Зараз кожна сім'я намагається заощаджувати. Як же зекономити на ліках без ризику і шкоди для здоров'я?

Порада 1. Запитайте в аптеці, як отримати картку клієнта. За карткою клієнта «D.S.» діє вигідна система накопичення балів, які надалі можна використати на знижку під час наступних покупок. Мати картку особливо зручно, якщо доводиться часто звертатися в аптеку. 

А щоби картка завжди була з вами, завантажте мобільний додаток «Мережа аптек «D.S.» – номер картки буде на екрані вашого смартфона, тож потреба носити пластикову картку в гаманці зникне.

Наш мобільний додаток можна безкоштовно завантажити тут.

Порада 2. Якщо у Вас немає фінансової можливості придбати призначені ліки, запитайте про аналоги з такою самою діючою речовиною. Ліки іноземного виробництва часто значно дорожчі, аніж українські аналоги. Проконсультуйтесь із лікарем або фармацевтом про можливість заміни.

У разі хронічної недуги (гіпертонія, цукровий діабет, бронхіальна астма, захворювання щитоподібної залози тощо) радимо докладно розпитати у свого лікуючого лікаря, чи належать необхідні Вам засоби до урядових програм, згідно з якими вартість лікування частково або повністю оплачує держава. Сьогодні перелік таких захворювань і/або лікарських засобів зростає завдяки реформуванню сфери охорони здоров'я. 

Порада 3. Беріть участь в акціях. Часто аптеки, розуміючи ситуацію у країні, знижують ціну на сезонні препарати, пропонують знижки на ліки і медичні товари 10-25%, а на косметичні бренди – часом і до 50%. Слідкуйте за цими пропозиціями! 

Аби першими дізнаватися про акційні умови, долучайтеся до кола прихильників сторінок «D.S.» у соціальних мережах, підпишіться на розсилку новин на сайті, а при реєстрації картки клієнта вказуйте актуальний номер вашого мобільного, щоб отримувати персональні сповіщення про акції на ті товарні групи, які ви найчастіше купуєте.

Оновити інформацію щодо номера мобільного телефона можна безпосередньо в аптеці, повідомивши фармацевта, або зателефонувавши у Центр підтримки клієнтів 0 800 30 20 60 (дзвінки безкоштовні).

Порада 4. Використовуйте переваги онлайн-резервування: у мобільному додатку та на сайті часто діють заохочувальні знижки або спеціальні ціни – нижчі, аніж роздрібні аптечні, а бонусні бали за карткою клієнта «D.S.» діють так само, як і під час покупок в аптеках.

Після sms-підтвердження свого замовлення (час очікування до 30 хвилин) ви можете забрати його в аптеці. Підтверджене замовлення дійсне до кінця наступного (другого) робочого дня.

Порада 5. Обирайте аптеки чи аптечні мережі, у яких уважно контролюють процес перевезення та зберігання ліків, термін їх придатності, а на вимогу надають сертифікати якості. Цим Ви збережете не тільки неоціненне здоров'я і кошти, витрачені на неякісні медикаменти, а й час, загублений на лікування фальсифікованими ліками! Надавайте перевагу аптечним закладам із перевіреною репутацією та широким колом довіри споживачів.