Завітайте в аптеки «D.S.» у липні та скористайтеся підготованими для вас акціями від всесвітньо відомих косметичних брендів для ефективного догляду за обличчям, тілом та волоссям.

Впродовж липня у визначених аптеках «D.S.» на вас чекають вигідні пропозицій від всесвітньо відомих косметичних брендів VICHY™ і La Roche-Posay™ (детальніше читайте у статті):

  • 4-5 та у визначені дні з 12 до 19 липня  діятиме акція 1+1=3 від брендів VICHY і La Roche-Posay . За 2 придбані засоби отримуйте третій у подарунок! Пропозиція діє в межах одного бренду на весь асортимент (крім наборів, новинок та промоційних позицій), включаючи сонцезахисні серії Vichy Soleil та La Roche-Posay Anthelios. Перелік аптек, в яких діятиме акція тут;
  • з 20 до 31 липня діятиме знижка 20% на визначений перелік засобів VICHY і La Roche-Posay в аптеках «D.S.» де наявний асортимент.

Скористайтеся знижкою 30% на весь асортимент Dr. Organic™ (Велика Британія) – 1 -10 та 15-31 липня та на визначений асортимент бренду Ivatherm™ (Франція) – 1-10 липня, а також 15-21 липня знижкою 20% на весь асортимент бренду Ivatherm™.

Знижка 25% діятиме:

  • на визначений асортимент бренду Byphasse™ (Іспанія) – 1-10 та 15-31 липня;
  • на французькі бренди Bioderma™ серії Sebium та Photoderm та Noreva™ серія Aquareva9-22 липня;

Знижка 20% діятиме:

  • на засоби іспанського бренду Babe Laboratorios™ серія Stop Akn1-31 липня;
  • на весь асортимент, включаючи набори, французьких брендів Nuxe™, Phyto™ та Lierac™ – 15-28 липня;
  • на весь асортимент французького бренду Klorane™ та визначений асортимент французьких брендів Avene™, A-Derma™ та Ducray™ – 16-29 липня;
  • на визначений асортимент німецького бренду Eucerin™ – 15-21 липня;

Знижка 15% діятиме 1-31 липня на засоби болгарського бренду Biotrade™ серія Keratolin.

Цього місяця діє знижка до 25% на косметику нашої торгової марки Arbor Vitae™ для волосся, обличчя і тіла (виробництво Польща) – оригінальні масажні олії, косметична нафта, бальзами для губ, серії з олією насіння коноплі Hemp та для щоденного очищення Detox. Детальніше читайте у статті.

Акційні пропозиції діятимуть упродовж місяця у вказані дати у тих аптеках «D.S.», де наявний асортимент, до закінчення товарних залишків.

Читайте також: Як швидко отримати онлайн-консультацію лікаря дерматолога (чи лікарів інших спеціальностей)

Уточнити наявність косметики в аптеках «D.S.», а також адресу найближчого закладу можна за безкоштовним номером Центру підтримки клієнтів 0 800 30 20 60

Нагадуємо, що бали за Карткою клієнта «D.S.» на акційну косметику не нараховуються, проте ми заохочуємо пред'являти її при покупці до моменту оформлення касового чека, щоб зафіксувати у нашій обліковій системі усі придбані Вами позиції – відтак надалі ми зможемо персонально інформувати Вас про вигідні акції на улюблені косметичні бренди! 

Також запрошуємо долучатися до наших чат-ботів, створених у двох популярних месенджерах: Telegram та Viber.

Красивих вам покупок!