1+1=3 від брендів L'Oréal у січні!

У січні для вас діятиме акція 1+1=3 одразу від двох всесвітньо відомих брендів французької компанії L'Oréal!

Від 11 до 28 січня на вас чекають Дні торгових марок VICHY і La Roche-Posay! Завітайте в аптеки «D.S.» із переліку нижче і скористайтеся чудовою пропозицією: за 2 придбані засоби* бренду VICHY або La Roche-Posay отримуйте третій у подарунок**! Акція не поширюється тільки на подарункові набори.

Уточнити наявність улюблених засобів цих брендів у наших аптеках можна за безкоштовним номером Центру підтримки клієнтів 0 800 30 20 60, а переглянути – у каталогах за лінками вище. Резервуйте онлайн і ставайте ще красивішими разом із «D.S.»!

Пропозиція діє у таких аптеках «D.S.»: 

ЛЬВІВ

вул. Галицька, 19 – 11-12, 25-26 січня;
вул. Княгині Ольги, 114 (вхід ліворуч) – 12 січня;
вул. Княгині Ольги, 114 (вхід праворуч) – 12 січня;
просп. Червоної Калини, 36 (ТЦ «Шувар») – 12, 19, 26 січня;
просп. Свободи, 33 – 13, 19-20 січня;
вул. Джорджа Вашингтона, 8 (ТЦ "МЕТРО") – 17, 26 січня;
просп. Шевченка, 22 – 19, 21, 27 січня;
вул. Щирецька, 36 (ТВК «Південний», ТЦ «Європа») – 22 січня;

ТЕРНОПІЛЬ

вул. М. Шептицького, 2 – 12 січня;
вул. Сагайдачного, 7 – 26 січня;
вул. Текстильна, 28Ч (ТРЦ «Подоляни») – 27-28 січня;

КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ

пр-т Михайла Грушевського, 42а – 12-13 січня;
вул. Драгоманова, 1 – 20 січня;

ЧЕРНІВЦІ

просп. Незалежності, 113 – 12, 26 січня;
вул. Головна, 41 – 20 січня;
вул. Небесної Сотні, 11 – 21 січня;

УЖГОРОД

пл. Корятовича, 3 – 13 січня;
пл. Ш. Петефі, 13 – 21 січня;

КИЇВ

вул. Конєва, 10 – 19 січня;
вул. Васильківська, 15 (франчайзинговий партнер мережі аптек «D.S.») – 20 січня;
вул. Берковецька, 6Д (ТРЦ «Лавина») – 22 січня;

КОНОТОП, пл. Миру, 2 (франчайзинговий партнер мережі аптек «D.S.») – 20 січня;

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ, 21-22 січня

вул. Проскурівська, 18;
вул. Степана Бандери, 2а;

ЛУЦЬК

просп. Волі, 9 – 23-26 січня;
просп. Соборності, 20в – 28 січня;

РІВНЕ, 28 січня

вул. Курчатова, 9 (ТЦ «Fozzi»);
вул. Макарова, 23 (ТРЦ «Екватор»).

Інформаційна довідка:

VICHY – французький бренд, який славиться своїми науковими розробками. Засоби для догляду за шкірою цієї компанії популярні в усьому світі, а придбати їх можна тільки в аптеках. Особлива гордість бренду ‒ лінія ефективної антивікової косметики. Уже понад 80 років продукцію марки виготовляють на єдиному в світі заводі, розташованому у Франції, біля міста Віші.    

Унікальне поєднання активних інгредієнтів із термальною водою високої мінералізації вулканічного походження забезпечує ефективність і безпеку косметики VICHY. Саме термальна вода є основою всіх засобів цієї марки. Вона збагачує шкіру корисними мінералами й мікроелементами. Клінічно доведено, що продукція VICHY підходить для всіх типів шкіри, навіть для найбільш чутливої. 

VICHY ‒ не просто бренд, але й партнер жінок. Засоби марки розробляють професіонали в галузі здоров'я – дерматологи, дієтологи, фармацевти, гінекологи, – аби відповідати стилю життя сучасної жінки і враховувати всі фактори впливу на неї.  

Дерматологічна лабораторія La Roche-Posay — це результат поєднання термальної води, яка має цілющі властивості, і глибоких знань спеціалістів із чутливої шкіри. Сьогодні лабораторія підтримує партнерські зв’язки з 25 тисячами дерматологів з усього світу.

Величезний асортимент продукції La Roche-Posay порадує найвибагливіших жінок, адже тут вони знайдуть такі препарати для покрокового перетворення обличчя: очищувальні гелі-муси, рідини для зняття макіяжу, відновлювальні бальзами, міцелярні розчини, заспокійливі сироватки, зволожувальні креми і багато іншого. Засоби не містять спирту, агресивних добавок, барвників, мила і ароматизаторів. Уважний клінічний контроль лабораторії La Roche-Posay та ґрунтовні оцінки фахівців дозволяють використовувати цю продукцію навіть людям із дуже чутливою шкірою. Засоби La Roche-Posay налагодять вироблення себуму, нададуть делікатний догляд, позбавлять від постакне і звузять пори. У процесі розробки останніх формул творці враховували особливості різних типів шкірного покриву.

*Бали за Карткою клієнта «D.S на акційну косметику не нараховуються, проте ми заохочуємо пред'являти її при покупці до моменту оформлення касового чека, щоб зафіксувати у нашій обліковій системі усі придбані Вами позиції – відтак надалі ми зможемо персонально інформувати Вас про вигідні акції на улюблені косметичні бренди!  А щоб мати Картку клієнта завжди зі собою для Вашої зручності пропонуємо перейти на її електронний варіант  для цього завантажте мобільний додаток Мережа аптек «D.S.  

**Під подарунком мається на увазі можливість придбання за ціною 0,10 грн.  

Красивих Вам покупок!  


Форма входу