Цього місяця у нашій мережі традиційно діятимуть акції та знижки до 30% на товари дитячого асортименту. Резервуйте онлайн заздалегідь та купуйте в аптеках «D.S.» продукцію всесвітньо відомих брендів для своїх діток за чудовими цінами!

Дитяче харчування:

• –10% на молочну суміш із комбіотиками, а також на мʼясні пюре ХіПП/HiPP™ (Німеччина);
  • –15% на безмолочні, молочні й мультизлакові каші Бебі/Bebi™ (Словенія);
  • –15% на безмолочні, молочні й мультизлакові каші; фруктові, овочеві та мʼясні пюре; супи-пюре Мілупа/Milupa™ (Німеччина);
  • –15% на молочні й безмолочні каші, а також –20% на фруктові пюре ХіПП/HiPP™ (Німеччина);
  • –25% на овочеві, фруктові, мʼясні пюре Гербер Нестле/GERBER®, Nestlé™ (США).

Дитяча косметика:

Підгузки і пеленки:

• −10% на підгузки Памперс/Pampers® (Procter & Gamble™, США) Преміум Кеа 1 Ньюборн (2-5 кг, 26 шт.), 2 Міні (4-8 кг, 46 шт.); Сліп енд Плей 4 максі (7-14 кг, 50 шт.), 5 Джуніор (11-16 кг, 42 шт.);
  • –15% на підгузки Памперс/Pampers® (Procter & Gamble™, США) Актив Бебі-Драй 3 Міді (4-9 кг, 58 шт.), Актив Бебі-Драй 4 Максі (8-14 кг, 49 шт.), Актив Бебі-Драй 5 Джуніор (11-18 кг, 42 шт.); на памперси-трусики 4 максі (9-15 кг, 52 шт.), 5 Джуніор (12-17 кг, 48 шт.), 6 Джаянт (15+, 44 шт.);
  • −20% на дитячі підгузки Хаггіс/Huggies® (Kimberly-Clark Corporation™, США) Класік 3 (4-9 кг, 48 шт.), 4 (7-18 кг, 44 шт.), 5 (11-25 кг, 40 шт.).

Спеціальні засоби догляду:

Товари для мам:

• –15% на післяпологові урологічні прокладки TENA™ (SCA Hygiene Products®, Нідерланди);
  • −15% на олію від розтягнень для вагітних ХіПП/HiPP™ (Німеччина);
  • –20% на трусики для догляду після пологів TENA™ (SCA Hygiene Products®, Нідерланди);
  • при купівлі 3-х трусиків TENA™ (SCA Hygiene Products®, Нідерланди) – одні за акційною ціною.

Вітаміни й ласощі для дітей:

• –10% на пробіотик для дітей Према® (Delta Medical™, Швейцарія);
  • при купівлі 3-х льодяників Вітамелька Arbor Vitae™ – Вітамелька магніт «Смайлик» у подарунок.

Уточнити наявність дитячої продукції в аптеках «D.S.», а також адресу найближчого закладу можна за безкоштовним номером Центру підтримки клієнтів 0 800 30 20 60.

Нагадуємо, що бали за Карткою клієнта «D.S.» на акційну косметику не нараховуються, проте ми заохочуємо пред'являти її при покупці до моменту оформлення касового чека, щоб зафіксувати у нашій обліковій системі усі придбані Вами позиції – відтак надалі ми зможемо персонально інформувати Вас про вигідні акції на улюблені косметичні бренди! А щоб мати Картку клієнта завжди зі собою для Вашої зручності пропонуємо перейти на її електронний варіант – для цього завантажте мобільний додаток Мережа аптек «D.S.».

Хай Ваш малюк росте здоровим і щасливим!