Завітайте в аптеки «D.S.» у травні та скористайтеся підготованими для вас акціями від всесвітньо відомих косметичних брендів для ефективного догляду за обличчям, тілом та волоссям.

Впродовж травня у визначених аптеках «D.S.» на вас чекають вигідні пропозицій від всесвітньо відомих косметичних брендів VICHY і La Roche-Posay:

 • З 27 до 31 травня  у багатьох аптеках «D.S.» діятиме знижка 30% на визначений асортимент засобів VICHY і La Roche-Posay та 20% - на визначені набори вказаних брендів (детальніше читайте у статті);
 • У визначені дні травня  діятиме акція 1+1=3 від брендів VICHY і La Roche-Posay . Пропозиція діє в межах одного бренду та не поширюється на сонцезахисні серії, подарункові набори і промоційні позиції. Перелік аптек, в яких діятиме акція тут.

З 1 до 15 травня улюблена акція 1+1=3  також діятиме і на весь асортимент швейцарського бренду Weleda.

Скористайтеся знижкою 25%:

 • на французький бренд Bioderma серії Atoderm та Sensibio 10-23 травня;
 • на весь асортимент включно з наборами французького бренду Roger&Gallet™  – 14-27 травня.

Знижка 20% діятиме:

 • на весь асортимент німецького бренду Eucerin™ (окрім наборів) – 9-19 травня;
 • на весь асортимент окрім наборів французького бренду Caudalie™ у Кам'янці-Подільському – 9-10 травня (за адресою просп. М.Грушевського, 42-А), а також брендів Caudalie™ та Rene Furterer™ у Рівному – 9-10 травня (за адресами вул. В.Стельмаха, 9 (ТЦ «Fozzi») та вул. О.Кулика і В.Гудачека, 23 (ТРЦ «Екватор»)) і Луцьку – 9-10 та 24 травня (за адресою просп. Волі, 9)
 • на весь асортимент брендів Byphasse (Іспанія), Ivatherm™ (Франція) та Dr. Organic™ (Велика Британія) – 10-15 та 24-31 травня;
 • на сонцезахисні серії грецького бренду Apivita™ та французьких брендів Uriage™, SVR™ – 10-15 травня, а також 17-23 травня – на весь асортимент бренду Apivita™ (включно з наборами);
 • на весь асортимент включно з наборами французьких брендів Phyto™, MartiDerm™ та Lierac™ – 14-27 травня;
 • на визначений асортимент французьких брендів A-Derma™, Ducray™ та Klorane™ – 16-22 травня;
 • на визначений асортимент дитячих серій брендів Apivita™ та Uriage™ – з 27 травня до 2 червня.

Також очікуйте знижку 15% на визначений асортимент іспанського бренду Babe Laboratorios™ – 1-15 травня та болгарського бренду Biotrade™ – 1-31 травня.

Акційні пропозиції діятимуть упродовж місяця у вказані дати у тих аптеках «D.S.», де наявний асортимент, до закінчення товарних залишків.

Читайте також: Як швидко отримати онлайн-консультацію лікаря дерматолога (чи лікарів інших спеціальностей)

Уточнити наявність косметики в аптеках «D.S.», а також адресу найближчого закладу можна за безкоштовним номером Центру підтримки клієнтів 0 800 30 20 60

Нагадуємо, що бали за Карткою клієнта «D.S.» на акційну косметику не нараховуються, проте ми заохочуємо пред'являти її при покупці до моменту оформлення касового чека, щоб зафіксувати у нашій обліковій системі усі придбані Вами позиції – відтак надалі ми зможемо персонально інформувати Вас про вигідні акції на улюблені косметичні бренди! 

Також запрошуємо долучатися до наших чат-ботів, створених у двох популярних месенджерах: Telegram та Viber.

Красивих вам покупок!