Завітайте в аптеки «D.S.» та скористайтеся весняними пропозиціями від всесвітньо відомих косметичних брендів для ефективного догляду за обличчям, тілом та волоссям.

Цього місяця на вас чекає дві акції від косметичних брендів VICHY та La Roche-Posay:

  • з 1 до 10 квітня та з 14 до 30 квітня діятиме знижка 50% на визначені засоби VICHY і La Roche-Posay у всіх аптеках «D.S.», де наявний асортимент;
  • з 11 до 13 квітня – акція 1+1=3 від марок VICHY і La Roche-Posay (окрім сонцезахисних серій) у визначених аптеках «D.S.» (перелік аптек тут). Пропозиція не поширюється на подарункові набори і діє в межах одного бренду.

З 7 до 16 квітня діятиме акція 1+1=3 на весь асортимент (крім наборів) швейцарського бренду Weleda™. За 2 придбані засоби отримуйте третій у подарунок!

В період з 4 до 10 квітня скористайтеся знижками на весь асортимент французьких косметичних брендів: -25 %MartiDerm™та -20 %Bioderma™.

З 5 до 11 квітня на вас чекатиме знижка 20% на відомі французькі косметичні бренди: A-Derma™ (весь асортимент), Ducray™, Klorane і Avene™ (визначений асортимент), а 28-30 квітня – на весь асортимент бренду Avene™.

Знижку 20 % очікуйте і на весь асортимент французького бренду Caudalie(окрім наборів). Пропозиція актуальна 11-12 квітня в аптеці «D.S.» у Кам'янці-Подільському (за адресою просп. М.Грушевського, 42-А) та 12-13 квітня в аптеці «D.S.» у Луцьку (за адресою просп. Волі, 9).

З 12 до 30 квітня скористайтеся знижкою до 20% на визначений асортимент іспанського бренду Babe Laboratorios™ та до 25% на визначений асортимент бренду Biotrade (виробництво Болгарія).

З 17 до 30 квітня знижка 25% діятиме і на визначений асортимент сонцезахисної серії німецького бренду Eucerin™ .

Також діє знижка до 50% на косметику нашої торгової марки Arbor Vitae™ для волосся, обличчя і тіла (виробництво Польща) – оригінальні масажні олії, косметична нафта, серії з олією насіння коноплі Hemp та для щоденного очищення Detox. Детальніше читайте у статті.

Акційні пропозиції діятимуть упродовж місяця у всіх аптеках «D.S.», де наявний асортимент, до закінчення товарних залишків.

 Резервуйте онлайн і купуйте в аптеках «D.S.» натуральні засоби на вигідних умовах! Уточнити наявність косметики в аптеках «D.S.», а також адресу найближчого закладу можна за безкоштовним номером Центру підтримки клієнтів 0 800 30 20 60

Нагадуємо, що бали за Карткою клієнта «D.S.» на акційну косметику не нараховуються, проте ми заохочуємо пред'являти її при покупці до моменту оформлення касового чека, щоб зафіксувати у нашій обліковій системі усі придбані Вами позиції – відтак надалі ми зможемо персонально інформувати Вас про вигідні акції на улюблені косметичні бренди! А щоб мати Картку клієнта завжди зі собою для Вашої зручності пропонуємо перейти на її електронний варіант – для цього завантажте мобільний додаток Мережа аптек «D.S.».  

Красивих вам покупок!