Додаток:
Довідка:
0 800 30 20 60

Знижка на маски й кондиціонери Insight™ у вересні!

У вересні італійський бренд Insight, відомий у світі своєю високоякісною продукцією для догляду за волоссям, приготував для клієнтів вигідну знижку на маски й кондиціонери!

Завітайте в аптеки «D.S.» і до 30 вересня включно купуйте* визначений асортимент засобів для догляду за волоссям INSIGHT™ на 30% дешевше! 

Уточнити наявність акційних засобів цього бренду у наших аптеках можна за безкоштовним номером Центру підтримки клієнтів 0 800 30 20 60, а переглянути – тутРезервуйте онлайн і ставайте ще красивішими разом із «D.S.»!

Італійська торгова марка INSIGHT ‒ лінія косметичних засобів для догляду за волоссям, створена з органічних інгредієнтів: природних рослинних олій і екстрактів. Усі засоби виготовляються за новітніми технологіями й унікальними формулами.

Косметика для волосся Insight є безпечною й ефективною, а ефірні олії, які входять до складу засобів, збільшують ефект живлення й відновлення волосся. Вона не містить SLS і SLES, вазеліну, силікону, парабенів, барвників та алергенів. 

Програми догляду цього бренду ‒ шампунь, кондиціонер, маска ‒ розроблені спеціально для кожного типу волосся з метою створити ваш індивідуальний щоденний ритуал краси та здоров'я! 

Красивих Вам покупок! 

*Бали за Карткою клієнта «D.S.» на акційну косметику не нараховуються, проте ми заохочуємо пред'являти її при покупці до моменту оформлення касового чека, щоб зафіксувати у нашій обліковій системі усі придбані Вами позиції – відтак надалі ми зможемо персонально інформувати Вас про вигідні акції на улюблені косметичні бренди!  А щоб мати Картку клієнта завжди зі собою для Вашої зручності пропонуємо перейти на її електронний варіант – для цього завантажте мобільний додаток Мережа аптек «D.S.» 

 
Форма входу

Вибір міста допоможе надати актуальну інформацію про наявність товару та його ціну у вашому місті!