Від 15 до 31 жовтня в аптеках «D.S.» діятиме знижка 20% на весь асортимент грецького бренду ексклюзивної косметики з високоякісних екстрактів та масел рослин і продуктів бджільництва APIVITA™!

Уточнити наявність косметики цієї торгової марки в аптеках «D.S.» і адресу найближчого закладу можна за безкоштовним номером Центру підтримки клієнтів 0800302060, а переглянути – на нашому сайті. Пропозиція актуальна в усіх наших аптеках, де наявний асортимент, до закінчення товарних залишків.

Продукція APIVITA− це результат вивчення рослинного світу Греції й застосування здобутих знань для підвищення її якості. Усі компоненти, які використовує компанія для створення своєї косметики, є екологічно чистими і проходять серйозні клінічні й лабораторні випробування в наукових лабораторіях. Фірма облаштувала власні сільськогосподарські угіддя в Аркадії, Фессалії та Олімпії (Греція) для вирощування лікарських рослин і ароматичних трав. Тут культивуються лаванда, меліса, ромашка, шавлія, чебрець, майоран, розмарин і багато інших.

У великому асортименті бренду Ви знайдете:

• очищувальні засоби − тоніки, гелі, креми, скраби, пілінги, сироватки, молочко для глибокого очищення на прополісі;

• зволожувальні й омолоджувальні креми для обличчя, а також маски для будь-яких типів шкіри;

• серію косметики для догляду за тілом − антицелюлітні засоби, креми й бальзами для рук і ніг;

• сонцезахисні креми й олії для дітей і дорослих;

• окремі серії чоловічої та дитячої косметики;

• засоби для догляду за волоссям − шампуні, лікувальні маски і креми, бальзами та ополіскувачі;

• серію натуральних барвників для волосся;

• якісну косметику для догляду за губами, різні помади і блискітки;

• натуральні ефірні олії для спа й ароматерапії;

• професійну косметику для салонів краси;

• косметичні лінії, наприклад, «Propoline», основою яких є цінний продукт бджільництва − прополіс.

Нагадуємо, що бали за Карткою клієнта «D.S.» на акційну косметику не нараховуються, проте ми заохочуємо пред'являти її при покупці до моменту оформлення касового чека, щоб зафіксувати у нашій обліковій системі усі придбані Вами позиції – відтак надалі ми зможемо персонально інформувати Вас про вигідні акції на улюблені косметичні бренди! А щоб мати Картку клієнта завжди зі собою для Вашої зручності пропонуємо перейти на її електронний варіант – для цього завантажте мобільний додаток Мережа аптек «D.S.»

Більше про акції на косметику всесвітньо відомих брендів читайте тут

Красивих вам покупок!