Цього місяця у нашій мережі традиційно діятимуть акції та знижки до 25% на товари дитячого асортименту. Резервуйте онлайн заздалегідь та купуйте в аптеках «D.S.» продукцію всесвітньо відомих брендів для своїх діток за чудовими цінами!

Дитяче харчування:

• –15% на рисові коржики й дитяче печиво, а також –25% на овочеві, фруктові та м’ясні пюре, супи-пюре Мілупа/Milupa™ (Німеччина);
  • –15% на дитячі суміші Нестожен/Nestogen™ 3, 4 (Nestlé, США);
  • –20% на дитячу негазовану воду Малятко™ 5 л (Україна);
  • –20% на овочеві, фруктові та м’ясні пюре Гербер Нестле/GERBER®, Nestlé™ (США).
  • –20% на суміші 3 і 4 Нутрілон/Nutrilon™ 3 і 4 (Голландія);
  • –20% на овочеві, фруктові та м’ясні пюре Хаме/Hame™ (Чехія).

Дитяча косметика:

• –15% на присипку, помаду-бальзам та антисептичний спрей для рук нашої торгової марки Arbor Vitae™;
  • −15% на олійки, піни-шампуні й шампуні Johnson's Baby® (США);
  • −20% на спеціальні емульсії для купання і креми для догляду за різними типами шкіри для дітей з перших днів життя та дорослих (зокрема чутливої й схильної до алергій) Емоліум™/Emolium (Sanofi-Aventis®, Польща);
  • −20% на вибраний асортимент (міцелярні розчини для зони підгузка, обличчя, очей; засоби від попрілостей, відновлювальні й живильні креми, зволожувальне молочко) французького бренду BIODERMA™.

Підгузки і пеленки:

• −25% на дитячі підгузки-трусики Хаггіс/Huggies® (Kimberly-Clark Corporation™, США) Еліт Софт (0-5, 2-5, 4-7 кг).

Товари для мам:

• −15% на трусики TENA™ (SCA Hygiene Products®, Нідерланди), розміри Large і Medium. А при купівлі трусиків TENA™ (незалежно від кількості в чеку) – одні за акційною ціною.

Вітаміни й ласощі для дітей:

• –10% на пробіотик для дітей Према® (Delta Medical™, Швейцарія);
  • –10% на вітаміни для дітей від 4-х років Orthomol® (Німеччина);
  • при купівлі 3-х льодяників Вітамелька Arbor Vitae™ – Вітамелька магніт «Смайлик» у подарунок;
  • при купівлі 3-х упаковок вітамінів для дітей Zest Кідс (Sirio Healthcare, Китай) 30 шт. і 60 шт. – третя упаковка за акційною ціною!

Уточнити наявність дитячої продукції в аптеках «D.S.», а також адресу найближчого закладу можна за безкоштовним номером Центру підтримки клієнтів 0 800 30 20 60.

Нагадуємо, що бали за Карткою клієнта «D.S.» на акційну косметику не нараховуються, проте ми заохочуємо пред'являти її при покупці до моменту оформлення касового чека, щоб зафіксувати у нашій обліковій системі усі придбані Вами позиції – відтак надалі ми зможемо персонально інформувати Вас про вигідні акції на улюблені косметичні бренди!  А щоб мати Картку клієнта завжди зі собою для Вашої зручності пропонуємо перейти на її електронний варіант – для цього завантажте мобільний додаток Мережа аптек «D.S.».

Хай Ваш малюк росте здоровим і щасливим!