Завітайте в аптеки «D.S.» та скористайтеся підготованими для вас акціями від всесвітньо відомих косметичних брендів для ефективного догляду за обличчям, тілом та волоссям.

Зустрічайте улюблену акцію 1+1=3:

  • 12-13 та 28-29 липня акція діятиме на бренди VICHY™ та La Roche-Posay™ (окрім сонцезахисних серій) у визначених аптеках «D.S.» (перелік аптек тут),
  • з 15 до 31 липня – швейцарського бренду Weleda™.

За 2 придбані засоби отримуйте третій у подарунок! Пропозиція не поширюється на подарункові набори і діє в межах одного бренду.

З 1 до 31 липня скористайтеся знижкою 10% на визначений асортимент бренду Biotrade™ (виробництво Болгарія) та 15% на весь асортимент дитячої серії іспанського бренду Babe Laboratorios Pediatric™.

Впродовж місяця скористайтеся знижкою 20% на:

  • весь асортимент відомих французьких косметичних брендів MartiDerm™ та Filorga™ – з 10 до 24 липня ; 
  • весь асортимент французького бренду Caudalie(окрім наборів) 13-16 липня. Пропозиція актуальна в аптеках «D.S.» у Кам'янці-Подільському (за адресою просп. М.Грушевського, 42-А) та у Луцьку (за адресою просп. Волі, 9);
  • визначений асортимент німецького бренду Eucerin™  – з 17 до 23 липня.

Цього місяця діє знижка до 50% на косметику нашої торгової марки Arbor Vitae™ для волосся, обличчя і тіла (виробництво Польща) – оригінальні масажні олії, косметична нафта, серії з олією насіння коноплі Hemp та для щоденного очищення Detox. Детальніше читайте у статті.

Акційні пропозиції діятимуть упродовж місяця у всіх аптеках «D.S.», де наявний асортимент, до закінчення товарних залишків.

 Резервуйте онлайн і купуйте в аптеках «D.S.» натуральні засоби на вигідних умовах! Уточнити наявність косметики в аптеках «D.S.», а також адресу найближчого закладу можна за безкоштовним номером Центру підтримки клієнтів 0 800 30 20 60

Нагадуємо, що бали за Карткою клієнта «D.S.» на акційну косметику не нараховуються, проте ми заохочуємо пред'являти її при покупці до моменту оформлення касового чека, щоб зафіксувати у нашій обліковій системі усі придбані Вами позиції – відтак надалі ми зможемо персонально інформувати Вас про вигідні акції на улюблені косметичні бренди!  

Красивих вам покупок!