Завітайте в аптеки «D.S.» та скористайтеся підготованими для вас акціями від всесвітньо відомих косметичних брендів для ефективного догляду за обличчям, тілом та волоссям.

Впродовж січня у визначених аптеках «D.S.» на вас чекає дві вигідних пропозицій від всесвітньо відомих косметичних брендів VICHY і La Roche-Posay:

  • знижка 30% на сироватки та концентрати VICHY і La Roche-Posay з 01 до 24 січня (детальніше читайте у статті);
  • акція 1+1=3 від брендів VICHY і La Roche-Posay 25-28 січня . За 2 придбані засоби отримуйте третій у подарунок! Пропозиція не поширюється на промоційні позиції та набори і діє в межах одного бренду.

Перелік аптек, в яких діятимуть акції тут.

Знижка 20% діятиме:

  • на визначений асортимент іспанського бренду Babe Laboratorios™ та болгарського бренду Biotrade™ з 01 до 31 січня ;
  • 08-21 січня на визначений асортимент іспанського бренду Byphasse™ у Львові (за адресами вул. Широка, 87 (ТЦ "ВАМ"), вул. Княгині Ольги, 100К (ЖК ДОБРА ОСЕЛЯ) та вул. Т. Шевченка, 17);
  • 09-22 січня на визначений асортимент французьких брендів Avene™, A-Derma™, Klorane™;
  • на визначений асортимент французького бренду Bioderma – 11-24 січня ;
  • 11-14 січня на весь асортимент французького бренду Caudalie™ у Луцьку (за адресою просп. Волі, 9), Рівному (за адресами вул. В.Стельмаха, 9 (ТЦ «Fozzi») та вул. О.Кулика і В.Гудачека, 23 (ТРЦ «Екватор») та у Кам'янці-Подільському (за адресою просп. М.Грушевського, 42-А).

Також спробуйте новинку в аптеках «D.S.» – французький бренд Ivatherm. Знижка 20% діятиме на визначений асортимент бренду з 10 до 23 січня у Львові (за адресами вул. Стрийська, 45, вул. Княгині Ольги, 100К (ЖК ДОБРА ОСЕЛЯ), вул. І. Франка, 8 та вул. Т. Шевченка, 17).

Цього місяця діє знижка до 50% на косметику нашої торгової марки Arbor Vitae™ для волосся, обличчя і тіла (виробництво Польща) – оригінальні масажні олії, косметична нафта, серії з олією насіння коноплі Hemp та для щоденного очищення Detox. Детальніше читайте у статті.

Акційні пропозиції діятимуть упродовж місяця у всіх аптеках «D.S.», де наявний асортимент, до закінчення товарних залишків.

Купуйте в аптеках «D.S.» натуральні засоби на вигідних умовах! Уточнити наявність косметики в аптеках «D.S.», а також адресу найближчого закладу можна за безкоштовним номером Центру підтримки клієнтів 0 800 30 20 60

Нагадуємо, що бали за Карткою клієнта «D.S.» на акційну косметику не нараховуються, проте ми заохочуємо пред'являти її при покупці до моменту оформлення касового чека, щоб зафіксувати у нашій обліковій системі усі придбані Вами позиції – відтак надалі ми зможемо персонально інформувати Вас про вигідні акції на улюблені косметичні бренди! 

Також запрошуємо долучатися до наших чат-ботів, створених у двох популярних месенджерах: Telegram та Viber.

 Красивих вам покупок!