Каталог
доставка
Терафлю Екстра зі смаком лимона порошок для орального розчину 10 пакетів
D.S.
За карткою клієнта «D.S.» нараховуються бонусні бали (крім акційних товарів)
D.S.

Терафлю Екстра зі смаком лимона порошок для орального розчину 10 пакетів

код товару: ЦБ000007078
Упаковка / 10 пакетів
Є в наявності
!

Ціна дійсна при резервуванні

Аптеки
від 311 грн
Упаковка
1
пакет
0

D.S.
За карткою клієнта «D.S.» нараховуються бонусні бали (крім акційних товарів)
D.S.
Доставка в: Львів >
Особливості застосування
Дорослим - дозволено
Дорослим дозволено
Дітям - з 12-ти років
Дітям з 12-ти років
Вагітним - заборонено
Вагітним заборонено
Алергікам - з обережністю
Алергікам з обережністю
Годуючим - заборонено
Годуючим заборонено
Діабетикам - з обережністю
Діабетикам з обережністю
Температура зберігання - не вище 25°C
Температура зберігання не вище 25°C
Взаємодія з їжею - не має значення
Взаємодія з їжею не має значення
Водіям - з обережністю
Водіям з обережністю

Торгівельна назва Терафлю Екстра зі смаком лимона
Форма випуску порошок для орального розчину
Виробник Дельфарм Орлеан
Країна власник ліцензії Франція
Умови відпуску Без рецепту
Вид упаковки пакет
Кількість в упаковці 10 пакет(и)
Дивитися властивості номенклатури Дивитися інструкцію
Доставка в: Львів >

Відгуки (3)

Усі відгуки >
  • Lubasha

    Відмінний засіб для зняття симптомів ГРВІ. П'ю навіть на ГВ 1-2 рази на день, швидко приводить до тями і знову відчуваєш себе людиною. Має приємний смак навідмінно від інших подібних ліків.

  • Валентина

    Не раз користувалася сайтом цієї аптеки. Ціни тут на багато препаратів нижчі, ніж в інших. Легко робити замовлення. З доставленням проблем не було. Цього разу виписала засіб від грипу і застуди терафлю екстра. Звикла, щоб все було під руками.

  • Катруся

    Дійсно дієвий препарат від грипу і застуди, мене вже не раз виручав, як тільки з'являються перші прояви заколотила пакетик з вечора і в ранці і симптоми проходять і навіть коли вже хвороба набрала обертів лікування проходить набагато швидше.

доставка

Загальна характеристика: Загальна характеристика Терафлю Екстра зі смаком лимона порошок для орального розчину 10 пакетів

  • Виробник: Терафлю Екстра зі смаком лимона порошок для орального розчину 10 пакетів

    <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Дельфарм Орлеан / </span><span style='mso-ansi-language: EN-US' style='mso-ansi-language: EN-US'>Delpharm</span><span style='mso-ansi-language:UK' style='mso-ansi-language:UK'> </span><span style='mso-ansi-language:EN-US' style='mso-ansi-language:EN-US'>Orleans</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>.</span></p>
  • Умови відпуску:

    <p><b style='mso-bidi-font-weight: normal' style='mso-bidi-font-weight: normal'>Категорія відпуску. </b><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Без рецепта.</span></p>
  • Лікарська форма:

    <p><b style='mso-bidi-font-weight: normal' style='mso-bidi-font-weight: normal'> </b><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Порошок для орального розчину.</span></p> <p><i land='' style=''>Основні фізико-хімічні властивості:</i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold;mso-bidi-font-style: italic'> </span><span style='mso-ansi-language:EN-US;mso-bidi-font-weight:bold; mso-bidi-font-style:italic' style='mso-ansi-language:EN-US;mso-bidi-font-weight:bold; mso-bidi-font-style:italic'>c</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK;mso-bidi-font-weight:bold;mso-bidi-font-style:italic'>ипкий гранульований порошок з білими і жовтими крупними гранулами, </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>можлива наявність м’яких грудочок; розчин: мутний розчин жовтого кольору з запахом лимона.</span></p>
  • Упаковка:

    <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>По 1 пакету без вкладання у вторинну упаковку або по 10 пакетів у картонній коробці.</span></p>
  • Фармацевтична група:

    <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Аналгетики та антипіретики. Парацетамол, комбінації без психолептиків. </span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Код АТХ </span><span style='mso-ansi-language: EN-US' style='mso-ansi-language: EN-US'>N</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>02</span><span style='mso-ansi-language:EN-US' style='mso-ansi-language:EN-US'>B</span><span style='mso-ansi-language:UK' style='mso-ansi-language:UK'> </span><span style='mso-ansi-language:EN-US' style='mso-ansi-language:EN-US'>E</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>51.</span></p>
  • Код АТХ:

Протипоказання: Протипоказання Терафлю Екстра зі смаком лимона порошок для орального розчину 10 пакетів

  • <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Підвищена чутливість до будь-яких компонентів лікарського засобу
  • Тяжкий перебіг серцево-судинних захворювань, тяжкі порушення функції печінки та/або нирок, вроджена гіпербілірубінемія, гіпертиреоз, феохромоцитома, дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, тяжкі форми цукрового діабету, алкоголізм, гострий панкреатит, гіпертрофія передміхурової залози з затримкою сечі, обструкція шийки сечового міхура, пілородуоденальна обструкція, бронхіальна астма, епілепсія, захворювання крові (у тому числі виражена анемія, лейкопенія), тромбоз, тромбофлебіт, закритокутова глаукома, артеріальна гіпертензія, порушення сну
  • Не застосовувати під час лікування інгібіторами МАО та протягом 2 тижнів після припинення такого лікування
  • </span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Протипоказане супутнє лікування трициклічними антидепресантами, бета-блокаторами, іншими симпатоміметиками
  • </span></p>

Застосування: Застосування Терафлю Екстра зі смаком лимона порошок для орального розчину 10 пакетів

<p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Для перорального застосування. Дорослим і дітям віком від 12 років призначати по 1 пакету кожні 4–6 годин (у разі необхідності для полегшення симптомів), але не більше 4 пакетів на добу. Одноразова доза не має перевищувати 1 пакет. Не рекомендується застосовувати препарат довше 7 днів без консультації лікаря. Мінімальний інтервал між прийомами – 4 години. міст 1 пакета слід розчинити у склянці кип’яченої гарячої води (але не окропу) та випити гарячим. Слід приймати найнижчу дозу, необхідну для досягнення ефективності протягом найкоротшого часу.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>Пацієнти з печінковою недостатністю.</i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'></span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Для пацієнтів з порушеннями функції печінки необхідно зменшити дозу або збільшити інтервал між застосуванням препарату.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>Пацієнти літнього віку.</i><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'> Корекція дози для пацієнтів літнього віку не потрібна.</span></p>

Протипоказання: Протипоказання Терафлю Екстра зі смаком лимона порошок для орального розчину 10 пакетів

  • <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Лікування симптомів грипу та застуди, включаючи гарячку та озноб, головний біль, нежить, закладеність носа та придаткових пазух, чхання та біль у тілі
  • </span></p>

Побічна дія: Побічна дія Терафлю Екстра зі смаком лимона порошок для орального розчину 10 пакетів

<p><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;font-family:"Times New Roman",serif;mso-ansi-language: UK'>Побічні реакції, зазначені нижче, розподілені за частотою: дуже часто (? 1/10), часто (?1/100, < 1/10), нечасто (? 1/1000, < 1/100), рідко (?1/10000, < 1/1000), дуже рідко (< 1/10000), частота невідома (не може бути оцінена за наявними даними).</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>З боку системи кровообігу та лімфатичної системи:</i><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;font-family:"Times New Roman",serif;mso-ansi-language: UK'> дуже рідко – тромбоцитопенія, агранулоцитоз, лейкопенія, панцитопенія, анемія у т. ч. гемолітична, сульфгемоглобінемія і метгемоглобінемія (ціаноз, задишка, болі в серці), синці чи кровотечі.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>З боку імунної системи: </i><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;font-family:"Times New Roman",serif;mso-ansi-language: UK'>рідко – гіперчутливість, набряк Квінке; частота невідома – анафілактичні реакції, синдром Стівенса – Джонсона, токсичний епідермальний некроліз.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>Психічні розлади: </i><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;font-family:"Times New Roman",serif;mso-ansi-language: UK'>рідко – нервозність, безсоння, сплутаність свідомості, психомоторне збудження і порушення орієнтації, занепокоєність, відчуття страху, дратівливість, порушення сну, галюцинації, депресивні стани.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>З боку нервової системи</i><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>:</i><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;font-family:"Times New Roman",serif;mso-ansi-language: UK'> часто – сонливість; рідко – запаморочення, головний біль, парестезії, шум у вухах, тремор.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>З боку органів зору</i><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>: мідріаз, гостра закритокутова глаукома (частіше у пацієнтів з глаукомою), порушення акомодації.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>З боку серцево-судинної системи:</i><span lang='RU' style='font-size:12.0pt;font-family:"Times New Roman",serif;mso-ansi-language: RU'> рідко – тахікардія, посилене серцебиття, артеріальна гіпертензія.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>З боку ендокринної системи: </i><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;font-family:"Times New Roman",serif;mso-ansi-language: UK'>рідко – гіпоглікемія, аж до гіпоглікемічної коми.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>З боку травного тракту:</i><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;font-family:"Times New Roman",serif;mso-ansi-language: UK'> часто – </span><span lang='RU' style='font-size:12.0pt;font-family:"Times New Roman",serif;mso-ansi-language: RU'>нудота, блювання; рідко – сухість у роті, запор, біль та </span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;font-family:"Times New Roman",serif;mso-ansi-language: UK'>дискомфорт у животі, діарея, печія, зниження апетиту, гіперсалівація.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>З боку системи дихання:</i><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;font-family:"Times New Roman",serif;mso-ansi-language: UK'> дуже рідко – бронхоспазм у пацієнтів, чутливих до аспірину та до інших НПЗЗ.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>З боку печінки та жовчовивідних шляхів:</i><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;font-family:"Times New Roman",serif;mso-ansi-language: UK'> рідко – порушення функції печінки, підвищення рівнів печінкових ферментів, як правило без розвитку жовтяниці. </span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>З боку нирок і сечовидільної системи:</i><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;font-family:"Times New Roman",serif;mso-ansi-language: UK'> рідко – дизурія, нефротоксичність, ниркова коліка; дуже рідко – затримка сечовипускання (ймовірніше у хворих на гіпертрофію передміхурової залози).</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>З боку шкіри та підшкірних тканин:</i><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;font-family:"Times New Roman",serif;mso-ansi-language: UK'> рідко – висип, свербіж, мультиформна еритема, кропив?янка, екзема, пурпура, алергічний дерматит.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>Загальні розлади:</i><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'> </i><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;font-family:"Times New Roman",serif;mso-ansi-language: UK'>рідко – загальна слабкість, нездужання.</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;font-family:"Times New Roman",serif;mso-ansi-language: UK'>На відміну від антигістамінних препаратів другого покоління, застосування феніраміну не асоціюється з пролонгацією </span><span style='font-size:12.0pt;font-family:"Times New Roman",serif' style='font-size:12.0pt;font-family:"Times New Roman",serif'>QTc</span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;font-family:"Times New Roman",serif;mso-ansi-language: UK'>-інтервалу і серцевою аритмією.</span></p> <p><b style='mso-bidi-font-weight: normal' style='mso-bidi-font-weight: normal'>Термін придатності.</b><b style='mso-bidi-font-weight:normal' style='mso-bidi-font-weight:normal'> </b><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>2 роки.</span></p>

Передозування: Передозування Терафлю Екстра зі смаком лимона порошок для орального розчину 10 пакетів

<p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK;mso-bidi-font-weight:bold;mso-bidi-font-style:italic'>У разі передозування лікарського засобу симптоми, спричинені парацетамолом, будуть найбільш вираженими.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>Симптоми спричинені парацетамолом: </i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>гепатотоксичний ефект, у тяжких випадках розвивається некроз печінки. </span><span lang='RU' style=''>Передозування парацетамолу, в тому числі високою загальною дозою, що була отримана за тривалий період, може </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>спричинити</span><span lang='RU' style=''> індуковану аналгетиками нефропатію з необоротн</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>им порушенням функцій печінки</span><span lang='RU' style=''>. </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Ураження печінки можливе у дорослих, які прийняли 10 г і більше парацетамолу, та у дітей, які прийняли більше 150 мг/кг маси тіла.</span><span lang='UK' style=''> </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>У пацієнтів з факторами ризику</span><span lang='RU' style=''>:</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'> регулярне надмірне вживання етанолу, глутатіонова кахексія (у т. ч. розлади травлення, муковісцидоз, ІЛ-інфекція, кахексія) – застосування 5 г або більше парацетамолу може призвести до ураження печінки.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Існує небезпека отруєння, особливо у пацієнтів літнього віку, у дітей молодшого віку, у пацієнтів із захворюваннями печінки, у разі хронічного недоїдання та у пацієнтів, які отримують індуктори ферментів печінки (тривале лікування карбамазепіном, фенобарбіталом, фенітоїном, примідоном, рифампіцином, звіробоєм). При тяжкому отруєнні печінкова недостатність може прогресувати до енцефалопатії, коми та летального наслідку.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>При тривалому застосуванні препарату у великих дозах з боку органів кровотворення може розвинутися апластична анемія, панцитопенія, агранулоцитоз, нейтропенія, лейкопенія, тромбоцитопенія. При прийомі великих доз з боку центральної нервової системи – запаморочення, психомоторне збудження і порушення орієнтації; з боку сечовидільної системи – нефротоксичність (ниркова коліка, інтерстиціальний нефрит, капілярний некроз).</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Симптоми передозування парацетамолу, які проявляються у перші 24 години, такі: блідість, нудота, блювання і відсутність апетиту. Першою ознакою ураження печінки може бути біль у животі, який не завжди проявляється у перші 24–48 годин, а може виникати пізніше, протягом періоду до 4–6 днів після застосування препарату. У</span><span lang='RU' style=''>раження печінки, як правило, виникає максимум через 72–96 годин після прийому препарату. </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Можуть спостерігатися відхилення від норми з боку метаболізму глюкози (гіпоглікемія) та метаболічний ацидоз, крововиливи.</span><span lang='UK' style=''> </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Гостра ниркова недостатність з гострим тубулярним некрозом може розвинутися навіть у разі відсутності тяжкого ураження печінки та проявлятися сильним болем у попереку, гематурією, протеїнурією. </span><span lang='RU' style=''>Повідомлялося про випадки виникнення серцевих аритмій та </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>гострого </span><span lang='RU' style=''>панкреатиту.</span></p><p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>Лікування:</i><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'> </i><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>п</span><span lang='RU' style=''>ри передозуванні парацетамолу необхідна невідкладна медична допомога</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>,</span><span lang='UK' style=''> </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>навіть якщо симптомів передозування не виявлено</span><span lang='RU' style=''>. </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Призначення N-ацетилцистеїну внутрішньовенно або перорально як антидота парацетамолу на ранньому етапі. Промивання шлунка та/або пероральний прийом метіоніну можуть мати позитивний ефект упродовж принаймні 48 годин після передозування. </span><span lang='RU' style=''>Можуть бути корисними прийом активованого вугілля та моніторинг дихання і кровообігу. При виникненні судом можна застосувати діазепам.</span></p><p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>Симптоми спричинені феніраміну малеатом та фенілефрину гідрохлоридом</i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold;mso-bidi-font-style: italic'></span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Симптоми, зумовлені взаємним потенціюванням парасимпатолітичного ефекту антигістамінного препарату та симпатоміметичного ефекту фенілефрину гідрохлориду, включають сонливість, за якою може розвиватися збудження (особливо у дітей) або пригнічення центральної нервової системи, порушення зору, висипання, нудота, блювання, стійкий головний біль, гіпергідроз, нервозність, запаморочення, тремор, безсоння, гіперрефлексія, дратівливість, неспокій, порушення кровообігу, артеріальна гіпертензія та брадикардія. При передозуванні фенілефрину у тяжких випадках можливе порушення свідомості, аритмії, кома, судоми. Повідомлялося про випадки виникнення атропіноподібного «психозу» на тлі передозування феніраміну. Атропіноподібні симптоми можуть включати: мідріаз, фотофобію, сухість шкіри та слизових, гіпертермію, атонію кишечнику.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>Лікування.</i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'> Специфічного антидоту для лікування передозування антигістамінними засобами не існує. Слід надати пацієнтові звичайну невідкладну допомогу, в тому числі дати активоване вугілля, сольовий проносний засіб та вжити стандартні заходи для підтримки кардіореспіраторної системи. Не дозволяється застосовувати стимулятори; для лікування</span><span lang='RU' style=''> артеріальної гіпотензії можна використати судинозвужувальні засоби.</span></p> <p><span lang='UK' style=''>Для усунення гіпертензивних ефектів можна використовувати блокатор ?-рецепторів (фентоламін) для внутрішньовенного введення. При виникненні судом можна застосувати діазепам.</span></p>

Застосування в період вагітності: Застосування в період вагітності Терафлю Екстра зі смаком лимона порошок для орального розчину 10 пакетів

<p><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;font-family:"Times New Roman",serif;mso-ansi-language: UK;mso-bidi-font-weight:bold;mso-bidi-font-style:italic'>Застосування лікарського засобу не рекомендується у період вагітності або годування груддю, оскільки безпечність його застосування у таких випадках не вивчали.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Аналіз великої кількості даних щодо вагітних не виявив вродженої або фето-/неонатальної токсичності. Хоча результати епідеміологічних досліджень щодо внутрішньоутробного розвитку нервової системи у дітей під впливом парацетамолу недостатньо переконливі. За клінічної необхідності парацетамол може застосовуватись під час вагітності у найнижчій ефективній дозі протягом найкоротшого часу та з найнижчою періодичністю. </span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>На сьогодні відсутні належні дані досліджень репродуктивної функції або дані щодо ембріо-/фетотоксичності при застосуванні феніраміну.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Наразі є лише обмежені дані щодо застосування фенілефрину гідрохлориду вагітним. Звуження судин матки і погіршення маткового кровотоку, що асоціюються з застосуванням фенілефрину, можуть призвести до гіпоксії плода. Слід уникати застосування фенілефрину гідрохлориду у період вагітності.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>Годування груддю.</i></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Парацетамол екскретується в грудне молоко, але в кількості, що не має клінічної значущості. Доступні опубліковані дані не дають підстав рекомендувати відмову від годування груддю під час терапії препаратом.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Не існує достатньої інформації стосовно екскреції феніраміну в грудне молоко і кількості препарату, яка може потрапляти в організм дитини.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Немає даних щодо виділення фенілефрину у грудне молоко. Застосування фенілефрину слід уникати жінкам, які годують груддю.</span></p>

Діти: Діти Терафлю Екстра зі смаком лимона порошок для орального розчину 10 пакетів

<p><b style='mso-bidi-font-weight: normal' style='mso-bidi-font-weight: normal'> </b><span lang='RU' style=''>Дітям віком до 12 років препарат не застосовувати.</span></p>

Умови зберігання: Умови зберігання Терафлю Екстра зі смаком лимона порошок для орального розчину 10 пакетів

<p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 </span><span lang='UK' style='font-family:Symbol;mso-ascii-font-family:"Times New Roman";mso-hansi-font-family: "Times New Roman";mso-ansi-language:UK;mso-char-type:symbol;mso-symbol-font-family: Symbol'>°</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>С. </span></p>

Діюча речовина: Діюча речовина Терафлю Екстра зі смаком лимона порошок для орального розчину 10 пакетів

<p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>діючі речовини: </i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>1 пакет містить парацетамолу 650 мг, феніраміну малеату 20 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг;</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>допоміжні речовини: </i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>сахароза, кислота лимонна безводна, ароматизатори лимонні натуральні,</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>натрію цитрат дигідрат, кальцію фосфат, мальтодекстрин, калію ацесульфам, кремнію діоксид, барвник жовтий </span><span style='mso-ansi-language: EN-US' style='mso-ansi-language: EN-US'>D</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>&</span><span style='mso-ansi-language:EN-US' style='mso-ansi-language:EN-US'>C</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'> № 10 (Е 104), барвник жовтий </span><span style='mso-ansi-language: EN-US' style='mso-ansi-language: EN-US'>FD</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>&</span><span style='mso-ansi-language:EN-US' style='mso-ansi-language:EN-US'>C</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'> № 6 (Е 110).</span></p>

Водіння авто: Водіння авто Терафлю Екстра зі смаком лимона порошок для орального розчину 10 пакетів

<p><span lang='UK' style='mso-bidi-font-weight:bold;mso-bidi-font-style: italic'>Лікарський засіб може спричиняти сонливість у деяких пацієнтів (особливо фенірамін), що може суттєво вплинути на здатність керувати транспортом або механізмами. Слід дотримуватися обережності при керуванні транспортними засобами або роботі з механізмами, що потребують концентрації уваги.</span></p>

Інші лікарські форми: Інші лікарські форми Терафлю Екстра зі смаком лимона порошок для орального розчину 10 пакетів

<p><span lang='RU' style=''>Лікарські взаємодії</span><span lang='RU' style='mso-ansi-language:UK'> </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>кожного окремого компонента препарату є добре відомими</span><span lang='RU' style=''>. </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Немає підстав припускати, що застосування цих компонентів у комбінації може впливати на профіль взаємодії препаратів.</span></p> <p><u land='' style=''>Парацетамол</u><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>. </span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>При регулярному тривалому застосуванні парацетамолу може посилюватися антикоагуляційний ефект варфарину або інших похідних кумарину, а також збільшуватися ризик виникнення кровотечі. При епізодичному застосуванні парацетамолу такий ефект не виражений.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Гепатотоксичні препарати можуть збільшити імовірність кумуляції парацетамолу та передозування. Ризик розвитку гепатотоксичних ефектів парацетамолу може зростати у пацієнтів, які отримують лікарські засоби, що індукують мікросомальні ферменти печінки, такі як барбітурати та протиепілептичні препарати (фенітоїн, фенобарбітал, карбамазепін), та протитуберкульозні засоби рифампіцин та ізоніазид.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Метоклопрамід збільшує швидкість всмоктування парацетамолу і спричиняє збільшення його максимальних рівнів у плазмі крові. Аналогічним чином домперидон може збільшувати швидкість абсорбції парацетамолу.</span></p> <p><span lang='RU' style=''>Парацетамол може подовжувати період напіввиведення хлорамфеніколу.</span></p><p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Парацетамол може знижувати біодоступність ламотриджину зі зниженням його ефекту у зв?язку з можливою індукцією його метаболізму у печінці. </span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Абсорбція парацетамолу може зменшуватися при одночасному застосуванні з холестираміном, але зменшення абсорбції є незначним, якщо холестирамін застосовувати через 1 годину.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Регулярне застосування парацетамолу одночасно з зидовудином може призводити до розвитку нейтропенії і підвищення ризику розвитку ураження печінки. Парацетамол знижує ефективність діуретиків.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Пробенецид впливає на метаболізм парацетамолу. Для пацієнтів, які одночасно приймають пробенецид, дозу парацетамолу слід зменшити. </span><span lang='RU' style=''>Гепатотоксичність парацетамолу може посилюватися в результаті тривалого або надмірного вживання алкоголю.</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'></span></p> <p><span lang='RU' style=''>Парацетамол може впливати на результати тестів з визначення рівнів сечової кислоти фосфоро</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>-</span><span lang='RU' style=''>вольфрамовокислим методом.</span></p><p><u land='' style=''>Феніраміну малеат</u><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Антигістамінні засоби першого покоління, такі як феніраміну малеат, можуть посилювати пригнічувальний вплив на центральну нервову систему деяких інших препаратів (наприклад, інгібіторів моноаміноксидази, трициклічних антидепресантів, снодійних та заспокійливих засобів, нейролептиків, алкоголю, антипаркінсонічних засобів, барбітуратів, анестетиків, транквілізаторів та наркотичних аналгетиків). </span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Фенірамін посилює антихолінергічну дію атропіну, спазмолітиків, інших антигістамінних препаратів, засобів проти паркінсонізму та фенотіазинових нейролептиків. Феніраміну малеат може також інгібувати дію антикоагулянтів.</span></p> <p><u land='' style=''>Фенілефрину гідрохлорид</u><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Застосування препарату протипоказане пацієнтам під час терапії інгібіторами моноаміноксидази (І</span><span lang='RU' style=''>MAO</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>) та пацієнтам, які застосовували ІМАО протягом останніх 2 тижнів. </span><span lang='RU' style=''>Фенілефрин може потенціювати дію інгібіторів MAO та провокувати гіпертензивний криз.</span></p><p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Одночасне застосування фенілефрину з іншими симпатоміметичними засобами або трициклічними антидепресантами (наприклад, амітриптиліном) може призводити до збільшення ризику розвитку побічних ефектів з боку серцево-судинної системи.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Фенілефрин може знижувати ефективність бета-блокаторів та інших антигіпертензивних препаратів (наприклад, дебризохіну, гуанетидину, резерпіну, метилдопи). Може збільшуватися ризик розвитку артеріальної гіпертензії та інших побічних ефектів з боку серцево-судинної системи.</span></p> <p><span lang='RU' style=''>Одночасне застосування фенілефрину з дигоксином і серцевими глікозидами може призводити до збільшення ризику порушення серцебиття або серцевого нападу.</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'></span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Одночасне застосування фенілефрину з алкалоїдами ріжків (ерготаміном і метисергідом) може призводити до збільшення ризику розвитку ерготизму.</span></p>

Фармакологічні властивості: Фармакологічні властивості Терафлю Екстра зі смаком лимона порошок для орального розчину 10 пакетів

<p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>Фармакодинаміка.</i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'> </span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Комбінований препарат для лікування симптомів грипу та застуди. </span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Парацетамол чинить аналгетичну, жарознижувальну та слабко</span><span lang='UK' style=''> </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>виражену протизапальну дію, що переважно опосередковано інгібуванням синтезу простагландинів у центральній нервовій системі. ін не впливає на функцію тромбоцитів та гемостаз. ідсутність периферичного пригнічення простагландинів зумовлює важливі властивості препарату, такі як підтримка захисних простагландинів у шлунково-кишковому тракті. Тому парацетамол можна приймати пацієнтам, для яких периферичне пригнічення простагландинів є небажаним (наприклад пацієнтам із шлунково-кишковою кровотечею в анамнезі або пацієнтам похилого віку).</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Фенілефрину гідрохлорид є симпатоміметичним аміном, що переважно діє безпосередньо на альфа-адренергічні рецептори. </span><span lang='RU' style=''>При застосуванні у терапевтичних дозах, для усунення закладеності носа, препарат не </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>чинить</span><span lang='RU' style=''> істотного стимулюючого впливу на бета-адренергічні рецептори серця </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>та</span><span lang='RU' style=''> істотного впливу на центральну нервову систему. ін є загальновизнаним назальним деконгестантом і діє шляхом вазоконстрикції, зменшуючи набряк </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>і гіперемію </span><span lang='RU' style=''>слизової оболонки носа.</span></p><p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Феніраміну малеат – блокатор Н1-рецепторів, чинить протиалергічну дію, зменшує вираженість місцевих ексудативних проявів, зменшує сльозотечу, ринорею, свербіж в очах та носі. Зменшення загальних алергічних симптомів асоціюється з захворюваннями дихальних шляхів, що спричиняє помірний седативний ефект. ін також має антимускаринову дію.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>Фармакокінетика.</i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'> </span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Після застосування всередину парацетамол швидко і майже повністю всмоктується з травного тракту. Максимальна концентрація у плазмі крові досягається через 10–60 хвилин. </span></p> <p><span lang='RU' style=''>Парацетамол розподіляється у більш</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>ість</span><span lang='RU' style=''> тканин організму. ін проходить через плацентарний бар’єр та екскретується у грудне молоко. </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>При застосуванні звичайних терапевтичних доз парацетамол зв’язується з білками плазми крові незначною мірою, проте при збільшенні концентрацій ступінь зв?язування збільшується.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Парацетамол переважно метаболізується у печінці двома шляхами: глюкуронідації і сульфатації. ін виводиться з сечею, переважно у вигляді глюкуронідних і сульфатних кон’югатів. Менше 5 % дози парацетамолу виводиться у незміненому вигляді. Період напіввиведення становить від 1 до 3 годин.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Максимальна концентрація феніраміну малеату у плазмі крові досягається через 1–2,5 години; період напіввиведення становить 16–19 годин. 70–83 % від прийнятої всередину дози виводиться з сечею у незмінному стані або у формі метаболітів. </span></p> <p><span lang='RU' style=''>Фенілефрину гідрохлорид </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>нерівномірно </span><span lang='RU' style=''>всмоктується </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>у травному</span><span lang='RU' style=''> тракті і зазнає пресистемного метаболізму за допомогою моноаміноксидази </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>(МАО) </span><span lang='RU' style=''>в кишечнику і печінці; таким чином, при пероральному прийомі фенілефрин має знижену біодоступність. ін виводиться з сечею майже повністю, у вигляді сульфатного кон</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>’</span><span lang='RU' style=''>югату. </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Максимальні</span><span lang='RU' style=''> концентрації </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>у</span><span lang='RU' style=''> плазмі крові від</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>значаються</span><span lang='RU' style=''> через </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>45 хвилин – 2 години, а період напіввиведення з плазми крові становить 2 – 3 години.</span></p>

Адреса: Адреса Терафлю Екстра зі смаком лимона порошок для орального розчину 10 пакетів

<p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>5 авеню де Консир, ОРЛЕАН СЕДЕКС 2, 45071, Франція /</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>5 </span><span lang='FR-CH' style='mso-ansi-language:FR-CH'>avenue</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'> </span><span lang='FR-CH' style='mso-ansi-language:FR-CH'>de</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'> </span><span lang='FR-CH' style='mso-ansi-language:FR-CH'>Concyr</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>, </span><span style='mso-ansi-language: EN-US' style='mso-ansi-language: EN-US'>ORLEANS CEDEX 2</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>, 45071 </span><span lang='FR-CH' style='mso-ansi-language:FR-CH'>France</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>.</span></p>

Особливості: Особливості Терафлю Екстра зі смаком лимона порошок для орального розчину 10 пакетів

<p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Лікарський засіб застосовувати з обережністю у разі</span><span lang='RU' style=''>:</span></p><p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>- </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>порушення функції нирок та/або печінки</span><span lang='RU' style=''>;</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'></span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>- </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>гострого гепатиту</span><span style='mso-ansi-language:EN-US' style='mso-ansi-language:EN-US'>;</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'></span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>- </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>гемолітичної анемії</span><span style='mso-ansi-language: EN-US' style='mso-ansi-language: EN-US'>;</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'></span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>- </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>хронічного недоїдання та зневоднення</span><span style='mso-ansi-language:EN-US' style='mso-ansi-language:EN-US'>;</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'></span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>- </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>серцево-судинних захворювань</span><span style='mso-ansi-language:EN-US' style='mso-ansi-language:EN-US'>;</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'></span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>- </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>цукрового діабету</span><span style='mso-ansi-language: EN-US' style='mso-ansi-language: EN-US'>;</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'></span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>- </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>гіпертрофії передміхурової залози, оскільки пацієнти можуть бути схильними до розвитку затримки сечовипускання</span><span lang='RU' style=''>;</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'></span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>- </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>стенозуючої пептичної виразки.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Оскільки цей лікарський засіб містить парацетамол, слід уникати одночасного застосування інших лікарських засобів, що містять парацетамол, у зв’язку з ризиком тяжкого ураження печінки у разі передозування. Передозування парацетамолу може спричинити печінкову недостатність, яка може призвести до необхідності пересадки печінки або летального наслідку. Лікарський засіб не рекомендується застосовувати одночасно з судинозвужувальними засобами. Не перевищувати зазначених доз.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>При застосуванні препарату слід уникати вживання алкогольних напоїв, оскільки етиловий спирт при одночасному застосуванні з парацетамолом може спричиняти порушення функцій печінки. Парацетамол слід застосовувати з обережністю пацієнтам з хворобою Рейно, захворюваннями серця (у т. ч. аритмією, брадикардією), захворюваннями щитовидної залози, глаукомою, хронічними хворобами легенів, а також пацієнтам, які приймають лікарські засоби, що впливають на печінку, та особам літнього віку. Пацієнтам похилого віку зі сплутаністю свідомості слід уникати прийому лікарського засобу. ідомо про ризик завчасного закриття артеріальної протоки у плода при застосуванні парацетамолу під час вагітності.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Пацієнтам слід проконсультуватися з лікарем</span><span lang='RU' style=''>:</span></p><p><span lang='RU' style=''>- </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>якщо вони мають проблеми з диханням, такі як астма, емфізема або хронічний бронхіт</span><span lang='RU' style=''>;</span></p><p><span lang='RU' style=''>- </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>якщо симптоми не поліпшуються протягом 5 днів або якщо симптоми супроводжуються високою температурою, пропасницею, яка триває більше 3 днів, висипами або тривалим головним болем</span><span lang='RU' style=''>;</span></p><p><span lang='RU' style=''>- </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>стосовно можливості застосування препарату при порушеннях функції нирок і печінки. </span></p><p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Дані явища можуть бути симптомами більш серйозного захворювання.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Препарат може впливати на результати лабораторних досліджень щодо вмісту в крові глюкози.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Лікарський засіб містить фенілефрин, який може спричинити напади стенокардії. </span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>ипадки печінкової дисфункції/недостатності було зареєстровано у пацієнтів зі зниженими рівнями глутатіону, наприклад у пацієнтів, які серйозно страждають від недоїдання, анорексії, мають низький індекс маси тіла або страждають від хронічної алкогольної залежності.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>У пацієнтів з тяжкими інфекціями, такими як сепсис, які супроводжуються зниженням рівня глутатіону, при прийомі парацетамолу підвищується ризик виникнення метаболічного ацидозу. Симптомами метаболічного ацидозу є глибоке, прискорене або утруднене дихання, нудота, блювання, втрата апетиту. Слід негайно звернутися до лікаря у разі появи цих симптомів.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>1 пакет лікарського засобу містить 12,6 г сахарози, що необхідно враховувати пацієнтам з наявністю цукрового діабету. Пацієнтам з такими рідкісними спадковими захворюваннями, як непереносимість фруктози, мальабсорбція глюкози-галактози або дефіцит цукрази-ізомальтази не слід приймати даний препарат.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Лікарський засіб містить барвник </span><span style='mso-ansi-language:EN-US' style='mso-ansi-language:EN-US'>FD</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>&</span><span style='mso-ansi-language:EN-US' style='mso-ansi-language:EN-US'>C</span><span style='mso-ansi-language:UK' style='mso-ansi-language:UK'> жовтий № 6 (Е 110), що може спричиняти алергічні реакції. 1 пакет препарату містить 42,2 мг натрію. Пацієнтам, які дотримуються дієти з обмеженням кількості натрію, слід брати до уваги вміст натрію.</span></p> <p><span lang='UK' style=''>Повідомлення про підозрювані побічні реакції лікарю після реєстрації лікарського засобу є важливим. Це дає можливість продовжувати моніторинг співвідношення користь/ризик застосування препарату.</span></p>