Цього місяця у нашій мережі традиційно діятимуть акції та знижки до 20% на товари дитячого асортименту. Резервуйте онлайн заздалегідь та купуйте в аптеках «D.S.» продукцію всесвітньо відомих брендів для своїх діток за чудовими цінами!

Дитяче харчування:

• –10% на рисові коржики й дитяче печиво, –15% на молочні, безмолочні й мультизлакові каші; –20% на фруктові й овочеві пюре Мілупа/Milupa™ (Німеччина);
  • –15% на дитячу негазовану воду Малятко™ 1,5 л (Україна);
  • –15% на дитячі суміші Нестожен/Nestogen™ 3, 4 (Nestlé, США);
  • –15% на молочні й безмолочні каші ХіПП/HiPP™ (Німеччина);
  • –20% на молочні, безмолочні й мультизлакові каші Гербер Нестле/GERBER®, Nestlé™ (США);
  • –20% на безмолочні, молочні й мультизлакові каші Бебі/Bebi™ (Словенія).

Дитяча косметика:

Підгузки і пеленки:

• −20% на дитячі підгузки Хаггіс/Huggies® (Kimberly-Clark Corporation™, США) Еліт Софт (3-5 кг, 25 шт. та 4-7 кг 24 шт.).

Спеціальні засоби догляду:

• –15% на пляшечки й смочки Авент/Avent™ (Велика Британія);
  • −20% на електричні зубні щітки Frozen і Mickey Oral-B® (Braun™, Німеччина).

Вітаміни й ласощі для дітей:

Уточнити наявність дитячої продукції в аптеках «D.S.», а також адресу найближчого закладу можна за безкоштовним номером Центру підтримки клієнтів 0 800 30 20 60.

Нагадуємо, що бали за Карткою клієнта «D.S.» на акційну косметику не нараховуються, проте ми заохочуємо пред'являти її при покупці до моменту оформлення касового чека, щоб зафіксувати у нашій обліковій системі усі придбані Вами позиції – відтак надалі ми зможемо персонально інформувати Вас про вигідні акції на улюблені косметичні бренди! А щоб мати Картку клієнта завжди зі собою для Вашої зручності пропонуємо перейти на її електронний варіант – для цього завантажте мобільний додаток Мережа аптек «D.S.».

Хай Ваш малюк росте здоровим і щасливим!

*Суміші не можуть сприйматися як альтернатива грудному вигодовуванню