Завітайте в аптеки «D.S.» та скористайтеся весняними пропозиціями від всесвітньо відомих косметичних брендів для ефективного догляду за обличчям, тілом та волоссям.

Зустрічайте улюблену акцію 1+1=3:

  • з 1 до 8 березня акція діятиме на бренди VICHY™ та La Roche-Posay™ (окрім сонцезахисних серій) у визначених аптеках «D.S.» (перелік аптек тут),
  • з 1 до 10 березня на весь асортимент французького бренду Topicrem™,
  • з 1 до 12 березня – швейцарського бренду Weleda™.

За 2 придбані засоби отримуйте третій у подарунок! Пропозиція не поширюється на подарункові набори і діє в межах одного бренду.

З 1 до 15 березня скористайтеся знижкою до 15% на визначений асортимент бренду Biotrade™ (виробництво Болгарія) та до 25% на визначений асортимент іспанського бренду Babe Laboratorios™.

В період з 3 до 9 березня знижка 20 % діятиме на весь асортимент (окрім наборів) французьких косметичних брендів Bioderma™, Noreva Exfoliac, Filorga™, Lierac™, Phyto™, MartiDerm™, Nuxe™, а з 4 до 9 березня на косметику брендів Apivita, Uriage™, Item™, SVR™, Skinormil™ (окрім наборів).

7-8 березня знижка 20 % діятиме і на весь асортимент (окрім наборів) французького бренду Caudalie™. Пропозиція актуальна в аптеці «D.S.» у Луцьку (за адресою просп. Волі, 9).

Знижка 25% чекатиме на вас з 3 до 9 березня та на весь асортимент французьких косметичних брендів A-Derma™, Avene™, Ducray™ і Klorane™ та 4 до 9 березня на весь асортимент німецького бренду Eucerin™ (окрім наборів)

Також діє знижка до 50% на косметику нашої торгової марки Arbor Vitae™ для волосся, обличчя і тіла (виробництво Польща) – оригінальні масажні олії, косметична нафта, серії з олією насіння коноплі Hemp та для щоденного очищення Detox. Детальніше читайте у статті.

Акційні пропозиції діятимуть упродовж місяця у всіх аптеках «D.S.», де наявний асортимент, до закінчення товарних залишків.

 Резервуйте онлайн і купуйте в аптеках «D.S.» натуральні засоби на вигідних умовах! Уточнити наявність косметики в аптеках «D.S.», а також адресу найближчого закладу можна за безкоштовним номером Центру підтримки клієнтів 0 800 30 20 60

Нагадуємо, що бали за Карткою клієнта «D.S.» на акційну косметику не нараховуються, проте ми заохочуємо пред'являти її при покупці до моменту оформлення касового чека, щоб зафіксувати у нашій обліковій системі усі придбані Вами позиції – відтак надалі ми зможемо персонально інформувати Вас про вигідні акції на улюблені косметичні бренди! А щоб мати Картку клієнта завжди зі собою для Вашої зручності пропонуємо перейти на її електронний варіант – для цього завантажте мобільний додаток Мережа аптек «D.S.».  

Красивих вам покупок!