У вересні для наших клієнтів діятимуть знижки до 25% на ексклюзивну косметику «Arbor Vitae» для волосся, тіла й обличчя!

Від 2019 року на наше замовлення польський виробник New Anna Cosmetics™ виготовляє оригінальну косметичну продукцію торгової марки «Arbor Vitae» для волосся, обличчя і тіла – із додаванням рослинних екстрактів, олій, косметичної нафти та інших функціонально корисних інгредієнтів. Засоби «Arbor Vitae» відповідають усім стандартам якості та є оптимальним варіантом за співвідношенням «ціна-якість» у своїй товарній ніші. Це шампуні, міцелярні води, очищальні пінки, креми, тоніки, гелі для душу, масажні олії та інші засоби, представлені кількома серіями:

  • Серія Arbor Vitae Hemp – оригінальна продукція на основі олії й екстракту з насіння коноплі. Воно має чудові природні пом’якшувальні та зволожувальні властивості, що особливо корисно для сухої, стомленої або зневодненої шкіри, а також покращує еластичність шкіри й утримує воду в тканинах.
  • Серія Arbor Vitae Detox – м’які засоби для ефективного очищення тіла, обличчя, волосся, що підходять для щоденного використання. Спеціально підібрані інгредієнти не пересушують шкіру, підтримують її захисний бар'єр, омолоджуючи та регенеруючи.
  • Серія Arbor Vitae Massage oil – приємні композиції з аргановою олією для рук і тіла, збагачені вітаміном Е. Олія під час масажу дає шкірі відчуття релаксу, володіє глибокими регенерувальними, живильними та зволожувальними властивостями.
  • Косметична нафта Arbor Vitae – ефективний засіб для покращення стану і вигляду волосся, усунення проблеми його випадіння й ослаблення.

Знижка 50% діятиме на такі товари:

Для вашої зручності ми підготували ілюстрований каталог косметики «Arbor Vitae» в електронному форматі! Акційний асортимент тут можна переглянути на сторінках 6-20.

Зображення товарів в електронному каталозі клікабельні – із них можна перейти на відповідну сторінку нашого сайту та резервувати. Для комфортного перегляду каталогу зі смартфона краще обрати повноекранний режим (Fullscreen).

Уточнити наявність косметичних засобів «Arbor Vitae» у наших аптеках можна за безкоштовним номером Центру підтримки клієнтів 0 800 30 20 60, а переглянути зарезервувати в режимі реального часу – тут або через наш мобільний додаток.

До речі, 30 жовтня 2020 року мережа аптек «D.S.» здобула відзнаку TradeMasterGroup на XII міжнародній бізнес-конференції Private Label 2020: у номінації «Інновація року у фармацевтичній галузі» за наш комплект пристроїв для видалення кліщів Klinver та у номінації «Вибір року у фармацевтичній галузі» – за косметику власної торгової марки «Arbor Vitae». А восени 2021 року наша компанія здобула ще дві нагороди за найкращий проєкт власної торгової марки у фармацевтичній галузі (перемогли наші батончики та олійки).

Нагадуємо, що в нашу брендовану лінійку «Arbor Vitae» входять також популярні біологічно-активні добавки, а також різні лікарські рослини (трави, фільтр-пакети).

*Бали за Карткою клієнта «D.S.» на акційну косметику не нараховуються, проте ми заохочуємо пред'являти її при покупці до моменту оформлення касового чека, щоб зафіксувати у нашій обліковій системі усі придбані Вами позиції – відтак надалі ми зможемо персонально інформувати Вас про вигідні акції на улюблені косметичні бренди!  А щоб мати Картку клієнта завжди зі собою для Вашої зручності пропонуємо перейти на її електронний варіант – для цього завантажте мобільний додаток Мережа аптек «D.S.» 

Красивих Вам покупок!

Powered by Froala Editor