Завітайте в аптеки «D.S.» та скористайтеся підготованими для вас акціями на високоякісні засоби для обличчя, волосся і тіла від всесвітньо відомих косметичних брендів.

Зустрічайте улюблену акцію 1+1=3: в період з 3 до 15 лютого акція діятиме на визначений асортимент швейцарського бренду Weleda™, а з 12 до 14 лютого на бренди VICHY та La Roche-Posay у визначених аптеках «D.S.» (перелік аптек тут). За 2 придбані засоби бренду отримуйте третій у подарунок! Пропозиція не поширюється на подарункові набори і діє в межах одного бренду.

З 1 до 15 лютого скористайтеся знижкою до 15% на визначений асортимент бренду Biotrade (виробництво Болгарія) та до 20% на визначений асортимент іспанського бренду Babe Laboratorios™.

В період з 1 до 14 лютого діятиме знижка 20 % на весь асортимент (окрім наборів) французького бренду Caudalie™. Пропозиція актуальна в аптеках «D.S.» у Луцьку (за адресою просп. Волі, 9) та Кам’янці-Подільському (за адресою просп. М. Грушевського, 42а).

З 9 до 15 лютого знижка 20 % діятиме і на весь асортимент (окрім наборів) французьких кометичних брендів Bioderma™, Noreva Exfoliac, Filorga™, Lierac™, Phyto™, MartiDerm™, Nuxe™ та на весь асортимент A-Derma™, Avene™, Ducray™ і Klorane

Знижка 25 % чекатиме на вас з 11 до 15 лютого на весь асортимент німецького бренду Eucerin™ (окрім наборів)

Також діє знижка 25% на косметику нашої торгової марки Arbor Vitae™ для волосся, обличчя і тіла (виробництво Польща) – оригінальні масажні олії, косметична нафта, серії з олією насіння коноплі Hemp та для щоденного очищення Detox. На міцелярну воду DETOX та міцелярну воду HEMP з олією насіння коноплі діє знижка 50%. Детальніше читайте у статті.

Акційні пропозиції діятимуть упродовж місяця у всіх аптеках «D.S.», де наявний асортимент, до закінчення товарних залишків.

 Резервуйте онлайн і купуйте в аптеках «D.S.» натуральні засоби на вигідних умовах! Уточнити наявність косметики в аптеках «D.S.», а також адресу найближчого закладу можна за безкоштовним номером Центру підтримки клієнтів 0 800 30 20 60

Нагадуємо, що бали за Карткою клієнта «D.S.» на акційну косметику не нараховуються, проте ми заохочуємо пред'являти її при покупці до моменту оформлення касового чека, щоб зафіксувати у нашій обліковій системі усі придбані Вами позиції – відтак надалі ми зможемо персонально інформувати Вас про вигідні акції на улюблені косметичні бренди! А щоб мати Картку клієнта завжди зі собою для Вашої зручності пропонуємо перейти на її електронний варіант – для цього завантажте мобільний додаток Мережа аптек «D.S.».  

Красивих вам покупок!