Цього місяця у нашій мережі традиційно діятимуть акції та знижки до 30% на товари для дітей і матерів. Резервуйте онлайн заздалегідь та купуйте в аптеках «D.S.» продукцію всесвітньо відомих брендів для своїх діток за чудовими цінами!

Дитяче харчування:

• –15% на молочні, безмолочні, мультизлакові, рисові каші, а також –20% на дитячу вермішельку, –25% на фруктові й овочеві пюре Мілупа/Milupa™ (Німеччина);
  • –20% на молочні й безмолочні каші ХіПП/HiPP™ (Німеччина);
  • –20% на дитячу негазовану воду Малятко™ 1,5 л (Україна);
  • –25% на фруктові й овочеві пюре Гербер Нестле/GERBER®, Nestlé™ (США).
  • –20% на суміші 3 і 4 НАН/NAN™ (Швейцарія);
  • –20% на м’ясні, а –30% на фруктові пюре  Хаме/Hame™ (Чехія).

Спеціальні засоби догляду:

Дитяча косметика:

• –15% на присипку, помаду-бальзам та антисептичний спрей для рук нашої торгової марки Arbor Vitae™;
  • –20% на гель для купання, зволожувальні крем і молочко, олійку ХіПП/HiPP™ (Німеччина)
  • −20% на спеціальні емульсії для купання і креми для догляду за різними типами шкіри для дітей з перших днів життя та дорослих (зокрема чутливої й схильної до алергій) Емоліум/Emolium™ (Sanofi-Aventis®, Польща).

Підгузки і пеленки:

• −10% на підгузки Pampers® (Procter & Gamble™, США) New Baby-Dry (2-5 кг, 27 шт.);
  • −15% на підгузки Pampers® (Procter & Gamble™, США) Premium Care Newborn (2-5 кг, 26 шт.), Premium Care (до 3 кг, 30 шт.);
  • −20% на підгузки Pampers® (Procter & Gamble™, США) Premium Care 4 Maxi (9-14 кг, 52 шт.), Premium Care 1 Newborn (2-5 кг, 78 шт.), Premium Care 2 Mini (4-8 кг, 46 шт.);
  • −25% на підгузки Pampers® (Procter & Gamble™, США) Active Baby-Dry 6 Extra Large (13-18 кг, 52 шт.), Active Baby-Dry 5 Junior (11-16 кг, 60 шт.), New Baby-Dry 2 Mini (4-8 кг, 43 шт.), Active Baby-Dry 4 Maxi (9-14 кг, 25 шт.), Active Baby-Dry 3 Midi (6-10 кг, 29 шт.), Active Baby-Dry 5 Junior (11-16 кг, 22 шт.);
  • −25% на дитячі підгузки-трусики Хаггіс/Huggies® (Kimberly-Clark Corporation™, США) Elite Soft 2 (4-7 кг, 66 шт.), Elite Soft 1 (до 5 кг, 26 шт.), Elite Soft 0 (до 3,5 кг, 25 шт.), Elite Soft 1 (до 5 кг, 27 шт.).

Товари для мам:

• −15% на прокладки TENA™ Extra, Extra Plus, Slim normal, Slim Mini Plus, а також трусики TENA™ (SCA Hygiene Products®, Нідерланди), розміри Large і Medium. А при купівлі трусиків TENA™ (незалежно від кількості в чеку) – одні за акційною ціною;
  • −20% на олійку від розтягнень ХіПП/HiPP™ (Німеччина);
  • −20% на олійки для профілактики розривів та стрий Weleda(Швейцарія).

Вітаміни й ласощі для дітей:

• ХІТЦІНА на вітаміни Алфавіт(Україна) для дітей 3-7 і 7-14 років;
  • –10% на Маример бебі спрей з розчином морської води (Laboratory Gilbert, Франція);
  • –10% на пробіотик для дітей Према® (Delta Medical™, Швейцарія);
  • при купівлі 3-х льодяників Вітамелька Arbor Vitae™ – Вітамелька магніт «Смайлик» у подарунок.

Уточнити наявність дитячої продукції в аптеках «D.S.», а також адресу найближчого закладу можна за безкоштовним номером Центру підтримки клієнтів 0 800 30 20 60.

Нагадуємо, що бали за Карткою клієнта «D.S.» на акційну косметику не нараховуються, проте ми заохочуємо пред'являти її при покупці до моменту оформлення касового чека, щоб зафіксувати у нашій обліковій системі усі придбані Вами позиції – відтак надалі ми зможемо персонально інформувати Вас про вигідні акції на улюблені косметичні бренди!  А щоб мати Картку клієнта завжди зі собою для Вашої зручності пропонуємо перейти на її електронний варіант – для цього завантажте мобільний додаток Мережа аптек «D.S.».

Хай Ваш малюк росте здоровим і щасливим!