У часі карантину особливо рекомендуємо користатись із можливості онлайн-резервування необхідних ліків, медичних, дитячих і косметичних товарів у наших аптеках. Так ви суттєво скоротите час свого перебування в аптечному закладі й будете впевнені, що все потрібне є в наявності.

А ще – зекономите, адже при резервуванні через мобільний додаток «Мережа аптек «D.S.» для всіх користувачів встановлені спеціальні ціни – на 2% нижчі, аніж роздрібні аптечні, а при резервуванні на нашому сайті для нових клієнтів діє заохочувальна знижка 3% (окрім акційних товарів). Знижка та бонусні бали за карткою клієнта «D.S.» діють так само, як під час покупок в аптеках.

Після sms-підтвердження свого замовлення (час очікування до 30 хвилин) ви можете забрати його в аптеці. Підтверджене замовлення чинне до кінця наступного (другого) робочого дня.

При резервуванні через мобільний додаток діють такі ж акції, як і в аптеках мережі та на нашому сайті резервування. Якщо серед обраних товарів є акційні, то після оформлення резервування остаточну вартість вашого замовлення, із урахуванням всіх акцій, вам повідомить оператор нашого Центру підтримки клієнтів або працівник аптеки під час оплати зарезервованого товару.

Наш мобільний додаток можна безкоштовно завантажити тут або ж на нашому сайті. До слова, таке рішення уже прийняли понад 50 тисяч користувачів.

А ось посилання на перегляд і для резервування на нашому сайті тих товарних груп, що є найбільш затребувані під час карантину:

Також ви можете проконсультуватися та резервувати ліки в аптеках «D.S.» за безкоштовним номером нашого Центру підтримки клієнтів 0 800 30 20 60. Проте зверніть увагу, що через численні звернення час очікування зв’язку з оператором може дещо збільшитися, тож заздалегідь просимо вибачення за тимчасові незручності! 

На час оголошеного карантину проти поширення вірусу COVID-19 аптеки «D.S.» працюють у штатному режимі, вжито низку заходів задля підвищення безпеки клієнтів і працівників.

  • Нагадуємо, що у зв'язку з вірогідністю поширення COVID-19 МОЗ України рекомендує за можливості залишатися вдома, мити та дезінфікувати руки, обмежити контакти, утриматись від поїздок за кордон, у випадку поганого самопочуття – звернутися телефоном до свого сімейного лікаря. Офіційні рекомендації тут.
  • Фахову статтю про коронавірус на нашому сайті можна прочитати за посиланням.
  • Про переваги за карткою клієнта «D.S.» – читайте тут.

Усі ми зараз перебуваємо у небезпечному періоді невизначеності стосовно подальшого розвитку подій. Звісно, це буде непросто і не завжди зручно. Тому звертаємося до вас із проханням про належну толерантність один до одного та побажанням не панікувати. Також просимо ставитись із розумінням і повагою до роботи фармацевтів, їм зараз дуже нелегко!

Бережіть себе, своїх близьких та будьте уважні! Здоров’я нам!