Цього місяця в нашій мережі продовжують діяти вигідні знижки до 35% на дитяче харчування, підгузки, чашки-непроливайки, поїлки, дитячу косметику, спеціальні засоби догляду за малюками, вітаміни й ласощі для дітей, а також на товари для мам. Резервуйте онлайн заздалегідь та купуйте в аптеках «D.S.» продукцію всесвітньо відомих брендів для своїх діток за чудовими цінами!

Дитяче харчування:

• –15% на дитячі суміші Нестожен/Nestogen™ 3, 4 (Nestlé, США);
  • –20% на дитячу негазовану воду Малятко™ 5 л (Україна);
  • −20% на безмолочні, молочні й мультизлакові каші Бебі/Bebi™ (Словенія);
  • −20% на овочеві, м'ясні та фруктові пюре Гербер Нестле/GERBER®, Nestlé™ (США);
  • −25% на фруктові пюре Hamanek/Хаманек™ і Хаме/Hame™ (Чехія);
  • –25% на фруктові, овочеві, м'ясні пюре, а також супи-пюре й молочні суміші 3,4 Мілупа/Milupa ™ (Німеччина).

Для годування:

• –20% на чашки-непроливайки та поїлки для хлопчиків і дівчаток  Авент/Avent™ (Велика Британія).

Дитяча косметика:

Підгузки й пеленки:

• −20% на трусики Памперс/Pampers® (Procter & Gamble™, США): 4 максі 9-15 кг (52 шт.), 5 Джуніор 12-17 кг (48 шт.), 6 Актив Бебі-Драй 16+ кг (44 шт.);
  • −25% на підгузки Памперс/Pampers® (Procter & Gamble™, США) Сліп & Плей 3 (58 шт.), 4 (50 шт.), 5 (42 шт.);  Памперс Преміум Кеа 2 міні (46 шт.) і 4 максі (34 шт.);
  • −30% на підгузки Памперс/Pampers® (Procter & Gamble™, США): Нью Бебі-Драй 2 міні (43 шт. і 68 шт.), Актив Бебі-Драй 3 міді (29 шт. і 58 шт.), 4 максі (25 шт. і 49 шт.), 5 Джуніор (22 шт., 42 шт., 58 шт.), 6 юніор 16+ кг (54 шт.); на підгузки-трусики: 4 Максі 9-15 кг (24 шт.), 5 Джуніор 12-17 кг (22 шт.), 6 Екстра лардж 15+ кг (19 шт.).

Спеціальні засоби догляду:

Для вагітних і мам, які годують груддю:

• −15% на натуральну олію від стрий німецького бренду Eucerin/Еуцерин™;
  • −20% на ампули для корекції розтягнень французького бренду LIERAC/Лієрак™;
  • −25% на олійку від розтягнень для майбутніх мам HiPP/ХіПП™ (Швейцарія), а також олії для профілактики стрий і розривів під час пологів швейцарського бренду Weleda/Веледа™;

Вітаміни й ласощі для дітей:

• –10% на пробіотик для дітей Према® (Delta Medical™, Швейцарія);
  • –15% на вітаміни для дітей (із гліцином, для очей із лютеїном та мультивітамінний комплекс) Doppel herz™ (Queisser Pharma GmbH & Co. KG, Німеччина);
  • ХІТЦІНА на вітаміни Супрадин Ведмежуйки (Bayer™, Німеччина);
  • при купівлі 3-х льодяників Вітамелька Arbor Vitae™ – Вітамелька магніт «Смайлик» у подарунок!

Уточнити наявність дитячої продукції в аптеках «D.S.», а також адресу найближчого закладу можна за безкоштовним номером Центру підтримки клієнтів 0 800 30 20 60.

Нагадуємо, що бали за Карткою клієнта «D.S.» на акційну косметику не нараховуються, проте ми заохочуємо пред'являти її при покупці до моменту оформлення касового чека, щоб зафіксувати у нашій обліковій системі усі придбані Вами позиції – відтак надалі ми зможемо персонально інформувати Вас про вигідні акції на улюблені косметичні бренди!  А щоб мати Картку клієнта завжди зі собою для Вашої зручності пропонуємо перейти на її електронний варіант – для цього завантажте мобільний додаток Мережа аптек «D.S.».

Хай Ваш малюк росте здоровим і щасливим!