Додаток:
Довідка:
0 800 30 20 60

−25% від швейцарського бренду Weleda у листопаді

Листопад − місяць найбільших знижок, тож акційні пропозиції в розпалі! Від 16 до 30 листопада купуйте в аптеках «D.S.» весь асортимент швейцарського бренду натуральної косметики WELEDA™ (окрім наборів) на 25% дешевше.

Акція діє в усіх аптеках «D.S.», де наявний асортимент, до закінчення товарних залишків і охоплює також дитячу серію цієї торгової марки. Уточнити наявність улюблених засобів WELEDA™ можна за безкоштовним номером Центру підтримки клієнтів 0 800 30 20 60, а переглянути асортимент бренду – тут

Придбати косметику WELEDA − значить подарувати дбайливу турботу і догляд всієї сім'ї. Продукцію цього бренду виготовляють на найкращих заводах світу, оснащених за останнім словом техніки. В асортименті ви знайдете товари для кожного члена сім'ї, які допоможуть не тільки стежити за особистою гігієною, але й завжди залишатися гарними й здоровими. 

*Бали за Карткою клієнта «D.S.» на акційну косметику не нараховуються, проте ми заохочуємо пред'являти її при покупці до моменту оформлення касового чека, щоб зафіксувати у нашій обліковій системі усі придбані Вами позиції – відтак надалі ми зможемо персонально інформувати Вас про вигідні акції на улюблені косметичні бренди!  А щоб мати Картку клієнта завжди зі собою для Вашої зручності пропонуємо перейти на її електронний варіант – для цього завантажте мобільний додаток Мережа аптек «D.S.» 

Красивих Вам покупок!  

Форма входу

Вибір міста допоможе надати актуальну інформацію про наявність товару та його ціну у вашому місті!