Шановні наші відвідувачі! На час оголошеного карантину проти поширення вірусу COVID-19 аптеки «D.S.» працюють у штатному режимі. Для підвищення нашої з вами безпеки просимо взяти до уваги таку інформацію:

 • Якщо дозволяє місцерозташування аптеки і погодні умови, очікуйте своєї черги на вулиці. Просимо заходити в аптеку із розрахунку 1 особа до 1 фармацевта та дотримуватися дистанції до зони обслуговування 
 • Найбільш безпечна відстань один до одного – 3 метри. Якщо маєте ознаки нездужання як при ГРВІ – слід обов’язково одягнути медичну маску!
 • Перед входом (а краще – заздалегідь) підготуйте список потрібних вам ліків, за можливості – продезинфікукйте руки.
 • Для скорочення часу вашого перебування в аптеці і пришвидшення обслуговування, рекомендуємо Вам використовувати можливість онлайн-резервування: на нашому сайті або через наш мобільний додаток. Ціни у мобільному додатку на 2% нижні, аніж роздрібні аптечні.
 • Для уникнення непорозумінь при резервуванні, оскільки кількість резервувань зросла, просимо очікувати смс про підтвердження вашого резерву.
 • Про наявність і ціну товарів у наших аптеках цілодобово інформує Центр підтримки клієнтів 0800302060 (дзвінки безкоштовні). Просимо розуміння у випадках, якщо телефонна лінія зайнята – це обумовлено суттєвим збільшенням звернень. 
 • Водночас, ціни і наявність усіх товарів у наших аптеках ви можете перевірити самостійно в режимі реального часу – на нашому сайті apteka-ds.com.ua або через наш мобільний додаток.
 • Ліки та інші медичні товари обміну та поверненню не підлягають (наказ МОЗ України №360 від 19.07.2005), тому просимо уважно перевіряти в аптеці свою покупку на відповідність!
 • У всіх наших аптеках Ви можете розрахуватися банківською карткою.
 • Пропозиція на ринку постачання медичних масок, гумових рукавичок та антисептиків залишається не надто стабільною, проте ми докладатимемо зусиль, аби ці товари були у наших аптеках. Роздрібна ціна на цю продукцію залежить від ціни закупівлі, яка зросла від початку епідемії коронавірусу. Торгівельна націнка на цю продукцію є мінімальною, тож просимо утриматися від звинувачень на адресу фармацевтів щодо підвищення цін.

Маски медичні (за наявності)

Рукавички гумові (різні, за наявності)

Антисептичні засоби (різні, за наявності)

 • Для безпеки відвідувачів і фармацевтів прикасові зони в наших аптеках обладнані захисним склом, у торгових залах аптек із високим трафіком встановлено диспенсери з дезінфікуючими розчинами для обробки рук; згідно з нормативними вимогами МОЗ України персоналу рекомендовано застосовувати засоби індивідуального захисту, а приміщення аптек регулярно дезінфікуються.
 • Більшість із наших аптек у робочі працюють до 20.00-21.00 години, у суботу – до 18.00-20.00, у неділю – до 17.00-19.00. 

Ось перелік аптек, які у робочі дні працюють після 21.00 години (графік може змінитися!):

м.Львів, вул. Некрасова, 11а – 08.00 - 22.00

м.Львів, площа Соборна, 1 – 08.00 - 22.30

м.Львів-Винники, вул. Галицька, 18 – 08.00 - 21.30

м.Городок, вул. Перемишльська, 6 – 08.00 - 22.00

м.Чернівці, вул. Головна, 41 – 08.00 - 21.00

м.Чернівці, проспект Незалежності, 80 – 08.00 - 22.00

м.Київ, вул. Велика Васильківська, 65а – 08.30 - 20.30

м.Київ, вул. Авіаконструктора Сікорського, 1 – 08.00 - 22.00   

м.Київ, вул. Олени Пчілки, 6а – 08.00 - 22.00

м.Вишгород, вул. Симоненка, 3б – 08.00 - 22.00  

 • А ось перелік аптек «D.S.», які працюють цілодобово (перелік може змінитися!):

м.Кам`янець-Подільський, вул. Драгоманова, 1

м.Львів, вул. Городоцька, 218

м.Львів, вул. Стрийська, 107

м.Нетішин, просп. Незалежності, 22б

смт.Кельменці, вул. Сагайдачного, 76

 • Нагадуємо, що у зв'язку з вірогідністю поширення COVID-19 МОЗ України рекомендує за можливості залишатися вдома, мити та дезінфікувати руки, обмежити контакти, утриматись від поїздок за кордон, у випадку поганого самопочуття – звернутися телефоном до свого сімейного лікаря. Офіційні рекомендації тут.
 • Фахову статтю про коронавірус на нашому сайті можна прочитати за посиланням.
 • Про переваги за карткою клієнта "D.S." – читайте тут.

Усі ми зараз перебуваємо у небезпечному періоді невизначеності стосовно подальшого розвитку подій. Звісно, це буде непросто і не завжди зручно. Тому звертаємося до вас із проханням про належну толерантність одне до одного та побажанням не панікувати. Також просимо ставитись із розумінням і повагою до роботи фармацевтів, їм зараз дуже нелегко!

Бережіть себе, своїх близьких та будьте уважні! Здоров’я нам!