Завітайте в аптеки «D.S.» та скористайтеся підготованими для вас акціями від всесвітньо відомих косметичних брендів для ефективного догляду за обличчям, тілом та волоссям.

10-11 та 29-31 жовтня зустрічайте улюблену акцію 1+1=3 на бренди VICHY™ та La Roche-Posay™ у визначених аптеках «D.S.» (перелік аптек тут). За 2 придбані засоби отримуйте третій у подарунок! Пропозиція не поширюється на промоційні позиції та набори і діє в межах одного бренду.

З 1 до 31 жовтня скористайтеся знижкою 15% на визначений асортимент брендів Biotrade™ (виробництво Болгарія) та Babe Laboratorios™.

Впродовж місяця діятиме знижка 20 % на:

  • визначений асортимент відомих французьких косметичних брендів Avene™, A-Derma™та Klorane™ – з 10 до 16 жовтня ; 
  • весь асортимент окрім наборів французького бренду Caudalie10 та 27-31 жовтня у Кам'янці-Подільському (за адресою просп. М.Грушевського, 42-А), брендів Caudalie™ і Rene Furterer18 та 27-31 жовтня у Луцьку (за адресою просп. Волі, 9), а також бренду Rene Furterer27-31 жовтня у Рівному (за адресами вул. В.Стельмаха, 9 (ТЦ «Fozzi») та вул. О.Кулика і В.Гудачека, 23 (ТРЦ «Екватор»));
  • визначений асортимент французьких брендів Bioderma™, Nuxe™ та Phyto – з 18 до 31 жовтня.

А також, з 27 до 31 жовтня очікуйте знижку 25% на весь асортимент німецького бренду Eucerin™ та визначений асортимент брендів Avene™, A-Derma™та Klorane™, Ducray™.

Цього місяця діє знижка до 50% на косметику нашої торгової марки Arbor Vitae™ для волосся, обличчя і тіла (виробництво Польща) – оригінальні масажні олії, косметична нафта, серії з олією насіння коноплі Hemp та для щоденного очищення Detox. Детальніше читайте у статті.

Акційні пропозиції діятимуть упродовж місяця у всіх аптеках «D.S.», де наявний асортимент, до закінчення товарних залишків.

 Резервуйте онлайн і купуйте в аптеках «D.S.» натуральні засоби на вигідних умовах! Уточнити наявність косметики в аптеках «D.S.», а також адресу найближчого закладу можна за безкоштовним номером Центру підтримки клієнтів 0 800 30 20 60

Нагадуємо, що бали за Карткою клієнта «D.S.» на акційну косметику не нараховуються, проте ми заохочуємо пред'являти її при покупці до моменту оформлення касового чека, щоб зафіксувати у нашій обліковій системі усі придбані Вами позиції – відтак надалі ми зможемо персонально інформувати Вас про вигідні акції на улюблені косметичні бренди! 

Красивих вам покупок!