Від 2019 року на наше замовлення польський виробник New Anna Cosmetics™ виготовляє оригінальну косметичну продукцію торгової марки «Arbor Vitae» (у перекладі з латини – «Дерево Життя») для волосся, обличчя і тіла – із додаванням рослинних екстрактів, олій, косметичної нафти та інших функціонально корисних інгредієнтів.

Засоби «Arbor Vitae» відповідають усім стандартам якості та є оптимальним варіантом за співвідношенням «ціна-якість» у своїй товарній ніші. Це шампуні, міцелярні води, очищальні пінки, креми, тоніки, гелі для душу, масажні олії та інші засоби, представлені кількома серіями:

  • Серія Arbor Vitae Hemp– оригінальна продукція на основі олії й екстракту з насіння коноплі. Воно має чудові природні пом’якшувальні та зволожувальні властивості, що особливо корисно для сухої, стомленої або зневодненої шкіри, а також покращує еластичність шкіри й утримує воду в тканинах.
  • Серія Arbor Vitae Detox – м’які засоби для ефективного очищення тіла, обличчя, волосся, що підходять для щоденного використання. Спеціально підібрані інгредієнти не пересушують шкіру, підтримують її захисний бар'єр, омолоджуючи та регенеруючи.
  • Серія Arbor Vitae Massage oil – приємні композиції з аргановою олією для рук і тіла, збагачені вітаміном Е. Олія під час масажу дає шкірі відчуття релаксу, володіє глибокими регенерувальними, живильними та зволожувальними властивостями.
  • Косметична нафта Arbor Vitae – ефективний засіб для покращення стану і вигляду волосся, усунення проблеми його випадіння й ослаблення.

Впродовж місяця діятиме знижка 25% на товари серій Arbor Vitae Hemp та Arbor Vitae Detox, а також скористайтеся знижкою 50% на вибраний асортимент:

Також у цьому місяці діятиме знижка 25% на натуральні мила Arbor Vitae із вмістом ефірних олій та знижка 10% на масажні олії і косметичну нафту Arbor Vitae.

Для вашої зручності ми підготували ілюстрований каталог косметики «Arbor Vitae» в електронному форматі! Акційний асортимент тут можна переглянути на сторінках 5-21.

Зображення товарів в електронному каталозі клікабельні – із них можна перейти на відповідну сторінку нашого сайту та резервувати. Для комфортного перегляду каталогу зі смартфона краще обрати повноекранний режим (Fullscreen).

Уточнити наявність косметичних засобів «Arbor Vitae» у наших аптеках можна за безкоштовним номером Центру підтримки клієнтів 0 800 30 20 60 (дзвінки безкоштовні), а переглянути зарезервувати в режимі реального часу на нашому сайті або через наш мобільний додаток.

Нагадуємо, що в нашу брендовану лінійку «Arbor Vitae» входять також популярні біологічно-активні добавки, лікарські засоби та медичні товари. Переглянути каталог цієї продукції можна тут.

*Бали за Карткою клієнта «D.S.» на акційну косметику не нараховуються, проте ми заохочуємо пред'являти її при покупці до моменту оформлення касового чека, щоб зафіксувати у нашій обліковій системі усі придбані Вами позиції – відтак надалі ми зможемо персонально інформувати Вас про вигідні акції на улюблені косметичні бренди! 

Красивих Вам покупок!