SA;mso-bidi-font-style:italic' style='mso-fareast-language:AR-SA;mso-bidi-font-style:italic'>дзвін у вухах, </span><span style='mso-fareast-language: EN-US' style='mso-fareast-language: EN-US'>головний біль, дисфазія, </span><span style='mso-fareast-language:AR-SA;mso-bidi-font-style:italic' style='mso-fareast-language:AR-SA;mso-bidi-font-style:italic'>дизартрія, атаксія, ейфорія,</span><span style='mso-fareast-language:EN-US' style='mso-fareast-language:EN-US'> </span><span style='mso-fareast-language: AR-SA;mso-bidi-font-style:italic' style='mso-fareast-language: AR-SA;mso-bidi-font-style:italic'>неадекватні емоційні реакції (симптоми знижуються через 12–24 години після зниження дози), </span><span style='mso-fareast-language:EN-US' style='mso-fareast-language:EN-US'>безсоння, </span><span style='mso-fareast-language:AR-SA;mso-bidi-font-style:italic' style='mso-fareast-language:AR-SA;mso-bidi-font-style:italic'>сонливість, </span><span style='mso-fareast-language:EN-US' style='mso-fareast-language:EN-US'>галюцинації, загальна слабкість, зміна настрою, нервозність, </span><span style='mso-fareast-language:AR-SA;mso-bidi-font-style:italic' style='mso-fareast-language:AR-SA;mso-bidi-font-style:italic'>дезорієнтація, короткочасна втрата пам?яті,</span><span style='mso-fareast-language:EN-US' style='mso-fareast-language:EN-US'> </span><span style='mso-fareast-language: AR-SA;mso-bidi-font-style:italic' style='mso-fareast-language: AR-SA;mso-bidi-font-style:italic'>психоз, </span><span style='mso-fareast-language:EN-US' style='mso-fareast-language:EN-US'>сплутаність свідомості і/або збудження, дискінезія, летаргія, втрата свідомості,</span><span style='mso-fareast-language:AR-SA;mso-bidi-font-style:italic' style='mso-fareast-language:AR-SA;mso-bidi-font-style:italic'> кома</span><span style='mso-fareast-language:EN-US' style='mso-fareast-language:EN-US'>.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>З боку серцево-судинної системи:</i><span style='mso-fareast-language:EN-US' style='mso-fareast-language:EN-US'> тахікардія, аритмія, прискорене серцебиття.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>З боку сечовидільної системи:</i><span style='mso-fareast-language:EN-US' style='mso-fareast-language:EN-US'> порушення сечовипускання, нетримання сечі, затримка сечовипускання.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>З боку опорно-рухової системи та сполучної тканини:</i><span style='mso-fareast-language:EN-US' style='mso-fareast-language:EN-US'> слабкість у м’язах.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>З боку дихальної системи та органів грудної клітки:</i><span style='mso-fareast-language: EN-US' style='mso-fareast-language: EN-US'> диспное, апное, асфіксія, закладеність носа, чхання, гіперемія горла.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>З боку ендокринної системи:</i><span style='mso-fareast-language:EN-US' style='mso-fareast-language:EN-US'> пригнічення лактації, імпотенція.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>Інші:</i><span style='mso-fareast-language:EN-US' style='mso-fareast-language:EN-US'> відчуття припливів</span><span style='mso-fareast-language:AR-SA;mso-bidi-font-style:italic' style='mso-fareast-language:AR-SA;mso-bidi-font-style:italic'>, зменшення потовиділення</span><span style='mso-fareast-language:EN-US' style='mso-fareast-language:EN-US'>.</span><span style='mso-fareast-language: UK' style='mso-fareast-language: UK'></span></p> <p><b style='mso-bidi-font-weight:normal' style='mso-bidi-font-weight:normal'>Термін придатності. </b><span style='mso-fareast-language: UK' style='mso-fareast-language: UK'>3 роки.</span></p>

Передозування: Передозування Комбіспазм таблетки 20 шт

<p><span style='mso-fareast-language: UK' style='mso-fareast-language: UK'>Симптоми передозування зумовлені властивостями окремих компонентів Комбіспазму®.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>Симптоми передозування.</i></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>Парацетамол</i><span style='mso-fareast-language:UK' style='mso-fareast-language:UK'>. Ураження печінки можливе у дорослих, що прийняли 10 г і більше парацетамолу, та у дітей, що прийняли більше 150 мг/кг маси тіла.</span><text land='' style=''> </text><span style='mso-fareast-language:UK' style='mso-fareast-language:UK'>Ризик передозування парацетамолу вищий у пацієнтів з нецирозним алкогольним захворюванням печінки. У пацієнтів із фактором ризику (тривале лікування карбамазепіном, фенобарбіталом, фенітоїном, примідоном, рифампіцином, звіробоєм чи іншими лікарськими засобами, що індукують ферменти печінки; регулярний прийом надмірних кількостей етанолу; глутатіонова кахексія (розлади травлення, муковісцидоз, ІЛ-інфекція, голод і кахексія) прийом 5 г або більше парацетамолу може спричинити тяжке ураження печінки.</span></p> <p><span style='mso-fareast-language: UK' style='mso-fareast-language: UK'>Симптоми передозування в перші 24 години: блідість шкірних покривів, анорексія, нудота, блювання, діарея, відчуття дискомфорту в епігастральній ділянці (тривалістю до 1 доби), абдомінальний біль. </span><text land='' style=''>Ураження печінки може стати явним через 12–48 годин після передозування. М</text><span style='mso-fareast-language:UK' style='mso-fareast-language:UK'>ожуть виникати порушення метаболізму глюкози та метаболічний ацидоз.</span></p> <p><span style='mso-fareast-language: UK' style='mso-fareast-language: UK'>Можуть спостерігатися такі симптоми: підвищення активності печінкових трансаміназ, лактатдегідрогенази, рівня білірубіну, а також зниження рівня протромбіну (тривалість від 1 до 2 діб); гепатотоксичний ефект, для якого характерні загальні симптоми (біль, слабкість, адинамія) і специфічні (гепатомегалія, жовтяниця, підвищення активності печінкових ферментів) симптоми. </span></p> <p><span style='mso-fareast-language: UK' style='mso-fareast-language: UK'>При тяжкому отруєнні печінкова недостатність може прогресувати до печінкової енцефалопатії (порушення мислення, пригнічення вищої нервової діяльності, збудження та ступор), ДЗ-синдрому, гіпоглікемії, крововиливів, аритмії, судом, пригнічення функції дихання, коми, набряку мозку, гіпокоагуляції, колапсу та призвести до летального наслідку. Зрідка порушення функції печінки розвивається блискавично і може ускладнитися нирковою недостатністю. </span></p> <p><span style='mso-fareast-language: UK' style='mso-fareast-language: UK'>Гостра ниркова недостатність з гострим некрозом канальців може проявитися сильним поперековим болем, гематурією, протеїнурією і розвинутися навіть при відсутності тяжкого ураження печінки. ідзначалася серцева аритмія та гострий панкреатит, що зазвичай супроводжувався порушенням функції печінки та гепатотоксичністю. </span></p> <p><span style='mso-fareast-language: UK' style='mso-fareast-language: UK'>При тривалому застосуванні препарату у великих дозах з боку органів кровотворення може розвинутись апластична анемія, панцитопенія, агранулоцитоз, нейтропенія, лейкопенія, тромбоцитопенія. </span></p> <p><span style='mso-fareast-language: UK' style='mso-fareast-language: UK'>При прийомі великих доз з боку центральної нервової системи – запаморочення, психомоторне збудження і порушення орієнтації; з боку сечовидільної системи – нефротоксичність (ниркова коліка, інтерстиціальний нефрит, капілярний некроз).</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>Дицикломіну гідрохлорид.</i><span style='mso-fareast-language:UK' style='mso-fareast-language:UK'> Тахікардія, брадикардія, аритмія, зміна частоти дихання, сухість у роті, збудження, сонливість, втрата акомодації, фотофобія, судоми, сухість шкіри та слизових оболонок, підвищення внутрішньоочного тиску, головний біль, запаморочення, збудження центральної нервової системи, затримка сечі, психомоторне збудження, порушення орієнтації.</span></p> <p><span style='mso-fareast-language: UK' style='mso-fareast-language: UK'>Передозування розвивається у два етапи: спочатку спостерігається збудження центральної нервової системи, яке проявляється неспокоєм, галюцинаціями, виникненням стійкого мідріазу, тахікардії, артеріальної гіпертензії. Потім збудження змінюється фазою пригнічення центральної нервової системи аж до коматозного стану.</span></p> <p><span style='mso-fareast-language: UK' style='mso-fareast-language: UK'>У перші години (до 1 доби) спостерігається блідість шкіри, нудота, анорексія, блювання та біль у животі. Упродовж другої-третьої доби може розвиватись ураження нирок і печінки з розвитком печінкової недостатності (підвищення активності печінкових трансаміназ, дегідрогенази, збільшення концентрації білірубіну, протромбіну), а також тахікардія, аритмії; зміна частоти дихання, панкреатит.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>Лікування.</i></p> <p><span style='mso-fareast-language: UK' style='mso-fareast-language: UK'>При передозуванні необхідна швидка медична допомога. Лікування потрібно розпочати негайно. Пацієнта слід негайно доставити у лікарню, навіть при відсутності ранніх симптомів передозування. </span><span lang='RU' style='mso-ansi-language:RU;mso-fareast-language:UK'></span></p> <p><span style='mso-fareast-language: UK' style='mso-fareast-language: UK'>Симптоми можуть бути обмежені нудотою та блюванням або можуть не відображати тяжкості ступеня передозування чи ризику ураження органів. Промивання шлунка, застосування активованого вугілля (якщо надмірна доза парацетамолу була прийнята у межах 1 години). Концентрація парацетамолу повинна вимірюватись через 4 години або пізніше після прийому (більш ранні концентрації є недостовірними). Лікування N-ацетилцистеїном може бути застосовано протягом 24 годин після прийому препарату, але максимальний захисний ефект настає при його застосуванні протягом 8 годин після прийому під контролем стану дихальної та кровоносної систем (не можна застосовувати адреналін). Ефективність антидоту різко знижується після цього часу. У разі появи судом призначають діазепам. </span><span style='letter-spacing:-.05pt' style='letter-spacing:-.05pt'>При необхідності пацієнту внутрішньовенно слід вводити </span><span style='mso-fareast-language:UK' style='mso-fareast-language:UK'>N-ацетилцистеїн, згідно з чинними рекомендаціями. </span><span style='letter-spacing:-.05pt' style='letter-spacing:-.05pt'>При відсутності блювання може бути застосований метіонін перорально як відповідна альтернатива у віддалених районах поза лікарнею.</span></p> <p><span style='mso-fareast-language: UK' style='mso-fareast-language: UK'>Специфічний антидот до дицикломіну гідрохлориду відсутній.</span></p> <p><text land='' style=''>У разі необхідності необхідно проводити симптоматичну терапію, перитонеальний діаліз.</text><span style='mso-bidi-font-weight: bold' style='mso-bidi-font-weight: bold'></span></p> <p><span style='mso-fareast-language: UK' style='mso-fareast-language: UK'>Необхідно також вжити загальних підтримуючих заходів.</span></p>

Застосування в період вагітності: Застосування в період вагітності Комбіспазм таблетки 20 шт

<p><span style='mso-fareast-language:UK' style='mso-fareast-language:UK'>Препарат не рекомендовано жінкам у період вагітності та годування груддю.</span></p>

Діти: Діти Комбіспазм таблетки 20 шт

<p><span style='mso-fareast-language: UK' style='mso-fareast-language: UK'>Препарат не призначати дітям віком до 7 років.</span></p>

Умови зберігання: Умови зберігання Комбіспазм таблетки 20 шт

<p><span style='mso-fareast-language:UK' style='mso-fareast-language:UK'>Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.</span></p> <p><span style='mso-fareast-language:UK' style='mso-fareast-language:UK'>Зберігати в недоступному для дітей місці.</span></p>

Діюча речовина: Діюча речовина Комбіспазм таблетки 20 шт

<p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>діючі речовини:</i><span style='mso-fareast-language:UK' style='mso-fareast-language:UK'> парацетамол, дицикломіну гідрохлорид;</span></p> <p><span style='mso-fareast-language:UK' style='mso-fareast-language:UK'>1 таблетка містить парацетамолу 500 мг, дицикломіну гідрохлориду 20 мг;</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>допоміжні речовини:</i><span style='mso-fareast-language:UK' style='mso-fareast-language:UK'> крохмаль кукурудзяний, целюлоза мікрокристалічна, повідон, магнію стеарат, тальк, кремнію діоксид колоїдний безводний, натрію крохмальгліколят (тип А).</span></p>

Водіння авто: Водіння авто Комбіспазм таблетки 20 шт

<p><span style='mso-fareast-language:UK' style='mso-fareast-language:UK'>Оскільки дицикломіну гідрохлорид може спричиняти побічні реакції з боку нервової системи та органів зору, при застосуванні препарату слід утриматися від керування автотранспортом та роботі з іншими механізмами.</span></p>

Інші лікарські форми: Інші лікарські форми Комбіспазм таблетки 20 шт

<p><span style='mso-fareast-language: UK' style='mso-fareast-language: UK'>Особливості взаємодії препарату зумовлені властивостями його складових.</span></p> <p><span style='mso-fareast-language: UK' style='mso-fareast-language: UK'>Парацетамол, що входить до складу препарату, знижує ефективність діуретиків.</span></p> <p><span style='mso-fareast-language: UK' style='mso-fareast-language: UK'>Одночасне застосування парацетамолу з протисудомними засобами (барбітуратами, фенітоїном, карбамазепіном), рифампіцином, які стимулюють активність мікросомальних ферментів печінки, може посилювати токсичний вплив парацетамолу на печінку внаслідок підвищення ступеня перетворення препарату на гепатотоксичні метаболіти. Одночасне застосування високих доз парацетамолу з ізоніазидом підвищує ризик розвитку гепатотоксичного синдрому. При одночасному застосуванні парацетамолу з гепатотоксичними засобами збільшується токсичний вплив препаратів на печінку. Не застосовувати одночасно з алкоголем.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>Барбітурати </i><span style='mso-fareast-language:UK' style='mso-fareast-language:UK'>знижують жарознижувальний ефект. </span></p> <p><span style='mso-fareast-language: UK' style='mso-fareast-language: UK'>Швидкість всмоктування парацетамолу може збільшуватися при сумісному застосуванні з метоклопрамідом та домперидоном і зменшуватися при сумісному застосуванні з холестираміном. </span></p> <p><span style='mso-fareast-language: UK' style='mso-fareast-language: UK'>Ефект дії парацетамолу посилюється при його комбінації з кодеїном, аскорбіновою кислотою, скополаміном, хлорфенаміном, пропіфеназоном та кофеїном. </span></p> <p><span style='mso-fareast-language: UK' style='mso-fareast-language: UK'>Одночасне застосування парацетамолу з азидотимідином може призвести до розвитку нейтропенії. </span></p> <p><span style='mso-fareast-language: UK' style='mso-fareast-language: UK'>Антикоагулянтний ефект варфарину та інших кумаринів посилюється при тривалому регулярному застосуванні парацетамолу, також підвищується ризик кровотечі. Періодичний прийом не має значного ефекту. </span></p> <p><span style='mso-fareast-language: UK' style='mso-fareast-language: UK'>Паралельне застосування парацетамолу з нестероїдними протизапальними засобами збільшує ризик виникнення ускладнень з боку нирок. </span></p>

Фармакологічні властивості: Фармакологічні властивості Комбіспазм таблетки 20 шт

<p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>Фармакодинаміка.</i></p> <p><span style='mso-fareast-language: UK' style='mso-fareast-language: UK'>Комбінований препарат, який має аналгетичний та спазмолітичний ефекти.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>Парацетамол</i><span style='mso-fareast-language:UK' style='mso-fareast-language:UK'> діє як знеболювальний та жарознижувальний засіб. Аналгетична та жарознижувальна дія парацетамолу (неопіатного, несаліцилатного анальгетика) пов’язана з впливом препарату на центр терморегуляції у гіпоталамусі та здатністю інгібувати синтез простагландинів.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>Дицикломіну гідрохлорид</i><span style='mso-fareast-language:UK' style='mso-fareast-language:UK'> – третинний амін. Має антихолінергічну активність і знижує тонус гладкої мускулатури, усуває біль, блокує антагоністичну активність. Дицикломіну гідрохлорид вибірково паралізує М-холінореактивні структури, блокуючи передачу імпульсів постгангліонарних холінергічних нервів на іннервуючі ними ефекторні органи. Спричиняє розслаблення гладких м’язів, проявляючи спазмолітичний ефект при спазмах гладких м’язів шлунка, кишечнику, жовчних шляхів, урогенітальної і судинної систем.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>Фармакокінетика. </i></p> <p><text land='' style=''>Парацетамол добре всмоктується у шлунково-кишковому тракті, пік концентрації у плазмі крові досягається протягом періоду від 30 хвилин до 2 годин після прийому.</text></p><p><text land='' style=''>При пероральному застосуванні дицикломін швидко абсорбується у шлунково-кишковому тракті та досягає максимальної концентрації за 60–90 хв. Основний шлях виведення ? з сечею.</text></p>

Адреса: Адреса Комбіспазм таблетки 20 шт

<p><span style='mso-fareast-font-family: Calibri;mso-fareast-language:EN-US' style='mso-fareast-font-family: Calibri;mso-fareast-language:EN-US'>Плот №: Ес-8, Ес-9, Ес-13/Пі та Ес-14/Пі Ті Ec Ай Ай Сі, Фарма Ес І Зет, Грін Індастріал Парк, Полепаллі (і), Єдчерла (Ем), Махабубнагар, Телангана, ІH-509 301, Індія</span></p> <p><span style='mso-fareast-font-family:Calibri;mso-fareast-language: EN-US' style='mso-fareast-font-family:Calibri;mso-fareast-language: EN-US'>вул. Мінарікова, 8, Марібор, 2000, Словенія</span></p>

Особливості: Особливості Комбіспазм таблетки 20 шт

<p><span style='mso-fareast-language: UK' style='mso-fareast-language: UK'>Слід бути обережними при одночасному застосуванні парацетамолу з флуклоксациліном, оскільки такий одночасний прийом асоціюється з метаболічним ацидозом з високою аніонною щілиною, особливо у пацієнтів з факторами ризику (див. розділ «Особливості застосування»). </span></p> <p><span style='mso-ansi-language:UK' style='mso-ansi-language:UK'>Дицикломіну гідрохлорид може посилювати ефекти інгібіторів моноаміноксидази (іміпрамін, амітриптилін), седативних засобів (натрію бромід, настойка валеріани), спирту етилового. </span></p> <p><span style='mso-fareast-language: UK' style='mso-fareast-language: UK'>Дію дицикломіну гідрохлориду можуть посилювати препарати</span><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>, які мають антихолінергічну активність, такі як амантадин, антиаритмічні засоби (наприклад, хінідин), нейролептичні антигістамінні засоби (фенотіазин), бензодіазепіни, інгібітори МАО, наркотичні анальгезуючі засоби (меперидин), нітрати та нітрити, симпатоміметичні засоби, трициклічні антидепресанти</i><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>. </i></p> <p><span style='mso-fareast-language: AR-SA;mso-bidi-font-style:italic' style='mso-fareast-language: AR-SA;mso-bidi-font-style:italic'>Оскільки антацидні засоби можуть знижувати абсорбцію </span><span style='mso-fareast-language:UK' style='mso-fareast-language:UK'>дицикломіну гідрохлориду</span><span style='mso-fareast-language:AR-SA;mso-bidi-font-style:italic' style='mso-fareast-language:AR-SA;mso-bidi-font-style:italic'>, слід уникати їх одночасного застосування. </span></p> <p><text land='' style=''>Дицикломіну гідрохлорид зменшує дію метоклопраміду при їх одночасному застосуванні.</text></p><p><span style='mso-fareast-language: AR-SA;mso-bidi-font-style:italic' style='mso-fareast-language: AR-SA;mso-bidi-font-style:italic'>Інгібіторний вплив дицикломіну на секрецію соляної кислоти у шлунку може нейтралізувати препарати, що застосовують для лікування ахлоргідрії та дослідження шлункової секреції.</span></p> <p><span style='mso-fareast-language: UK' style='mso-fareast-language: UK'>Дицикломіну гідрохлорид посилює дію дигоксину та холіноблокуючих засобів. Не рекомендується одночасне застосування дицикломіну з іншими холіноблокуючими засобами.</span></p> <p><text land='' style=''>Дицикломіну гідрохлорид може впливати на всмоктування в ШКТ різних препаратів із подовженою формою вивільнення, таких як дигоксин, що може призводити до збільшення концентрації останнього в сечі.</text></p><p><span style='mso-bidi-font-size:10.0pt;mso-fareast-language:AR-SA' style='mso-bidi-font-size:10.0pt;mso-fareast-language:AR-SA'>Препарат посилює дію саліцилової кислоти, піразолону, кодеїну, кофеїну. Потенціює дію спазмолітиків. </span></p> <p><span style='mso-fareast-language: AR-SA;mso-bidi-font-style:italic' style='mso-fareast-language: AR-SA;mso-bidi-font-style:italic'>Дицикломіну гідрохлорид зменшує дію протиглаукомних засобів, тому препарат слід з обережністю призначати при підвищеному внутрішньоочному тиску та одночасному застосуванні кортикостероїдів.</span></p> <p><span style='mso-fareast-language:UK' style='mso-fareast-language:UK'>У зв’язку з тим, що до складу входить парацетамол, при застосуванні препарату потрібен контроль картини периферичної крові i функціонального стану печінки. </span></p> <p><span style='mso-fareast-language:UK' style='mso-fareast-language:UK'>Препарат містить парацетамол, тому не слід застосовувати його разом з іншими препаратами, що містять парацетамол та застосовуються, наприклад, для зниження температури, лікування болю, симптомів грипу та застуди або безсоння. Одночасне застосування разом з іншими препаратами, що містять парацетамол, може призвести до передозування. Передозування парацетамолу може спричинити печінкову недостатність, що може призвести до необхідності пересадки печінки або мати летальний наслідок.</span></p> <p><span style='mso-fareast-language:UK' style='mso-fareast-language:UK'>Не перевищувати зазначених доз.</span></p> <p><span style='mso-fareast-language:UK' style='mso-fareast-language:UK'>Якщо симптоми захворювання не зникають, звернутися до лікаря.</span></p> <p><span style='mso-fareast-language:UK' style='mso-fareast-language:UK'>Пацієнтам, які приймають постійно анальгетики при артритах легкої форми, перед застосуванням препарату слід проконсультуватися з лікарем.</span></p> <p><span style='mso-fareast-language:UK' style='mso-fareast-language:UK'>Застосування препарату більше 3 діб потребує обов’язкового контролю лікаря.</span></p> <p><span style='mso-fareast-language:UK' style='mso-fareast-language:UK'>У разі розвитку постійного головного болю слід звернутися до лікаря.</span></p> <p><text land='' style=''>Слід враховувати, що у пацієнтів із захворюваннями печінки збільшується ризик гепатотоксичної дії парацетамолу; препарат може впливати на результати лабораторних досліджень щодо вмісту в крові глюкози та сечової кислоти.</text><span style='mso-fareast-language: UK' style='mso-fareast-language: UK'></span></p> <p><span style='mso-fareast-language:UK' style='mso-fareast-language:UK'>З обережністю слід застосовувати хворим літнього віку. </span><span style='mso-bidi-font-size:10.0pt; mso-fareast-language:AR-SA' style='mso-bidi-font-size:10.0pt; mso-fareast-language:AR-SA'>При призначенні особам літнього віку корекція режиму дозування не потрібна. </span><span style='mso-fareast-language:UK' style='mso-fareast-language:UK'>З обережністю призначати при наявності утрудненого сечовипускання, гіперплазії передміхурової залози без затримки сечовипускання, виразкових колітів, захворюваннях нирок або печінки; перед застосуванням необхідно порадитись з лікарем. </span></p> <p><text land='' style=''>Зафіксовано випадки порушення функції печінки / печінкової недостатності у пацієнтів, що мали знижений рівень глутатіону, наприклад, при серйозному виснаженні організму, анорексії, низькому індексі маси тіла або хронічному алкоголізмі.</text></p><p><text land='' style=''>У пацієнтів зі зниженням рівня глутатіону, наприклад, при тяжких інфекціях, таких як сепсис, при прийомі парацетамолу підвищується ризик виникнення метаболічного ацидозу. Симптомами метаболічного ацидозу є глибоке, прискорене чи утруднене дихання, нудота, блювання, втрата апетиту. Слід негайно звернутися до лікаря у разі появи цих симптомів.</text></p><p><text land='' style=''>Рекомендується бути обережними при одночасному застосуванні парацетамолу з флуклоксациліном через підвищений ризик метаболічного ацидозу з високою аніонною щілиною, особливо у пацієнтів із тяжкою нирковою недостатністю, сепсисом, при недоїданні та за наявності інших причин дефіциту глутатіону (наприклад, хронічний алкоголізм), а також якщо застосовуються максимальні добові дози парацетамолу. Рекомендується ретельний моніторинг, включаючи вимірювання вмісту 5-оксопроліну в сечі.</text></p><p><span style='mso-fareast-language:UK' style='mso-fareast-language:UK'>Дицикломіну гідрохлорид може посилювати гастроезофагеальний рефлюкс.</span></p> <p><span style='mso-bidi-font-size:10.0pt;mso-fareast-language:AR-SA' style='mso-bidi-font-size:10.0pt;mso-fareast-language:AR-SA'>З обережністю призначати препарат хворим на автономну нейропатію, артеріальну гіпертензію, ішемічну хворобу серця з тахіаритміями, тахікардією, схильністю до бронхоспазму, а також при підвищеній індивідуальній чутливості до нестероїдних протизапальних засобів.</span></p> <p><span style='mso-fareast-language:UK' style='mso-fareast-language:UK'>Необхідно враховувати, що у хворих, які приймають антихолінергічні препарати, у тому числі дицикломін, може виникати психоз, сплутаність свідомості, </span><span style='mso-bidi-font-size:10.0pt;mso-fareast-language:AR-SA' style='mso-bidi-font-size:10.0pt;mso-fareast-language:AR-SA'>дезорієнтація,</span><span style='mso-fareast-language:UK' style='mso-fareast-language:UK'> атаксія, кома, ейфорія, слабкість, безсоння, збудження, неадекватні емоційні прояви, афективний стан (симптоми зменшуються протягом 12–24 годин після зниження дози).</span></p> <p><span style='mso-fareast-language:UK' style='mso-fareast-language:UK'>Дицикломін з обережністю слід призначати при грижі стравохідного отвору діафрагми, що супроводжується рефлюкс-езофагітом.</span></p> <p><span style='mso-bidi-font-size:10.0pt;mso-fareast-language:AR-SA' style='mso-bidi-font-size:10.0pt;mso-fareast-language:AR-SA'>При високій температурі навколишнього середовища дицикломіну гідрохлорид, знижуючи потовиділення, спричиняє підвищення температури тіла з ризиком виникнення теплового удару. При появі відповідних симптомів необхідно відмінити прийом препарату і звернутися до лікаря.</span><span lang='RU' style='mso-bidi-font-size:10.0pt;mso-ansi-language:RU;mso-fareast-language: AR-SA'></span></p> <p><span style='mso-bidi-font-size:10.0pt;mso-fareast-language:AR-SA' style='mso-bidi-font-size:10.0pt;mso-fareast-language:AR-SA'>Перед застосуванням препарату необхідно порадитися з лікарем, якщо пацієнт застосовує варфарин чи подібні препарати, які мають антикоагулянтний ефект.</span></p>