Завітайте в аптеки «D.S.» у квітні та скористайтеся підготованими для вас акціями від всесвітньо відомих косметичних брендів для ефективного догляду за обличчям, тілом та волоссям.

Впродовж квітня у визначених аптеках «D.S.» на вас чекають вигідні пропозицій від всесвітньо відомих косметичних брендів VICHY і La Roche-Posay:

  • З 1 до 8 квітня купуючи засоби брендів VICHY і La Roche-Posay  у визначених аптеках «D.S.», скористайтеся знижкою 50% на другу дешевшу одиницю в чеку. Деталі акції та перелік аптек тут;
  • У визначені дні з 10 до 21 квітня  діятиме акція 1+1=3 від брендів VICHY і La Roche-Posay . Пропозиція діє в межах одного бренду та не поширюється на сонцезахисні серії, подарункові набори і промоційні позиції. Перелік аптек, в яких діятиме акція тут;
  • З 21 до 30 квітня  у багатьох аптеках «D.S.» діятиме знижка 30% на визначений асортимент засобів VICHY і La Roche-Posay та 20% - на визначені набори вказаних брендів (детальніше читайте у статті).

Знижка 25% діятиме:

  • на французький бренд Bioderma серії Sebium та Photoderm 9-22 квітня;
  • на весь асортимент брендів Byphasse™ (Іспанія), Ivatherm™ (Франція) та Dr. Organic™ (Велика Британія) – 8-17 квітня, а також на визначений асортимент Byphasse™ та Ivatherm™ – 22-30 квітня.

Знижка 20% діятиме:

  • на весь асортимент включно з наборами французьких брендів Phyto™ та Filorga™  – 2-8 квітня;
  • на засоби французьких брендів A-Derma™ (весь асортимент), Klorane™ (бальзами для волосся), а також на визначений асортимент Avene™ та Ducray™ – 2-15 квітня;
  • на весь асортимент включно з наборами французьких брендів Nuxe™, MartiDerm™ та Roger&Gallet™  – 9-15 квітня;
  • на весь асортимент окрім наборів французьких брендів Caudalie™ та Rene Furterer™ – 12 квітня;
  • на сонцезахисну серію німецького бренду Eucerin™ (окрім наборів) – 22-30 квітня.

Також 15-30 квітня очікуйте знижку 15% на визначений асортимент іспанського бренду Babe Laboratorios™ та болгарського бренду Biotrade™.

Акційні пропозиції діятимуть упродовж місяця у вказані дати у тих аптеках «D.S.», де наявний асортимент, до закінчення товарних залишків.

Читайте також: Як швидко отримати онлайн-консультацію лікаря дерматолога (чи лікарів інших спеціальностей)

Уточнити наявність косметики в аптеках «D.S.», а також адресу найближчого закладу можна за безкоштовним номером Центру підтримки клієнтів 0 800 30 20 60

Нагадуємо, що бали за Карткою клієнта «D.S.» на акційну косметику не нараховуються, проте ми заохочуємо пред'являти її при покупці до моменту оформлення касового чека, щоб зафіксувати у нашій обліковій системі усі придбані Вами позиції – відтак надалі ми зможемо персонально інформувати Вас про вигідні акції на улюблені косметичні бренди! 

Також запрошуємо долучатися до наших чат-ботів, створених у двох популярних месенджерах: Telegram та Viber.

Красивих вам покупок!