Цього місяця в нашій мережі продовжують діяти вигідні знижки до 50% на дитяче харчування, підгузки, пустушки, дитячу косметику, спеціальні засоби догляду за малюками, вітаміни й ласощі для дітей, а також на товари для мам. Резервуйте онлайн заздалегідь та купуйте в аптеках «D.S.» продукцію всесвітньо відомих брендів для своїх діток за чудовими цінами!

Дитяче харчування:

• −15% на молочні, безмолочні, мультизлакові, рисові каші, а також на дитячу вермішель Мілупа/Milupa ™ (Німеччина);
  • −20% на фруктові та овочево-фруктові пюре Гербер Нестле/GERBER®, Nestlé™ (США);
  • −20% на суміші 3 і 4 НАН/NAN™ (Швейцарія);
  • −25% на овочеві й овочево-м’ясні пюре ХіПП/HiPP™ (Німеччина);
  • –25% на фруктові пюре Мілупа/Milupa ™ (Німеччина);
  • −30% на безмолочні (низькоалергенні), молочні й мультизлакові каші Бебі/Bebi™ (Словенія).

Дитяча косметика:

Підгузки і пеленки:

• –15% на дитячі підгузки Хаггіс/Huggies® Classic 3 (4-9 кг, 58 шт.), 4 (7-18 кг, 50 шт.), 5 (11-25 кг, 42 шт.) (Kimberly-Clark Corporation™, США);
  • −20% на трусики Памперс/Pampers® (Procter & Gamble™, США): 4 максі 9-15 кг (52 шт.), 5 Джуніор 12-17 кг (48 шт.), 6 Актив Бебі-Драй 16+ кг (44 шт.);
  • −25% на підгузки Памперс/Pampers® (Procter & Gamble™, США) Сліп & Плей 3 (58 шт.), 4 (50 шт.), 5 (42 шт.);  Памперс Преміум Кеа 2 міні (46 шт.) і 4 максі (34 шт.);
  • −30% на підгузки Памперс/Pampers® (Procter & Gamble™, США): Нью Бебі-Драй 2 міні (43 шт і 68 шт), Актив Бебі-Драй 3 міді (29 шт і 58 шт), 4 максі (25 шт і 49 шт), 5 Джуніор (22 шт, 42 шт, 58 шт.), 6 юніор 16+ кг (54 шт.); на підгузки-трусики: 4 Максі 9-15 кг (24 шт.), 5 Джуніор 12-17 кг (22 шт.), 6 Екстра лардж 15+ кг (19 шт.).

Спеціальні засоби догляду:

• –15% на зубні щітки для дітей Baby (екстрам’яка, до 2-х р.), Frozen і Cars (3-5 р.) та −20% на дитячі зубні пасти Oral-B® (Braun™, Німеччина);
  • –20% на пустушки для хлопчиків та дівчаток Авент/Avent™ (Велика Британія);
  • –20% на вологі серветки Памперс/Pampers® Aqua Pure і Natural clean (Procter & Gamble™, США).

Для вагітних і мам, які годують груддю:

Вітаміни й ласощі для дітей:

Уточнити наявність дитячої продукції в аптеках «D.S.», а також адресу найближчого закладу можна за безкоштовним номером Центру підтримки клієнтів 0 800 30 20 60.

Нагадуємо, що бали за Карткою клієнта «D.S.» на акційну косметику не нараховуються, проте ми заохочуємо пред'являти її при покупці до моменту оформлення касового чека, щоб зафіксувати у нашій обліковій системі усі придбані Вами позиції – відтак надалі ми зможемо персонально інформувати Вас про вигідні акції на улюблені косметичні бренди!  А щоб мати Картку клієнта завжди зі собою для Вашої зручності пропонуємо перейти на її електронний варіант – для цього завантажте мобільний додаток Мережа аптек «D.S.».

Хай Ваш малюк росте здоровим і щасливим!