Завітайте в аптеки «D.S.» та скористайтеся підготованими для вас акціями від всесвітньо відомих косметичних брендів для ефективного догляду за обличчям, тілом та волоссям.

У червні на вас чекають вигідні пропозиції від косметичних брендів VICHY та La Roche-Posay:

  • 1-2 та 28 червня – акція 1+1=3 від марок VICHY і La Roche-Posay у визначених аптеках «D.S.» (перелік аптек тут). За 2 придбані засоби отримуйте третій у подарунок! Пропозиція не поширюється на сонцезахисні серії та подарункові набори і діє в межах одного бренду;
  • з 3 до 27 червня та з 29 до 30 червня  діятиме знижка 50% на визначені засоби VICHY і La Roche-Posay у всіх аптеках «D.S.», де наявний асортимент;

Цього місяця купуючи косметичні засоби від бренду La Roche-Posay  ви долучитеся до благодійної акції з 1 по 30 червня з кожної проданої одиниці продукції бренду 25 гривень будуть перераховані до Фонду «Таблеточки», для збору коштів на допомогу дітям, які боряться з онкологічними захворюваннями.

Знижка 10% діятиме з 1 до 11 червня на дитячу та сонцезахисну серії швейцарського бренду Weleda™, а з 12 до 30 червня – на визначений асортимент бренду Biotrade (виробництво Болгарія).

Впродовж місяця скористайтеся знижкою 20 % на:

  • весь асортимент відомого французького косметичного бренду A-Derma™ – з 1 до 7 червня
  • визначений асортимент французького бренду Caudalie™ з 1 до 30 червня та на весь асортимент бренду (окрім наборів) 14-15 червня. Пропозиція актуальна в аптеках «D.S.» у Кам'янці-Подільському (за адресою просп. М.Грушевського, 42-А) та у Луцьку (за адресою просп. Волі, 9);
  • сонцезахисну серію німецького бренду Eucerin™  – з 12 до 25 червня;
  • визначений асортимент французького косметичного бренди Ducray™ – з 13 до 19 червня.

Цього місяця діє знижка до 50% на косметику нашої торгової марки Arbor Vitae™ для волосся, обличчя і тіла (виробництво Польща) – оригінальні масажні олії, косметична нафта, серії з олією насіння коноплі Hemp та для щоденного очищення Detox. Детальніше читайте у статті.

Акційні пропозиції діятимуть упродовж місяця у всіх аптеках «D.S.», де наявний асортимент, до закінчення товарних залишків.

 Резервуйте онлайн і купуйте в аптеках «D.S.» натуральні засоби на вигідних умовах! Уточнити наявність косметики в аптеках «D.S.», а також адресу найближчого закладу можна за безкоштовним номером Центру підтримки клієнтів 0 800 30 20 60

Нагадуємо, що бали за Карткою клієнта «D.S.» на акційну косметику не нараховуються, проте ми заохочуємо пред'являти її при покупці до моменту оформлення касового чека, щоб зафіксувати у нашій обліковій системі усі придбані Вами позиції – відтак надалі ми зможемо персонально інформувати Вас про вигідні акції на улюблені косметичні бренди! А щоб мати Картку клієнта завжди зі собою для Вашої зручності пропонуємо перейти на її електронний варіант – для цього завантажте мобільний додаток Мережа аптек «D.S.».  

Красивих вам покупок!