Цього місяця в нашій мережі продовжують діяти вигідні знижки до 45% на дитяче харчування, підгузки, пляшки, дитячу косметику, спеціальні засоби догляду за малюками, вітаміни й ласощі для дітей, а також на товари для мам, які годують груддю. Резервуйте онлайн заздалегідь та купуйте в аптеках «D.S.» продукцію всесвітньо відомих брендів для своїх діток за чудовими цінами!

Дитяче харчування:

• −15% на дитячі суміші Нутрілон/Nutrilon™ (Голландія);
  • −15% на дитячу вермішельку Мілупа/Milupa ™ (Німеччина);
  • −25% на фруктові, м’ясні, овочеві пюре, а також супи-пюре Мілупа/Milupa ™ (Німеччина);
  • −25% на фруктові пюре Hamanek/Хаманек™ (Чехія).

Дитяча косметика:

• –15% на крем-мило, присипку, шампунь із пантенолом та антисептичний спрей нашої торгової марки Arbor Vitae™;
  • –15% на гель-пінку, дитячі серветки, шампуні та спрей для волосся Johnson's Baby® (США);
  • −25% на гель для купання, креми, молочко, олійки, шампунь та пінку для вмивання HiPP/ХіПП™ (Швейцарія).

Підгузки і пеленки:

• −25% на підгузки-трусики Памперс/Pampers® (Procter & Gamble™, США): 4 Максі (9-15 кг), 5 Джуніор (12-17 кг), 6 Екстра лардж (15+ кг); на підгузки Памперс Преміум Кеа 2 міні (46 шт), 4 максі (34 шт);
  • −30% на підгузки Памперс/Pampers® (Procter & Gamble™, США): Преміум Кеа 1 (78 шт), Памперс Преміум Кеа 2 міні (68 шт), 3 міді (60 шт), 4 максі (52 шт) та 5 юніор (44 шт); Сліп & Плей 3 (58 шт) і 4 (50 шт); Нью Бебі-Драй 2 міні (43 шт і 68 шт), Актив Бебі-Драй 3 міді (29 шт і 58 шт), 4 максі (25 шт і 49 шт), 5 Джуніор (22 шт і 42 шт); на трусики 15+ кг (19 шт) і 12-17 кг (22 шт);
  • −45% на підгузки-трусики 9-15 кг (24 шт) Памперс/Pampers® (Procter & Gamble™, США).

Спеціальні засоби догляду:

Для вагітних і мам, які годують груддю:

• −20% на накладки на груди та пакети для зберігання грудного молока Авент/Avent™ (Велика Британія);

Вітаміни й ласощі для дітей:

• –10% на пробіотик для дітей Према® (Delta Medical™, Швейцарія);
  • ХІТЦІНА на вітаміни Супрадин Ведмежуйки (Bayer™, Німеччина);
  • при купівлі 3-х льодяників Вітамелька Arbor Vitae™ – Вітамелька магніт «Смайлик» у подарунок!

Уточнити наявність дитячої продукції в аптеках «D.S.», а також адресу найближчого закладу можна за безкоштовним номером Центру підтримки клієнтів 0 800 30 20 60.

Нагадуємо, що бали за Карткою клієнта «D.S.» на акційну косметику не нараховуються, проте ми заохочуємо пред'являти її при покупці до моменту оформлення касового чека, щоб зафіксувати у нашій обліковій системі усі придбані Вами позиції – відтак надалі ми зможемо персонально інформувати Вас про вигідні акції на улюблені косметичні бренди! А щоб мати Картку клієнта завжди зі собою для Вашої зручності пропонуємо перейти на її електронний варіант – для цього завантажте мобільний додаток Мережа аптек «D.S.».

Хай Ваш малюк росте здоровим і щасливим!