Завітайте в аптеки «D.S.» та скористайтеся підготованими для вас акціями від всесвітньо відомих косметичних брендів для ефективного догляду за обличчям, тілом та волоссям.

Цього місяця на вас чекає дві акції від косметичних брендів VICHY та La Roche-Posay:

  • з 1 до 11 травня та з 15 до 31 травня діятиме знижка 50% на визначені засоби VICHY і La Roche-Posay у всіх аптеках «D.S.», де наявний асортимент;
  • з 12 до 14 травня – акція 1+1=3 від марок VICHY і La Roche-Posay (окрім сонцезахисних серій) у визначених аптеках «D.S.» (перелік аптек тут).

Акція 1+1=3 також триватиме і на весь асортимент:

  • французького бренду Topicrem™ – з 1 до 15 травня ;
  • швейцарського бренду Weleda™– з 4 до 14 травня .

За 2 придбані засоби отримуйте третій у подарунок! Пропозиція не поширюється на подарункові набори і діє в межах одного бренду.

Впродовж місяця скористайтеся знижкою 20 % на:

  • весь асортимент французького бренду Caudalie(окрім наборів) – пропозиція актуальна 8-14 травня в аптеках «D.S.» у Кам'янці-Подільському (за адресою просп. М.Грушевського, 42-А) та у Луцьку (за адресою просп. Волі, 9);
  • відомі французькі косметичні бренди: A-Derma™ та Klorane – з 10 до 16 травня; 
  • визначений асортимент французького бренду MartiDerm™ – з 16 до 23 травня; 
  • німецький бренд Eucerin™ (окрім наборів) – з 17 до 28 травня;
  • косметику грецького бренду Apivita™ (окрім наборів)  – з 18 до 21 травня. 

А також, з 1 до 31 травня скористайтеся знижкою до 20% на визначений асортимент іспанського бренду Babe Laboratorios™ та до 25% на визначений асортимент бренду Biotrade (виробництво Болгарія).

Цього місяця діє знижка до 50% на косметику нашої торгової марки Arbor Vitae™ для волосся, обличчя і тіла (виробництво Польща) – оригінальні масажні олії, косметична нафта, серії з олією насіння коноплі Hemp та для щоденного очищення Detox. Детальніше читайте у статті.

Акційні пропозиції діятимуть упродовж місяця у всіх аптеках «D.S.», де наявний асортимент, до закінчення товарних залишків.

 Резервуйте онлайн і купуйте в аптеках «D.S.» натуральні засоби на вигідних умовах! Уточнити наявність косметики в аптеках «D.S.», а також адресу найближчого закладу можна за безкоштовним номером Центру підтримки клієнтів 0 800 30 20 60

Нагадуємо, що бали за Карткою клієнта «D.S.» на акційну косметику не нараховуються, проте ми заохочуємо пред'являти її при покупці до моменту оформлення касового чека, щоб зафіксувати у нашій обліковій системі усі придбані Вами позиції – відтак надалі ми зможемо персонально інформувати Вас про вигідні акції на улюблені косметичні бренди! А щоб мати Картку клієнта завжди зі собою для Вашої зручності пропонуємо перейти на її електронний варіант – для цього завантажте мобільний додаток Мережа аптек «D.S.».  

Красивих вам покупок!