Бути клієнтом мережі аптек «D.S.» стало ще вигідніше і… цікавіше! Стартувала нова щомісячна акція-сюрприз: відтепер кожен власник картки клієнта має шанс раз на місяць отримати в подарунок 50 гривень балами – на майбутні покупки будь-якої продукції з нашого асортименту!

Запам’ятайте акційний день – 10-те число щомісяця! Саме серед тих номерів карток клієнта «D.S.», на які цього дня буде зроблено покупку на суму від 50 гривень одним чеком у будь-якій із аптек нашої мережі, ми розіграємо десять подарунків «50 гривень балами»*!

Важливо! Учасниками цієї акції-сюрпризу можуть стати лише ті номери карток, до яких під час реєстрації у нашій Програмі лояльності було вказано номер мобільного телефону власника картки.

Не пізніше другого наступного робочого дня за допомогою ресурсу RANDOM.ORG за результатами стихійної вибірки ми оберемо 10 номерів карток клієнта, на які до 18:00 того ж дня нарахуємо 50 гривень балами у подарунок. Сповіщення про це власнику картки надійде в SMS-повідомленні (або push-повідомленні – користувачам, зареєстрованим у нашому мобільному додатку) – ось чому важливо, аби номер вашого телефону був у нашій базі даних**.

Акція-сюрприз стартувала вже в лютому, а отже, на цей момент уже маємо перших щасливчиків! Тож не проґавте свій шанс отримати 50 гривень балами на свій клієнтський рахунок – щомісяця упродовж 2020 року!

Нагадуємо, що всі товари аптечного асортименту в мережі «D.S.» можна переглядати та резервувати онлайн – на нашому сайті або через мобільний додаток, у якому, до слова, від 21.01.2020 ціни є на 2% нижчими, аніж роздрібні аптечні!

 

*Акція діє від 10.02.2020 р. і запланована на 10.03, 10.04, 10.05, 10.06, 10.07, 10.08, 10.09, 10.10, 10.11 та 10.12 2020 року.

Під інформацією у заголовку «10-го числа даруємо 50 гривень балами на 10 карток клієнта «D.S.»» мається на увазі нарахування у подарунок додаткових 50 гривень балами – не пізніше, ніж до 18:00 другого робочого дня, наступного за календарним 10-тим числом кожного місяця, у період від лютого до грудня 2020 року включно, – на кожен із десяти номерів картки клієнта «D.S.», що будуть визначені за результатами стихійної вибірки за допомогою ресурсу RANDOM.ORG серед тих номерів карток, на які було здійснено покупку на суму від 50 гривень одним чеком у будь-якій аптеці мережі «D.S.» 10-го числа кожного місяця, від лютого до грудня 2020 року включно, за умови, що у базі даних мережі аптек «D.S.» зафіксовано номер мобільного телефону особи, на яку зареєстрована картка клієнта.

Термін дії балів – 6 місяців від дати останньої покупки за карткою.

Адміністрація залишає за собою право змінити умови акції або скасувати (припинити) її дію без обов’язкового попереднього інформування споживачів.

**Якщо у Вас змінився номер телефону, email, прізвище або адреса, просимо актуалізувати свої дані, звернувшись за безкоштовним номером Центру підтримки клієнтів 0800302060 або в найближчу аптеку «D.S.». Це допоможе нам краще інформувати Вас про вигідні знижки й акційні пропозиції, а вам – користуватися всіма вигодами Програми лояльності.