На XII міжнародній бізнес-конференції Private Label 2020: «Рітейлер та виробник – курс на розвиток», яку організувала TradeMasterGroup, мережа аптек «D.S.» (ТОВ Маркет Універсал) отримала нагороди одразу в двох номінаціях: «Вибір року у фармацевтичній галузі» та «Інновація року у фармацевтичній галузі».

Відзнаку «Вибір року» мережа аптек «D.S.» здобула за косметику власної торгової марки «Arbor Vitae» (у перекладі з латини означає «дерево життя»), лінійку якої розвиває від 2019 року в рамках корпоративного проекту Private Label. 

Цю оригінальну косметичну продукцію для волосся, обличчя і тіла виготовляє на наше замовлення польський виробник New Anna Cosmetics – із додаванням рослинних екстрактів, олій, косметичної нафти та інших функціонально корисних інгредієнтів.

Косметичні засоби «Arbor Vitae» відповідають усім стандартам якості та є оптимальним варіантом за співвідношенням «ціна-якість» у своїй товарній ніші. Це шампуні, міцелярні води, очищальні пінки, креми, тоніки, гелі для душу, масажні олії та інші засоби, представлені кількома серіями. Клієнти, які мали змогу протестувати продукти «Arbor Vitae», зосталися задоволеними і ефектом після використання, і ніжною консистенцією засобів, і їхнім делікатним запахом.

Друга нагорода «Інновація року» – за наш комплект пристроїв для видалення кліщів (країна-виробник – Білорусь). Це інноваційний пристрій, який допоможе легко, безпечно і безболісно видалити кліща навіть у важкодоступних місцях на тілі. Його використання зводить до мінімуму можливість заразитися хворобами, які переносять кліщі.

Загалом асортимент товарів власної торгової марки в аптеках «D.S.» уже налічує понад 150 медико-фармацевтичних продуктів для дорослих та дітей, необхідних у домашній аптечці чи на косметичній поличці.

Оскільки у заході взяло участь понад 240 власників і топ-менеджерів роздрібних мереж України, провідних виробників та імпортерів FMCG товарів (від міжнародних компаній-лідерів до невеликих регіональних підприємств), ми особливо цінуємо здобуті нагороди й вважаємо їх хорошим стимулом розвиватися надалі.