Цього місяця в нашій мережі продовжують діяти вигідні знижки до 50% на дитяче харчування, підгузки, пляшки для годування, дитячу косметику, спеціальні засоби догляду за малюками, вітаміни й ласощі для дітей, а також на товари для годуючих мам. Резервуйте онлайн заздалегідь та купуйте в аптеках «D.S.» продукцію всесвітньо відомих брендів для своїх діток за чудовими цінами!

Дитяче харчування:

• –15% на молочні, безмолочні, мультизлакові каші Мілупа/Milupa ™ (Німеччина);
  • –15% на суміші соєву безмолочну та з пребіотиками Хумана/Humana™ (Німеччина);
  • −20% на визначений асортимент пюре Хаме/Hame™ (Чехія);
  • −20% на суміші від 10 міс. (зокрема гіпоалергенні) НАН/NAN™ (Швейцарія);
  • −20% на овочеві, фруктові та м'ясні пюре Гербер Нестле/GERBER®, Nestlé™ (США);
  • −25% на фіточаї (допоможуть нормалізувати травлення, покращити обмін речовин, зміцнити організм маляти, а мамі – збільшити кількість грудного молока) Бебівіта/Bebivita (Німеччина);
  • −25% на фруктові, овочеві, м'ясні пюре від 4-х міс. ХіПП/HiPP™ (Німеччина);
  • −50% на безмолочну рисову низькоалергенну кашу Бебі/Bebi™ (Словенія), від 4-х місяців.

Для годування:

• –20% на пляшки і пакети для зберігання грудного молока Авент/Avent™ (Велика Британія).

Дитяча косметика:

• –15% на крем-мило, присипку і шампунь із пантенолом нашої торгової марки Arbor Vitae™;
  • –15% на олійки та креми для дітей Джонсон Бебі/Johnson’s Baby® (США).

Підгузки і пеленки:

• −20% на підгузки Памперс/Pampers® (Procter & Gamble™, США): Нью Бебі-Драй Ньюборн, Нью Бебі-Драй 2 27 шт; Нью Бебі-Драй 2 68 шт, Актив Бебі-Драй 3, 4, 5 (42 шт) і 5 Джуніор (58 шт), 6 Джуніор;
  • −25% на підгузки-трусики Памперс/Pampers® (Procter & Gamble™, США): 4 максі (9-15 кг), 5 (12-17 кг), 6 (15+ кг).

Спеціальні засоби догляду:

• –20% на зубну пасту й щітки для дітей Oral-B® (Braun, Німеччина);
  • −20% на дитячі вологі серветки Памперс/Pampers® (Procter & Gamble™, США);
  • при купівлі 2-х упаковок дитячих вологих серветок «D.S.» – друга упаковка в подарунок!

Для вагітних і годуючих мам:

• −20% на накладки на груди Авент/Avent™ (Велика Британія).

Вітаміни й ласощі для дітей:

• –10% на пробіотик для дітей Према® (Delta Medical, Швейцарія);
  • –15% на льодяники для дітей Вітамелька Arbor Vitae™,
  • а при купівлі 3-х льодяників Вітамелька Arbor Vitae™ – Вітамелька магніт «Смайлик» у подарунок!

Уточнити наявність дитячої продукції в аптеках «D.S.», а також адресу найближчого закладу можна за безкоштовним номером Центру підтримки клієнтів 0 800 30 20 60.

Нагадуємо, що бали за Карткою клієнта «D.S.» на акційну косметику не нараховуються, проте ми заохочуємо пред'являти її при покупці до моменту оформлення касового чека, щоб зафіксувати у нашій обліковій системі усі придбані Вами позиції – відтак надалі ми зможемо персонально інформувати Вас про вигідні акції на улюблені косметичні бренди! А щоб мати Картку клієнта завжди зі собою для Вашої зручності пропонуємо перейти на її електронний варіант – для цього завантажте мобільний додаток Мережа аптек «D.S.».

Хай Ваш малюк росте здоровим і щасливим!