Каталог
Рапімакс Форте таблетки 10 шт
D.S.
За карткою клієнта «D.S.» нараховуються бонусні бали (крім акційних товарів)
D.S.

Рапімакс Форте таблетки 10 шт

код товару: 00-00010014
Упаковка / 10 шт
Є в наявності
!

Ціна дійсна при резервуванні

Аптеки
від 95.75 грн
Упаковка
1

D.S.
За карткою клієнта «D.S.» нараховуються бонусні бали (крім акційних товарів)
D.S.
Доставка в: Львів >
Особливості застосування
Дорослим - дозволено
Дорослим дозволено
Дітям - з 12-ти років
Дітям з 12-ти років
Вагітним - заборонено
Вагітним заборонено
Алергікам - з обережністю
Алергікам з обережністю
Годуючим - заборонено
Годуючим заборонено
Діабетикам - з обережністю
Діабетикам з обережністю
Температура зберігання - від 5°C до 25°C
Температура зберігання від 5°C до 25°C
Взаємодія з їжею - не має значення
Взаємодія з їжею не має значення
Водіям - з обережністю, можливе запаморочення
Водіям з обережністю, можливе запаморочення

Торгівельна назва Рапімакс Форте
Форма випуску таблетки
Виробник Бафна Фармасьютікалс
Країна власник ліцензії Індія
Умови відпуску Без рецепту
Вид упаковки Упаковка
Кількість в упаковці 1 Упаковка(и)
Дивитися властивості номенклатури Дивитися інструкцію
Доставка в: Львів >
Бафна Фармасьютікалс
Є в наявності Є в наявності
від 77.75 грн

Загальна характеристика: Загальна характеристика Рапімакс Форте таблетки 10 шт

  • Виробник: Рапімакс Форте таблетки 10 шт

    <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Бафна Фармасьютікалс Лтд., Індія / Bafna Pharmaceuticals Ltd., Іndia.</span></p>
  • Умови відпуску:

    <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Без рецепта упаковка № 10.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>За рецептом упаковка № 100 (10?10).</span></p>
  • Лікарська форма:

    <p><b land='' style=''></b><b land='' style=''> </b><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK;mso-bidi-font-style:italic'>Таблетки.</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'></span></p> <p><i land='' style=''>Основні фізико-хімічні властивості: </i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>пласкі, круглі таблетки білого кольору, з розподільчою рискою з одного боку.</span></p>
  • Упаковка:

    <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>По 10 таблеток у блістері, 1 блістер, у картонній упаковці.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>По 10 таблеток у блістері, по 10 блістерів у картонній упаковці.</span></p>
  • Фармацевтична група:

    <p><b land='' style=''> </b><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Парацетамол, комбінації без психолептиків.
  • Код АТХ:

    N 02 Е51.</span></p>

Протипоказання: Протипоказання Рапімакс Форте таблетки 10 шт

  • <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Підвищена чутливість до пірозолону та подібних речовин (феназону, амінофеназону, метамізону), а також до фенілбутазону, ацетилсаліцилової кислоти та до будь-якого компонента лікарського засобу.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, порушення функцій печінки і/або нирок, вроджена гіпербілірубінемія, алкоголізм, панкреатит, гіпертрофія передміхурової залози
  • захворювання крові, виражена анемія, тромбоз, тромбофлебіт, лейкопенія, гостра гематопорфірія
  • виражені порушення функцій нирок, вроджена гіпербілірубінемія
  • стани підвищеного збудження
  • порушення сну
  • органічні захворювання серцево-судинної системи (виражене підвищення артеріального тиску, декомпенсована серцева недостатність, порушення серцевої провідності, пароксизмальна тахікардія, тяжкий атеросклероз, схильність до спазму судин, ішемічна хвороба серця, гострий інфаркт міокарда)
  • тяжка артеріальна гіпертензія, глаукома, епілепсія, гіпертиреоз
  • літній вік (понад 60 років)
  • тяжкі форми цукрового діабету
  • період вагітності або годування груддю
  • дитячий вік до 12 років.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Не застосовувати одночасно з інгібіторами моноаміноксидази (МАО) та впродовж 2 тижнів після припинення застосування інгібіторів МАО
  • протипоказано пацієнтам, які застосовують трициклічні антидепресанти або бета-блокатори.</span></p> <p><b land='' style=''>Особливі заходи безпеки.</b><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'></span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Препарат не можна застосовувати впродовж тривалого часу.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Під час лікування препаратом не рекомендується вживати надмірну кількість напоїв, що містять кофеїн (наприклад, чай, кава). Це може спричинити проблеми зі сном, тремор, відчуття серцебиття. Не перевищувати зазначені дози.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Не застосовувати з іншими препаратами, що містять парацетамол.</span></p>

Застосування: Застосування Рапімакс Форте таблетки 10 шт

<p><span lang='UK' style='text-transform:uppercase;letter-spacing:-.05pt;mso-ansi-language:UK; mso-bidi-font-weight:bold'>РАПІМАКС ФОРТЕ</span><span lang='UK' style='letter-spacing: .05pt;mso-ansi-language:UK'> </span><span lang='UK' style='letter-spacing:-.45pt; mso-ansi-language:UK'>застосовують перорально. </span><span lang='UK' style='letter-spacing:.1pt;mso-ansi-language:UK'>Таблетки необхідно запивати достатньою </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>кількістю рідини.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>Дорослі:</i></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>1–2 таблетки як одноразова доза. Застосовувати не більш 3 разових доз на добу.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>Діти віком 12–18 років.</i></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>1 таблетка як одноразова доза. Застосовувати не більш 3 разових доз на добу.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Тривалість лікування не повинна перевищувати 1 тижня. Не рекомендується перевищувати рекомендовану дозу.</span></p>

Протипоказання: Протипоказання Рапімакс Форте таблетки 10 шт

  • <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Симптоматичне лікування головного, зубного, менструального, післяопераційного і ревматичного болю
  • пропасних станів при застудних захворюваннях і грипі.</span></p>

Побічна дія: Побічна дія Рапімакс Форте таблетки 10 шт

<p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK;mso-bidi-font-weight:bold'>Інформацію про приведені нижче побічні реакції було отримано в процесі постмаркетингових спостережень. она повідомляється добровільно і стосується популяції пацієнтів невідомої чисельності, таким чином частота цих побічних реакцій є невідомою, проте, скоріш за все, вони є рідкісними (< 1/10000).</span></p> <p><b land='' style=''>Побічні реакції, обумовлені парацетамолом</b></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Препарат зазвичай добре переноситься, але в окремих випадках можуть виникати такі побічні ефекти:</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>З боку системи крові та лімфатичної системи:</i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'> тромбоцитопенія, нейтропенія, лейкопенія, агранулоцитоз, панцитопенія, анемія, сульфатгемоглобінемія і метгемоглобінемія (ціаноз, задишка, болі в серці), гемолітична анемія, синці та кровотечі.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>З боку серцево-судинної системи</i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>: тахікардія, аритмія, підвищення артеріального тиску.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>З боку імунної системи</i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>: анафілаксія, реакція гіперчутливості, включаючи висип на шкірі та слизових оболонках (у т. ч. генералізовані, еритематозні), кропив’янку, ангіоневротичний набряк, синдром Стівенса – Джонсона, шкірний свербіж, мультиформну ексудативну еритему, токсичний епідермальний некроліз (синдром Лаєлла), гострий генералізований екзантематозний пустульоз, ангіоедема.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>З боку травної системи</i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>: нудота, блювання, печія, біль в епігастрії, </span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>З боку ендокринної системи</i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>: гіпоглікемія, аж до гіпоглікемічної коми.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>З боку дихальної системи</i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>: бронхоспазм у пацієнтів, чутливих до ацетилсаліцилової кислоти та до інших нестероїдних протизапальних засобів.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>З боку гепатобіліарної системи</i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>: порушення функцій печінки, печінкова недостатність, некроз печінки, жовтяниця, підвищення активності «печінкових» ферментів, як правило без розвитку жовтяниці, гепатонекроз (дозозалежний ефект).</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>З боку шкіри та підшкірної клітковини</i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>: свербіж, крововиливи, виразки на слизовій оболонці ротової порожнини.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>З боку нирок та сечовидільної системи</i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>: нефротоксичність (ниркова коліка, інтерстиційний нефрит, папілярний некроз).</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>З боку нервової системи:</i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'> головний біль.</span></p> <p><b style='mso-bidi-font-weight:normal' style='mso-bidi-font-weight:normal'>Побічні реакції обумовлені кофеїном</b><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'></span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>З боку центральної нервової системи:</i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'> нервозність, запаморочення, безсоння.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>З боку серцево-судинної системи:</i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'> прискорене серцебиття, набряки.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>З боку шлунково-кишкового тракту:</i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'> шлунково-кишковий розлад, біль у животі, діарея, нудота, блювання.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>З боку психіки:</i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'> безсоння, неспокій, тривожність та дратівливість.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>З боку шкіри та підшкірних тканин:</i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'> свербіж, висипання, пітливість, пурпура, кропив’янка.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Одночасне застосування препарату в рекомендованих дозах з продуктами, що містять кофеїн, може посилити побічні ефекти, зумовлені кофеїном, такі як запаморочення, підвищена збудливість, безсоння, неспокій, тривожність, роздратованість, головний біль, порушення з боку шлунково-кишкового тракту і прискорене серцебиття.</span></p> <p><b land='' style=''>Термін придатності.</b><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'> 3 роки.</span><b land='' style=''></b></p>

Передозування: Передозування Рапімакс Форте таблетки 10 шт

<p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>Симптоми:</i><b style='mso-bidi-font-weight:normal' style='mso-bidi-font-weight:normal'> </b><span lang='UK' style='mso-fareast-font-family:Calibri; mso-ansi-language:UK'>блідість шкіри, нудота, блювання, біль у животі, порушення серцевого ритму (у тому числі екстрасистолія), підвищене потовиділення, зниження артеріального тиску, порушення зору та орієнтації.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>При прийомі великих доз з боку ЦНС: запаморочення, психомоторне збудження і порушення орієнтації, пригнічення ЦНС, сонливість або безсоння, порушення свідомості, нервозність, занепокоєння, тремор, гіперрефлексія, судоми; з боку сечовидільної системи: нефротоксичність (ниркова коліка, інтерстиціальний нефрит, капілярний некроз).</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>При тривалому застосуванні препарату у великих дозах з боку органів кровотворення може розвинутись апластична анемія, панцитопенія, агранулоцитоз, нейтропенія, лейкопенія, тромбоцитопенія.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>При передозуванні лікарського засобу кожен активний компонент може спричинити специфічну симптоматику.</span></p> <p><b style='mso-bidi-font-weight:normal' style='mso-bidi-font-weight:normal'>Передозування парацетамолу.</b></p> <p><span lang='UK' style='mso-fareast-font-family:Calibri;mso-ansi-language:UK'>Симптоми передозування парацетамолу у перші 24 години: блідість, нудота, блювання, анорексія та абдомінальний біль. Ураження печінки (гепатонекроз, підвищення активності «печінкових» трансаміназ, збільшення протромбінового індексу) може проявитися через 12–48 годин після передозування та досягати максимуму зазвичай через 4–6 місяців. </span><span lang='RU' style='mso-fareast-font-family:Calibri'>При тяжкому отруєнні може прогресувати і призвести до розвитку токсичної енцефалопатії, крововиливів, гіпоглікемії, коми та летального наслідку</span><span lang='UK' style='mso-fareast-font-family:Calibri;mso-ansi-language:UK'>.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Ураження печінки може проявлятися через 12–48 годин після передозування у дорослих, які прийняли 10 г і більше парацетамолу, та у дітей, що прийняли більше 150 мг/кг маси тіла. У пацієнтів з фактором ризику (тривале лікування карбамазепіном, фенобарбітоном, фенітоїном, примідоном, рифампіцином, звіробоєм чи іншими лікарськими засобами, що індукують ферменти печінки; регулярний прийом надмірних кількостей етанолу; глутамінова кахексія: розлади травлення, муковісцидоз, ІЛ-інфекція, голод кахексія) прийом 5 г або більше парацетамолу може призвести до ураження печінки. </span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Гостре порушення функцій нирок з гострим некрозом канальців може розвинутись навіть при відсутності тяжкого ураження нирок, що </span><span lang='UK' style='mso-fareast-font-family:Calibri;mso-ansi-language:UK'>може проявлятися сильним поперековим болем, гематурією, протеїнурією і з’явитися навіть при відсутності тяжкого ураження печінки. </span></p> <p><b style='mso-bidi-font-weight:normal' style='mso-bidi-font-weight:normal'>Передозування кофеїну.</b></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>еликі дози кофеїну можуть спричинити біль в епігастральній ділянці, блювання, збільшений діурез, прискорене дихання, екстрасистолію, тахікардію чи серцеву аритмію; впливати на центральну нервову систему (втрата свідомості, безсоння, неспокій, головний біль, нервове збудження, дратівливість, стан афекту, тривожність, тремор, конвульсії).</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size:12.0pt; mso-ansi-language:UK'>Клінічно важливі симптоми передозування кофеїну пов’язані також із серйозним ураженням печінки парацетамолом, що може спостерігатися при прийомі такої кількості препарату, яка викликає передозування кофеїну.</span></p> <p><b style='mso-bidi-font-weight:normal' style='mso-bidi-font-weight:normal'>Передозування пропіфеназону</b><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'> може спричинити ураження ЦНС (судоми, кома).</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Можуть виникати порушення метаболізму глюкози та метаболічний ацидоз.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>При тяжкому отруєнні печінкова недостатність може прогресувати до енцефалопатії, крововиливів, гіпоглікемії, коми та мати летальний наслідок. ідзначалась також серцева аритмія та панкреатит.</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size:12.0pt; mso-ansi-language:UK'>Симптоми передозування можуть бути обмежені нудотою та блюванням або можуть не відображати тяжкості передозування та ризику ураження органів.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>При передозуванні необхідна швидка медична допомога, навіть якщо симптоми відсутні.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>Лікування.</i><b style='mso-bidi-font-weight:normal' style='mso-bidi-font-weight:normal'> </b><span lang='UK' style='font-size:12.0pt; mso-ansi-language:UK'>Промивання шлунка з подальшим застосуванням активованого вугілля, симптоматична терапія.</span><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size:12.0pt'> </span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt; mso-ansi-language:UK'>Негайна медична допомога є необхідною при передозуванні, навіть якщо симптоми передозування не спостерігаються. Якщо передозування підтверджено або навіть підозрюється, пацієнта необхідно доставити до найближчого медичного пункту, де йому зможуть надати невідкладну допомогу та кваліфіковане лікування. Це необхідно зробити, навіть якщо симптоми передозування відчутні через ризик відкладеного ураження печінки.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-fareast-font-family:Calibri;mso-ansi-language:UK'>Концентрацію парацетамолу у плазмі крові слід вимірювати через 4 години або пізніше після прийому (більш ранні концентрації є недостовірними). </span><span lang='RU' style='mso-fareast-font-family:Calibri'>Лікування</span><span lang='RU' style='mso-fareast-font-family:Calibri;mso-ansi-language:UK'> </span><span lang='RU' style='mso-fareast-font-family:Calibri'>N-ацетилцистеїном можна застосувати протягом 24 годин після прийому парацетамолу, але максимальний захисний ефект настає при його застосуванні протягом 8 годин після прийому. Ефективність антидоту різко знижується після цього часу. При необхідності пацієнту внутрішньовенно вводити N-ацетилцистеїн згідно </span><span lang='UK' style='mso-fareast-font-family:Calibri;mso-ansi-language:UK'>з чинними настановами</span><span lang='RU' style='mso-fareast-font-family:Calibri'>.</span><span lang='RU' style='mso-fareast-font-family:Calibri;mso-ansi-language:UK'> </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>При відсутності блювання можна застосувати метіонін перорально як відповідну альтернативу у віддалених районах поза лікарнею. Застосування метіоніну перорально або ацетилцистеїну внутрішньовенно є ефективним впродовж 48 годин після передозування. Необхідно також вжити загальнопідтримуючих заходів. При необхідності застосувати ?-адреноблокатори. Антогоністи ?-адренорецепторів можуть полегшити кардіотоксичний ефект, слід застосовувати оксигенотерапію, при судомах слід застосовувати діазепам.</span></p>

Застосування в період вагітності: Застосування в період вагітності Рапімакс Форте таблетки 10 шт

<p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Препарат протипоказаний у період вагітності або годування груддю, оскільки активні компоненти препарату проникають у грудне молоко.</span></p>

Діти: Діти Рапімакс Форте таблетки 10 шт

<p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Лікарський засіб призначають дітям віком від 12 років.</span></p>

Умови зберігання: Умови зберігання Рапімакс Форте таблетки 10 шт

<p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 оС, у недоступному для дітей місці.</span></p>

Діюча речовина: Діюча речовина Рапімакс Форте таблетки 10 шт

<p><i land='' style=''>діючі речовини: </i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>парацетамол, пропіфеназон; кофеїн;</span></p><p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>1 таблетка містить: парацетамолу 250 мг, пропіфеназону 150 мг; кофеїну 50 мг</span><span lang='RU' style=''>;</span></p><p><i land='' style=''>допоміжні речовини:</i><i land='' style=''> </i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, крохмаль кукурудзяний, повідон, магнію стеарат, тальк, кремнію діоксид колоїдний безводний, натрію кроскармелоза, крохмаль кукурудзяний прежелатинізований, гідроксипропілцелюлоза</span></p>

Водіння авто: Водіння авто Рапімакс Форте таблетки 10 шт

<p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Препарат не має впливу на здатність керувати автотранспортом або роботу з іншими механізмами, але слід враховувати імовірність запаморочення.</span></p>

Інші лікарські форми: Інші лікарські форми Рапімакс Форте таблетки 10 шт

<p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Швидкість всмоктування парацетамолу може збільшуватися при застосуванні домперидону, метоклопраміду, зменшуватись при застосуванні холестираміну. Тривалий одночасний прийом лікарського засобу з ацетилсаліциловою кислотою або іншими нестероїдними протизапальними засобами може призвести до ураження нирок. Парацетамол посилює дію варфарину та підвищує рівень у плазмі крові ацетилсаліцилової кислоти, хлорамфеніколу, ацетозаміду. При тривалому регулярному застосуванні парацетамолу антикоагулянтний ефект варфарину та інших кумаринів може бути посиленим, з підвищенням ризику кровотечі.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-fareast-font-family:Calibri;mso-ansi-language:UK'>Повільне випорожнення шлунка, як при прийомі пропантеїну, може уповільнити абсорбцію парацетамолу та затримати початок його дії. Прискорене випорожнення шлунка, як при прийомі метоклопраміду, підвищує швидкість абсорбції.</span></p> <p><u land='' style=''>Токсичний вплив на печінку збільшується при одночасному застосуванні з антисудомними препаратами (включаючи </u><u land='' style=''>фенітоїн, </u><u land='' style=''>барбітурати, карбамазепін), </u><u land='' style=''>що стимулюють активність мікросомальних ферментів печінки, рифампіцином,</u><u land='' style=''> ізоніазидом, з гепатотоксичними засобами</u><u land='' style=''>, з алкоголем у надмірній кількості внаслідок підвищення ступеня перетворення препарату на гепатотоксичні метаболіти, навіть при застосуванні безпечних доз.</u></p> <p><u land='' style=''>Барбітурати зменшують жарознижувальний ефект парацетамолу.</u></p> <p><span lang='UK' style='mso-fareast-font-family:Calibri;mso-ansi-language:UK'>При комбінуванні з хлорамфеніколом може подовжитися виведення цього препарату зі збільшенням ризику токсичності.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size:12.0pt'>При одночасному застосуванні парацетамолу з гепатотоксичними засобами підвищується ймовірність накопичення парацетамолу, а також збільшується токсичний вплив парацетамолу та цих препаратів на печінку. Парацетамол у великих дозах з ізоніазидом підвищує ризик розвитку гепатотоксичного синдрому.</span><span lang='UK' style='mso-fareast-font-family:Calibri'></span></p> <p><u land='' style=''>Парацетамол знижує ефективність діуретиків.</u></p> <p><span lang='UK' style='mso-fareast-font-family:Calibri;mso-ansi-language:UK'>ипадки нейтропенії трапляються частіше при одночасному прийомі парацетамолу та зидовудину. Препарат можна приймати одночасно із зидовудином тільки за призначенням лікаря.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size:12.0pt'>Індуктори мікросомальних ферментів печінки (рифампіцин та фенобарбітал) збільшують токсичність парацетамолу, оскільки при його біотрансформації утворюється велика кількість токсичного епоксиду. Парацетамол може знижувати біодоступність ламотриджину, знижуючи його ефект у зв’язку з індукцією його метаболізму в печінці.</span></p> <p><u land='' style=''>Одночасне застосування кофеїну з інгібіторами МАО може спричинити небезпечний підйом артеріального тиску.</u><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'> Циметидин посилює дію кофеїну.</span></p> <p><u land='' style=''>Кофеїн посилює ефект (покращує біодоступність) аналгетиків-антипіретиків, </u><u land='' style=''>покращує всмоктування ерготаміну з травного тракту</u><u land='' style=''>, потенціює ефекти похідних ксантину, альфа- та бета-адреноміметиків, психостимулюючих засобів, підвищує тиреоїдний ефект тиреотропних засобів.</u><u land='' style=''></u></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Кофеїн знижує ефективність опіоїдних аналгетиків, анксіолітиків, снодійних та седативних засобів, він є антагоністом засобів для наркозу </span><span lang='UK' style='mso-fareast-font-family:Calibri;mso-ansi-language:UK'>та інших препаратів, що пригнічують центральну нервову систему (у тому числі барбітуратів, антигістамінних засобів), препаратів аденозину, </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>аденозинтрифосфату (АТФ). Знижує концентрацію літію у крові. Кофеїн може посилити виведення літію з організму. Тому не рекомендується одночасне застосування лікарського засобу з препаратами літію.</span></p><p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Кофеїн покращує всмоктування ерготаміну з шлунково-кишкового тракту (ШКТ).</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-fareast-font-family:Calibri;mso-ansi-language:UK'>Кофеїн посилює тахікардію, спричинену симпатоміметиками (у тому числі ефедрином), тироксином. З препаратами з широким спектром дії (бензодіазепіном) взаємодія може проявлятися у різних формах та не може бути передбачена. Пероральні контрацептиви, циметидин та дисульфірам знижують метаболізм кофеїну, а барбітурати та паління посилюють його. Кофеїн затримує виведення теофіліну. Кофеїн підвищує імовірність розвитку залежності від речовин типу ефедрину. Одночасне призначення деяких інгібіторів гірази може продовжити виведення кофеїну та його метаболіту параксантину.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-fareast-font-family:Calibri;mso-ansi-language:UK'>Припускають, що кофеїн підвищує ризик розвитку залежності від аналгетиків типу парацетамолу, однак клінічних даних на підтвердження цього недостатньо.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Дія пропіфеназону посилюється при одночасному застосуванні снодійних засобів. Препарат посилює дію пероральних протидіабетичних засобів (толбутамід, хлорпропамід, ацетозамід) та пероральних антикоагулянтів на зразок кумарину, що </span><span lang='UK' style='mso-fareast-font-family:Calibri;mso-ansi-language:UK'>підвищує ризик кровотечі. Тому пацієнтам, які приймають пероральні антикоагулянти, не слід тривалий час приймати парацетамол без медичного нагляду.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Гормональні контрацептиви та ізоніазид посилюють дію кофеїну.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-fareast-font-family:Calibri;mso-ansi-language:UK'>Не рекомендується одночасне застосування лікарського засобу з препаратами та іншими засобами, які стимулюють ЦНС.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Не застосовувати одночасно з алкоголем.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-fareast-font-family:Calibri;mso-ansi-language:UK'>Хоча немає клінічних даних про взаємодію з пропіфеназоном, повідомлялося про взаємодію таких груп лікарських засобів з іншими нестероїдними протизапальними засобами:</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>? </span><span lang='UK' style='mso-fareast-font-family: Calibri;mso-ansi-language:UK'>інгібітори </span><em land='' style=''>ангіотензинперетворюючого ферменту</em><span class='st' style=''> (</span><em land='' style=''>АПФ)</em><span lang='UK' style='mso-fareast-font-family:Calibri;mso-ansi-language:UK'>, бета-блокатори: зменшення антигіпертензивної дії;</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>? </span><span lang='UK' style='mso-fareast-font-family: Calibri;mso-ansi-language:UK'>антитромботичні засоби, виключаючи саліцилати: підвищення ризику кровотечі;</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>? </span><span lang='UK' style='mso-fareast-font-family: Calibri;mso-ansi-language:UK'>метотрексат: підвищення концентрації та відповідно токсичності метотрексату;</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>? </span><span lang='UK' style='mso-fareast-font-family: Calibri;mso-ansi-language:UK'>літій: підвищення рівня літію у сироватці крові.</span></p>

Фармакологічні властивості: Фармакологічні властивості Рапімакс Форте таблетки 10 шт

<p><i land='' style=''>Фармакодинаміка.</i></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Лікарський засіб містить кофеїн, парацетамол і пропіфеназон, що мають болезаспокійливі і жарознижувальні властивості. У дослідженні гострої токсичності на тваринах при застосуванні комбінованого парацетамолу і пропіфеназону в комбінації у співвідношенні 5 : 3 показано, що вона нижче, ніж при застосуванні кожної речовини окремо.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Болезаспокійливий ефект комбінації розвивається впродовж 30 хвилин і триває впродовж декількох годин.</span></p> <p><i land='' style=''>Фармакокінетика.</i></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-style:italic'>Після перорального застосування парацетамол швидко і повністю всмоктується. Пікова концентрація у сироватці досягається через 30–90 хвилин після застосування. Час напіввиведення парацетамолу становить у середньому 2–3 години. Таким чином, введена доза парацетамолу видаляється із сечею впродовж 24 годин, переважно у вигляді кон’югатів глюкуронової і сірчаної кислот.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-style:italic'>Парацетамол проникає крізь плаценту і проникає у грудне молоко.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-style:italic'>Пропіфеназон швидко і повністю абсорбується після перорального застосування. Пік концентрації в плазмі крові досягається через 30 хвилин.</span></p> <p><span lang='UK' style='letter-spacing:-.05pt;mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold'>Пропіфеназон метаболізується, головним чином, у печінці зі створенням головного метаболіту N-десметилпропіфеназону, 80 % якого видаляється із сечею.</span></p> <p><span lang='UK' style='letter-spacing:-.05pt;mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold'>При застосуванні комбінації парацетамолу і пропіфеназону у співвідношенні, яке містить РАПІМАКС ФОРТЕ, час напіввиведення пропіфеназону підвищується з </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-style: italic'>64 ± 10 хв (при застосуванні 150 мг пропіфеназону) до 77 ± 10 хв (при застосуванні 250 мг парацетамолу і 150 мг пропіфеназону).</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-style:italic'>Прийнята доза пропіфеназону видаляється із сечею впродовж 24 годин, переважно у вигляді кон’югата глюкуронової кислоти. Тільки близько 1 % пропіфеназону видаляється із сечею у незміненому стані.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-style:italic'>Пропіфеназон проникає крізь плаценту і також проникає у грудне молоко.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-style:italic'>При порушенні функцій нирок і печінки метаболізм і видалення пропіфеназону можуть бути пригнічені.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-style:italic'>Кофеїн швидко і майже повністю абсорбується після перорального застосування.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-style:italic'>Основні метаболіти кофеїну: 1-метилсечова кислота, l-метилксантин і 5-актиламіно-6-аміно-3-метилурацил видаляються із сечею.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-style:italic'>Головний метаболіт, який видаляється із фекаліями, 1,7-диметилсечова кислота.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-style:italic'>Час напіввиведення кофеїну становить у середньому від 4 до 6 годин. Кофеїн і його метаболіти видаляються, головним чином, із сечею (86 %), не більше ніж 2 % кофеїну видаляється у незміненому стані.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-style:italic'>Кофеїн проникає крізь плаценту і проникає у грудне молоко.</span></p>

Адреса: Адреса Рапімакс Форте таблетки 10 шт

<p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>147, Мадгаварам Ред Хілс Роуд, Грентліон, ілидж адакараї Ченнаї Таміл Наду IN 600052, Індія / 147, Madhavaram Red Hills Road Grantlyon Village Vadakarai Chennai Tamil Nadu IN 600052, India.</span></p>

Особливості: Особливості Рапімакс Форте таблетки 10 шт

<p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK;mso-bidi-font-weight:bold'>Перед застосуванням препарату необхідно проконсультуватися з лікарем. Не застосовувати препарат з іншими засобами, що містять парацетамол. Одночасне застосування разом з іншими препаратами, що містять парацетамол, може призвести до передозування. Передозування парацетамолу може спричинити печінкову недостатність, що може обумовити необхідність пересадки печінки або призвести до літального кінця.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-fareast-font-family:Calibri;mso-ansi-language:UK'>Пацієнтів слід проінформувати про те, що аналгетики не слід приймати тривалий час, якщо це не призначено лікарем. Препарат не рекомендовано приймати довше 7 днів без консультації лікаря. Не перевищувати зазначених доз.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-fareast-font-family:Calibri;mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight: bold'>Тривале застосування аналгетиків, що містять парацетамол у високих кумулятивних дозах, може призвести в окремих випадках до медикаментозної нефропатії або необоротної ниркової недостатності. Хворим, які страждають на захворювання нирок, необхідно проконсультуватися з лікарем до початку застосування парацетамолу, оскільки може бути потрібним корегування дози. Необхідно забезпечити моніторинг функціонального стану нирок.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-fareast-font-family:Calibri;mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight: bold'>Прийом протягом більш тривалого часу, ніж рекомендовано, може призвести до тяжкого ускладнення з боку печінки, такого як цироз. Гостре або хронічне передозування може призвести до тяжкого гепатотоксичного ефекту, іноді з летальним наслідком.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-fareast-font-family:Calibri;mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight: bold;mso-bidi-font-style:italic'>Пацієнтам із захворюваннями печінки або інфекціями, при яких відбувається ураження печінки, такими як вірусний гепатит, необхідно проконсультуватися з лікарем до початку застосування препарату. Під час застосування парацетамолу в сироватці крові може підвищуватися рівень аланінамінотрансферази (АЛТ).</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK;mso-bidi-font-weight:bold'>Під час лікування не можна вживати алкогольні напої. У дозах більше 6–8 г на добу парацетамол може бути токсичним для печінки, проте негативний вплив на печінку може виникати й при значно менших дозах у разі вживання алкоголю, застосування індукторів печінкових ферментів або інших речовин, які чинять токсичний вплив на печінку, а також негативний вплив вищий у пацієнтів з нециротичним алкогольним захворюванням печінки. Тривале застосування алкоголю значно підвищує ризик розвитку гепатотоксичних ефектів парацетамолу. У пацієнтів з порушенням функції печінки, а також у тих, хто приймає великі дози парацетамолу протягом тривалого часу, рекомендується регулярно проводити функціональні печінкові проби.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK;mso-bidi-font-weight:bold'>Пацієнтам, які приймають аналгетики кожен день при артритах легкої форми, перед застосуванням необхідно проконсультуватись з лікарем.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-fareast-font-family:Calibri;mso-ansi-language:UK'>Тривале застосування високих доз може пошкоджувати печінку та нирки. У випадках, коли підвищується нирковий окисний стрес та знижуються запаси глутатіону в печінці, наприклад при одночасному застосуванні декількох лікарських засобів, серйозному виснаженні, анорексії, низькому індексі маси тіла, алкоголізмі, сепсисі або цукровому діабеті, підвищується ризик розвитку гепатотоксичного ефекту парацетамолу у терапевтичних дозах. У пацієнтів з тяжкими інфекціями, такими як сепсис, при прийомі парацетамолу підвищується ризик виникнення метаболічного ацидозу. Симптомами метаболічного ацидозу є глибоке, прискорене або утруднене дихання, нудота, блювання, втрата апетиту. Слід негайно звернутися до лікаря у разі появи цих симптомів.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-fareast-font-family:Calibri;mso-ansi-language:UK'>Ризик нейтропенії та агранулоцитозу існує переважно через присутність пропіфеназону. Якщо така реакція відбувається після прийому препарату (підвищена температура, біль у горлі, виразки та абсцеси у роті, періанальні абсцеси, зменшення кількості гранулоцитів крові), слід негайно припинити прийом препарату. Описані побічні ефекти зазвичай оборотні і зникають упродовж 1–2 тижнів.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-fareast-font-family:Calibri;mso-ansi-language:UK'>Під час лікування препаратом не рекомендується вживати надмірну кількість напоїв, що містять кофеїн (кава, чай). Це може спричинити порушення сну, тремор, серцебиття, неприємне відчуття за грудиною, напруженість, дратівливість. При виникненні тахікардії слід негайно припинити прийом лікарського засобу. У чутливих до кофеїну осіб або тих, які не вживали цю речовину, спостерігається більша схильність до розвитку побічних ефектів кофеїну.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-fareast-font-family:Calibri;mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight: bold;mso-bidi-font-style:italic'>Слід уникати застосування </span><span lang='UK' style='mso-fareast-font-family:Calibri;mso-ansi-language: UK;mso-bidi-font-weight:bold'>інших препаратів, що містять парацетамол.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-fareast-font-family:Calibri;mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight: bold'>Тривале застосування аналгетиків для лікування головного болю може спричинити хронічний головний біль. Якщо головний біль стає постійним, слід звернутися до лікаря.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-fareast-font-family:Calibri;mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight: bold'>З особливою обережністю необхідно застосовувати препарат пацієнтам із захворюваннями серця у поєднанні з затримкою рідини та набряками, при гіперчутливості негайного типу або при пригніченні кісткового мозку в анамнезі, при захворюваннях травного тракту або при схильності до утворювання виразок в анамнезі. </span><span lang='UK' style='mso-fareast-font-family:Calibri;mso-ansi-language:UK'>У хворих на полінози є підвищений ризик розвитку алергічної реакції. Були повідомлення про окремі випадки нападів бронхіальної астми, анафілактичного шоку у чутливих осіб, пов’язані з прийомом лікарських засобів, що містять пропіфеназон та парацетамол. Якщо симптоми не зникають, необхідно звернутися до лікаря.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Перед застосуванням препарату необхідно порадитись з лікарем, якщо ви застосовуєте варфарин чи подібні препарати, які мають антикоагулянтний ефект. При лікуванні пероральними антикоагулянтами з одночасним прийомом великих доз парацетамолу необхідний контроль протромбінового часу</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Препарат може впливати на результати лабораторних досліджень щодо вмісту в крові глюкози та сечової кислоти.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Лікарський засіб містить лактози моногідрат. Якщо у вас встановлено непереносимість деяких цукрів, проконсультуйтесь з лікарем, перш ніж приймати лікарський засіб.</span></p>

Заявник: Заявник Рапімакс Форте таблетки 10 шт

<p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>СКАН БІОТЕК ЛТД, Індія / SCAN BIOTECH LTD, India.</span></p> <p><b land='' style=''>Місцезнаходження </b><b land='' style=''>заявника та адреса місця провадження його діяльності.</b></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Е-4/300, Арера Колоні Екстеншн, 462016, Бхопал, Індія / E-4/300, Arera Colony Extension, 462016, Bhopal, India.</span><b land='' style=''></b></p>