Весна на порозі! Аби почуватися бадьоро і працездатно та здолати залишкові явища сезонних недуг, варто подбати про заходи для вітамінізації, а в профактиці і лікуванні надавати перевагу комплекс­ним методам.

Із початком весняного сезону ми підібрали для вас дієві і безпечні набори безрецептурних засобів, які діють комплексно, взаємно підсилюють ефект і сприяють швидшому відновленню здоров’я. Ще й за особливо вигідною ціною – з відчутною знижкою!

Запитуйте у наших фармацевтів в аптеках вигідні сезонні набори, що особливо актуальні навесні – вітаміни для дорослих і дітей, засоби для вільного дихання та при ознаках алергії, а також для здорових нервів і доброго сну, комфорту травлення і збалансованої роботи печінки та жовчного міхура, для «легких» ніг, руху без болю і для догляду за ніжною шкірою малечі.

Набори «Сезонна вигода» складені згідно з протоколами фармацевта з актуальних, безпечних та дієвих лікарських і лікувально-профілактичних засобів, що їх можна придбавати без призначення лікаря. Ми й надалі будемо пропонувати такі комплексні набори до кожного сезону – у різних товарних групах, адже отримали від вас чимало схвальних відгуків про актуальність таких наборів!

Розмір знижки при покупці таких комплексних наборів фіксований – 50, 100 або 150 гривень, залежно від складу. Тому звертайте увагу на сигнальні цінники помаранчевого кольору на вітринах у торгівельних залах наших аптек та в прикасовій зоні.

Наші фармацевти завжди готові фахово проконсультувати щодо призначення, дії та дозування засобів. Адже фармацевт – ваш консультант у питаннях збереження, зміцнення та відновлення здоров'я і гарного самопочуття.

Почувайтесь добре у будь-яку пору року, оздоровлюйтесь комплексно, із вигодою поповнюйте свою домашню аптечку, але не займайтесь самолікуванням! Якщо симптоми не минають протягом кількох днів – обов’язково звертайтесь до лікаря.

Переглянути вигідні сезонні набори, що пропонуватимуться в наших аптеках 01.04-30.04.2024р., можна за посиланням (оберіть режим Full sсreen):

https://sl.apteka-ds.com.ua/2i4ct7lx4a

Також запрошуємо долучатися до наших чат-ботів, створених у двох популярних месенджерах: Telegram та Viber

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!