Завітайте в аптеки «D.S.» у січні й скористайтеся вигідними пропозиціями від всесвітньо відомих косметичних торгових марок Avene, Bioderma, Caudalie, MartiDerm, Nuxe, Lierac, Filorga, Phyto та інших для ефективного догляду за шкірою й волоссям.

В період з 17 до 23 січня включно діятиме знижка 30% на весь асортимент іспанського бренду MartiDerm™ та французької торгової марки Nuxe™, а також знижка 20% на весь асортимент (окрім наборів) французьких торгових марок Bioderma™, Noreva™, Exfoliac, Filorga™, Lierac™, Phyto™ та на весь асортимент A-Derma™, Avene™, Ducray™ і Klorane™.

Знижка 20 % діятиме і на весь асортимент (окрім наборів) французької торгової марки Caudalie™. Пропозиція актуальна 18-19 січня в аптеці «D.S.» у Луцьку (за адресою просп. Волі, 9).

Також діє знижка 25% на косметику нашої торгової марки Arbor Vitae™ для волосся, обличчя і тіла (виробництво Польща) – оригінальні масажні олії, косметична нафта, серії з олією насіння коноплі Hemp та для щоденного очищення Detox. На міцелярну воду DETOX та міцелярну воду HEMP з олією насіння коноплі діє знижка 50%. Детальніше читайте у статті.

Акційні пропозиції діятимуть упродовж місяця у всіх аптеках «D.S.», де наявний асортимент, до закінчення товарних залишків.

 Резервуйте онлайн і купуйте в аптеках «D.S.» натуральні засоби на вигідних умовах! Уточнити наявність косметики в аптеках «D.S.», а також адресу найближчого закладу можна за безкоштовним номером Центру підтримки клієнтів 0 800 30 20 60

Нагадуємо, що бали за Карткою клієнта «D.S.» на акційну косметику не нараховуються, проте ми заохочуємо пред'являти її при покупці до моменту оформлення касового чека, щоб зафіксувати у нашій обліковій системі усі придбані Вами позиції – відтак надалі ми зможемо персонально інформувати Вас про вигідні акції на улюблені косметичні бренди! А щоб мати Картку клієнта завжди зі собою для Вашої зручності пропонуємо перейти на її електронний варіант – для цього завантажте мобільний додаток Мережа аптек «D.S.».  

Красивих вам покупок!