Цього місяця у нашій мережі діятимуть акції та знижки до 40% на товари дитячого асортименту. Резервуйте онлайн заздалегідь та купуйте в аптеках «D.S.» продукцію всесвітньо відомих брендів для своїх діток за чудовими цінами!

Дитяче харчування:

• –10% на молочні та безмолочні каші та –15% на фруктові пюре Мілупа/Milupa™ (Німеччина);
  • –10% на безмолочні та молочні каші, а також –15% на молочні суміші із комбіотиками (3, 4 від 18 місяців) ХіПП/HiPP™ (Німеччина);
  • –10% на фруктові пюре Равлик Боб/Bob Snail™ (Україна);
  • –15% на соки Чудо-Чадо™, (Україна);
  • –15% на дитячі суміші Нестожен/Nestogen™ 3, 4 (Nestlé, США);
  • –20% на фруктові пюре Гербер/Gerber®, (Nestlé™, США);
  • до –30% на каші Бебі/Bebi™ (Словенія) в асортименті.

Дитяча косметика:

• −20% на засоби догляду Бюбхен/Bübchen™ (Німеччина) в асортименті;
  • −25% на спеціальні емульсії для купання і креми для догляду за різними типами шкіри для дітей з перших днів життя та дорослих (зокрема чутливої й схильної до алергій) Емоліум™/Emolium (Sanofi-Aventis®Польща).

Підгузки і пеленки:

• −20% на дитячі підгузки Хаггіс/Huggies® (Kimberly-Clark Corporation™, США) ) в асортименті;
  • знижка до −30% на підгузки та підгузки-трусики Памперс/Pampers® (Procter & Gamble™, США) в асортименті.

Спеціальні засоби догляду:

• ХІТЦІНА на польські компреси гелеві для дітей типу тепло/холод «Сова» та «Черепаха»;
  • −15%  дитячі зубні пасти Елмекс/Elmex® Junior та Kids (GABA International AG™, Швейцарія)
  • −20% на крем для запобігання попрілості РеКрем/ReCream® (Туреччина);
  • –20% пляшки Авент/Avent™ (Велика Британія) в асортименті;
  • −20% на змінні насадки до електричної зубної щітки Stages Power Kids з героями Disney та на електричні зубні щітки Frozen і Mickey Oral-B® та −40%  на електричні зубні щітки з дорожнім чохлом Frozen та Spiderman, а також −20% на  дитячі зубні щітки Oral-B Cars (Braun™, Німеччина);
  • −25% на дитячі вологі серветки Памперс/Pampers® Sensitive (Procter & Gamble™, США).

Товари для мам:

• до −20% на післяпологові урологічні прокладки та трусики TENA™ (SCA Hygiene Products®Нідерланди).

Вітаміни й ласощі для дітей:

• –10% на пробіотик для дітей Према® (Delta Medical™, Швейцарія);
  • –15% на натуральні цукерки для дітей Равлик Боб/Bob Snail™ (Україна).

Уточнити наявність дитячої продукції в аптеках «D.S.», а також адресу найближчого закладу можна за безкоштовним номером Центру підтримки клієнтів 0 800 30 20 60.

Нагадуємо, що бали за Карткою клієнта «D.S.» на акційні товари не нараховуються, проте ми заохочуємо пред'являти її при покупці до моменту оформлення касового чека, щоб зафіксувати у нашій обліковій системі усі придбані Вами позиції – відтак надалі ми зможемо персонально інформувати Вас про вигідні акції на улюблені бренди!

Також запрошуємо долучатися до наших чат-ботів, створених у двох популярних месенджерах: Telegram та Viber.

Хай Ваш малюк росте здоровим і щасливим!

*Суміші не можуть сприйматися як альтернатива грудному вигодовуванню