Завітайте в аптеки «D.S.» та скористайтеся підготованими для вас акціями від всесвітньо відомих косметичних брендів для ефективного догляду за обличчям, тілом та волоссям.

Зустрічайте улюблену акцію 1+1=3:

  • з 1 до 15 серпня акція діятиме на весь асортимент швейцарського бренду Weleda™;
  • 4-5 та 23-24 серпня – на бренди VICHY™ та La Roche-Posay™ (окрім сонцезахисних серій) у визначених аптеках «D.S.» (перелік аптек тут).

За 2 придбані засоби отримуйте третій у подарунок! Пропозиція не поширюється на подарункові набори і діє в межах одного бренду.

З 1 до 31 серпня скористайтеся знижкою 10% на визначений асортимент бренду Biotrade™ (виробництво Болгарія) та 15% на весь асортимент дитячої серії іспанського бренду Babe Laboratorios Pediatric™.

Впродовж місяця скористайтеся знижкою 20 % на:

  • визначений асортимент відомих французьких косметичних брендів Bioderma™, Nuxe™ та Phyto™ – з 7 до 20 серпня та Avene™, A-Derma™, Ducray™ та Klorane™ – з 10 до 26 серпня
  • сонцезахисну серію німецького бренду Eucerin™  – з 21 до 31 серпня;
  • весь асортимент французьких брендів Caudalie™ та Rene Furterer(окрім наборів) – з 21 до 31 серпня. Пропозиція актуальна в аптеках «D.S.» у Кам'янці-Подільському (за адресою просп. М.Грушевського, 42-А) та у Луцьку (за адресою просп. Волі, 9).

Цього місяця діє знижка до 50% на косметику нашої торгової марки Arbor Vitae™ для волосся, обличчя і тіла (виробництво Польща) – оригінальні масажні олії, косметична нафта, серії з олією насіння коноплі Hemp та для щоденного очищення Detox. Детальніше читайте у статті.

Акційні пропозиції діятимуть упродовж місяця у всіх аптеках «D.S.», де наявний асортимент, до закінчення товарних залишків.

 Резервуйте онлайн і купуйте в аптеках «D.S.» натуральні засоби на вигідних умовах! Уточнити наявність косметики в аптеках «D.S.», а також адресу найближчого закладу можна за безкоштовним номером Центру підтримки клієнтів 0 800 30 20 60

Нагадуємо, що бали за Карткою клієнта «D.S.» на акційну косметику не нараховуються, проте ми заохочуємо пред'являти її при покупці до моменту оформлення касового чека, щоб зафіксувати у нашій обліковій системі усі придбані Вами позиції – відтак надалі ми зможемо персонально інформувати Вас про вигідні акції на улюблені косметичні бренди! 

Красивих вам покупок!