Додаток:
Довідка:
0 800 30 20 60

‒15% на весь асортимент бренда Eucerin™ у листопаді!

Завітайте в наші аптеки та від 20 до 30 листопада купуйте продукцію провідного німецького бренду Eucerin на 15% дешевше! 

Уточнити наявність улюблених засобів Eucerin™ можна за безкоштовним номером Центру підтримки клієнтів 0 800 30 20 60, а переглянути асортимент бренду – тут

Eucerin™‒ німецька компанія, яка належить до найкращих та найчастіше рекомендованих дерматологами брендів. Завдяки роботі з лікарями-дерматологами й використанню передових технологічних досягнень Eucerin гарантує ефективні інноваційні продукти та високі дерматологічні стандарти. Обираючи активні інгредієнти під час своїх розробок і завжди здійснюючи клінічні випробування, Eucerin вважається синонімом відмінної якості продукції, у якій ефективність вдало поєднується із високою толерантністю (здатністю шкіри переносити окремі складники або продукт загалом).    

Усі рішення Eucerin для догляду за шкірою тестуються екстенсивно in-vitro (у лабораторії, у пробірці) та in-vivo (перевіряються на людях), тобто у штучних і природних умовах. Eucerin не використовує тварин для тестування косметичних засобів. Перший Інститут дослідження шкіри Eucerin у Гамбурзі — це можливість наблизитися до медичної експертизи догляду за шкірою. Там ви можете зробити аналіз шкіри, отримати індивідуальну консультацію та провести широкий спектр процедур. Для цього Eucerin розробила ексклюзивні зчитувачі кодів шкіри, здатні визначити унікальний код шкіри кожної людини, який потім використовують для розробки режимів спеціалізованого догляду та лікування.   

Продукція бренду професійно доглядає за проблемною, сухою і чутливою шкірою, бореться із віковими змінами (зморшками, втратою пружності), атопічним дерматитом та проблемами з волоссям і шкірою голови, пітливістю; захищає від сонця. Ґрунтуючись на понад столітньому досвіді досліджень Beiersdorf, засоби Eucerin підкреслюють зовнішню красу, створюють внутрішній спокій і впевненість у собі. Забезпечуючи помітно здоровіший та більш осяйний вигляд шкіри, Eucerin™ залишається єдиним брендом, який стоїть на засадах практичної дерматології.     

Нагадуємо, що бали за Карткою клієнта «D.S.» на акційну косметику не нараховуються, проте ми заохочуємо пред'являти її при покупці до моменту оформлення касового чека, щоб зафіксувати у нашій обліковій системі усі придбані Вами позиції – відтак надалі ми зможемо персонально інформувати Вас про вигідні акції на улюблені косметичні бренди!  А щоб мати Картку клієнта завжди зі собою для Вашої зручності пропонуємо перейти на її електронний варіант – для цього завантажте мобільний додаток Мережа аптек «D.S.».  

Красивих Вам покупок!  

 
Форма входу

Вибір міста допоможе надати актуальну інформацію про наявність товару та його ціну у вашому місті!