Додаток:
Довідка:
0 800 30 20 60

Акції від світових косметичних брендів у жовтні: жіноча врода квітне завжди

Осінь сягнула апогею, змінивши сповнені вільгості теплі дні бабиного літа на дощові туманні світанки. Утім, жіноча врода здатна квітнути завжди – і ніяка погода цьому не завада. Улюблені всесвітньо відомі косметичні бренди завжди мають багато вигідних пропозицій для своїх клієнток, аби ті залишалися здоровими й красивими в будь-яку пору року. Резервуйте онлайн і купуйте в аптеках «D.S.» натуральну косметику на вигідних умовах!

 • ‒25% на косметику власної торгової марки Arbor Vitae для волосся, обличчя і тіла (виробництво Польща) – оригінальні масажні олії, серії із нафтою косметичною, з олією насіння коноплі Hemp та Hemp Oil, для схильної до жирності шкіри Oil Control, для щоденного очищення Detox. Пропозиція діє упродовж місяця у всіх аптеках «D.S.», де наявний асортимент, до закінчення товарних залишків. Детальніше – у статті.
   
 • 1+1=3 на весь асортимент французького бренду VICHY (окрім наборів) від 5 до 31 жовтня у визначених аптеках «D.S.» у Львові, Червонограді, Івано-Франківську, Чернівцях, Києві, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Нетішині, Кам'янці-Подільському й Ужгороді, у визначені дні, до закінчення товарних залишків. Також у визначених аптеках «D.S.» (у Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Нетішині) від 29 до 31 жовтня діятиме знижка 10% на косметику французького бренду LA ROCHE-POSAY. Детальніше – у статті.
   
 • −15% на весь асортимент (окрім подарункових наборів) французького бренду CAUDALIE. Пропозиція діє до закінчення товарних залишків у визначені дні в кількох аптеках «D.S.»:

           ЛУЦЬК, просп. Волі, 9 - 8, 22, 30 жовтня і 1 листопада;

           КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ, пр-т Михайла Грушевського, 42а - 15-16, 30 жовтня і 1 листопада;

30 жовтня - 1 листопада

           ЛЬВІВ, просп. Шевченка, 22;

           УЖГОРОД, пл. Ш. Петефі, 13;

           РІВНЕ, вул. Макарова, 23 (ТРЦ «Екватор»);

           ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ, вул. Проскурівська, 18.

До 31 жовтня:

 • −25% на лікувальну косметику (включно з наборами!) французької торгової марки LAINO. Пропозиція діє упродовж жовтня у всіх аптеках «D.S.», де наявний асортимент, до закінчення товарних залишків.
   
 • −25% на засіб проти випадіння волосся Parusan Cтимул-шампунь для жінок 200 мл. Пропозиція діє упродовж жовтня у всіх аптеках «D.S.», де наявний асортимент, до закінчення товарних залишків.
   
 • −20% на косметику французьких брендів:
 • від 5 до 11 жовтня – на лінійки Дюкрей Анафаз, Неоптид, Креастим (окрім наборів). Пропозиція діє у всіх аптеках «D.S.», де наявний асортимент, до закінчення товарних залишків;
 • від 5 до 18 жовтня – на лінійку Авен Клінанс (окрім наборів). Пропозиція діє у всіх аптеках «D.S.», де наявний асортимент, до закінчення товарних залишків;
 • від 17 до 26 жовтня – на косметичну серію A-Derma (окрім наборів). Пропозиція діє у всіх аптеках «D.S.», де наявний асортимент, до закінчення товарних залишків.

  А від 27 жовтня до 1 листопада на вас чекає знижка 25% на косметику французьких брендів A-Derma, Ducray і Klorane (окрім наборів)! Пропозиція діє у всіх аптеках «D.S.», де наявний асортимент, до закінчення товарних залишків.
   
 • −25% на косметику французького бренду Bioderma:
 • від 6 до 26 жовтня – на серію Bioderma Atoderm (включно з наборами!). Пропозиція діє у всіх аптеках «D.S.», де наявний асортимент, до закінчення товарних залишків;
 • від 27 до 31 жовтня – на весь асортимент бренду Bioderma (окрім наборів). Пропозиція діє у всіх аптеках «D.S.», де наявний асортимент, до закінчення товарних залишків.
 • −15% на косметичну серію Hyaluron-Filler німецького бренду Eucerin (окрім наборів). Пропозиція діє від 9 до 19 жовтня у всіх аптеках «D.S.», де наявний асортимент, до закінчення товарних залишків.
 • −20% на натуральну косметику швейцарського бренду Weleda (окрім наборів). Пропозиція діє від 23 до 31 жовтня у всіх аптеках «D.S.», де наявний асортимент, до закінчення товарних залишків.
 • −25% на косметику французьких брендів Noreva Exfoliac, Nuxe, FILORGA, LIERAC (окрім наборів). Пропозиція діє від 27 до 31 жовтня у всіх аптеках «D.S.», де наявний асортимент, до закінчення товарних залишків.
 • −10% на косметику французьких брендів Item, SVR, Skinormil, Uriage (окрім наборів). Пропозиція діє від 29 до 31 жовтня у визначених аптеках «D.S.», до закінчення товарних залишків:

           ЛУЦЬК, просп. Волі, 9;

           РІВНЕ
           вул. Курчатова, 9 (ТЦ «Fozzi»);
           вул. Макарова, 23 (ТРЦ «Екватор»);

          ТЕРНОПІЛЬ, вул. М. Карпенка, 10.

У визначених аптеках «D.S.» у Хмельницькому та Нетішині акція діятиме тільки на бренди Uriage та SVR (окрім наборів), до закінчення товарних залишків.

          ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

          вул. Зарічанська, 11А;
          вул. Проскурівська, 18;
          вул. Степана Бандери, 2а;

          НЕТІШИН, просп. Незалежності, 22Б.

 • −10% на косметику грецького бренду ексклюзивної косметики з високоякісних екстрактів та масел рослин і продуктів бджільництва APIVITA (окрім наборів) у визначених аптеках «D.S.» у Хмельницькому (вул. Проскурівська, 18 та вул. Степана Бандери, 2а). Пропозиція діє від 29 до 31 жовтня, до закінчення товарних залишків.

А ще – слідкуйте у жовтні за подарунковими акціями (до закінчення подарункового фонду, наявність уточнюйте в аптеці або за безкоштовним номером 0800302060):

 • при купівлі засобу з дитячої серії французького бренду URIAGE  Uriage bebe 1-й догляд захисний крем для зони підгузків 15 мл у подарунок;
 • при купівлі засобів французького бренду SVR у визначених аптеках «D.S.» у Хмельницькому (вул. Проскурівська, 18 та вул. Степана Бандери, 2а) – косметичка, міні-продукт або сумка у подарунок;
 • при купівлі засобів грецького бренду ексклюзивної косметики з високоякісних екстрактів та масел рослин і продуктів бджільництва APIVITA  клієнт отримує косметичку, мініпродукт або сумку в подарунок (на вибір). Пропозиція діє у визначених аптеках «D.S.» до закінчення товарних залишків.

  УЖГОРОД
  пл. Ш. Петефі, 13 – 15-17 жовтня;
  пл. Корятовича, 8 – 19-21 жовтня;
  вул. Возз'єднання, 39 – 22-24 жовтня;

  ЛУЦЬК, просп. Волі, 9 – 29-31 жовтня;

 • при купівлі засобів французького бренду Uriage у визначених аптеках «D.S.» у конкретні дні – косметичка, мініпродукт або сумка у подарунок;

           ЛЬВІВ

           просп. Шевченка, 22 – 26-27 жовтня;
           просп. Свободи, 33 – 19-20 жовтня;

           ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

           вул. Проскурівська, 18 – 16 жовтня;
           вул. Степана Бандери, 2а – 15 жовтня;

           УЖГОРОД
           пл. Ш. Петефі, 13 – 15-17 жовтня;
           пл. Корятовича, 8 – 19-21 жовтня;
           вул. Возз'єднання, 39 – 22-24 жовтня;

 1. при купівлі засобів LA ROCHE-POSAY та VICHY на суму від 400 грн. одним чеком – Ля Рош-Позе Гель HYDRO для очищення шкіри рук, без змивання 100 мл у подарунок;
 2. при купівлі засобів лінійки Lipikar на суму від 600 грн – набір La Roche-Posay Lipikar у подарунок;
 3. при купівлі одного із засобів лінійки Effaclar (Ефаклар Дуо+, Ефаклар гель 200 мл, Ефаклар гель 400 мл) – набір La Roche-Posay Free From Spots у подарунок;
 4. при купівлі одного із засобів лінійки Toleriane – Толеран ультра крем 40 мл або Tолеран сироватка ультра дермалегро 20 мл – набір Ля Рош-Позе Толеран Ультра Дермалерго у подарунок.

Уточнити наявність косметики в аптеках «D.S.», а також адресу найближчого закладу можна за безкоштовним номером Центру підтримки клієнтів 0 800 30 20 60

Нагадуємо, що бали за Карткою клієнта «D.S.» на акційну косметику не нараховуються, проте ми заохочуємо пред'являти її при покупці до моменту оформлення касового чека, щоб зафіксувати у нашій обліковій системі усі придбані Вами позиції – відтак надалі ми зможемо персонально інформувати Вас про вигідні акції на улюблені косметичні бренди!  А щоб мати Картку клієнта завжди зі собою для Вашої зручності пропонуємо перейти на її електронний варіант – для цього завантажте мобільний додаток Мережа аптек «D.S.».  

Красивих вам покупок!

Форма входу

Вибір міста допоможе надати актуальну інформацію про наявність товару та його ціну у вашому місті!