На фоні змін звичного стилю життя через епідемію зріс попит на користування онлайн-сервісами. Зокрема, уже понад 60 тисяч користувачів переконалося, що мобільний додаток «D.S.» – це швидко, зручно, вигідно, а головне – набагато безпечніше!

У часі карантину особливо рекомендуємо резервувати* онлайн необхідні ліки, медичні, дитячі й косметичні товари в наших аптеках. Так ви суттєво скоротите час свого перебування в аптечному закладі й будете впевнені, що все потрібне є в наявності.

Мобільний додаток «Мережа аптек D.S.» має низку переваг:

  • ліки, зарезервовані через наш мобільний застосунок, обійдуться дешевше: для всіх користувачів встановлені спеціальні ціни – на 2% нижчі, аніж роздрібні аптечні;
  • завжди актуальна інформація про наявність продукції аптеках «D.S.» у режимі онлайн;
  • зручна пропозиція найближчої до вас аптеки або підбору адреси за найнижчою ціною необхідної продукції;
  • швидка і надійна процедура резервування, а опісля – можливість забрати своє замовлення в обраній аптеці поза чергою;
  • для зареєстрованих користувачів – електронна Картка клієнта «D.S.» та детальна історія усіх покупок і замовлень (ціни, локації, баланс бонусних балів). Знижка та бонусні бали за карткою клієнта «D.S.» діють так само, як під час покупок в аптеках.

Інформація про асортимент, наявність товарів та ціни в аптеках мережі «D.S.» є актуальною також і на нашому офіційному сайті www.apteka-ds.com.ua

Додаток «Мережа аптек D.S.» (iOS, Android, Windows) можна безкоштовно завантажити тут.

Також ми створили серію навчальних відео про те, як встановити наш застосунок на iPhone та Androidзареєструватися в ньому і знайти потрібні медикаменти чи інші товари.

Якщо у вас виникли запитання при використанні мобільного додатка, можете зателефонувати у Службу підтримки чи просто написати листа із запитанням на адресу ds@market-universal.com.ua або в Facebook.

*Звертаємо вашу увагу: при резервуванні через мобільний додаток діють такі самі акції, як і в аптеках та на нашому сайті резервування, проте знижки на акційні товари одразу не відображаються при резервуванні через мобільний додаток. Якщо серед обраних товарів є акційні, то після оформлення резервування остаточну вартість вашого замовлення, із урахуванням всіх акцій, вам повідомить оператор нашого Центру підтримки клієнтів або працівник аптеки під час оплати зарезервованого товару.

У випадках, якщо ваше онлайн-замовлення містило ліки, які згідно з чинним законодавством відпускаються за рецептом, в аптеці потрібно пред’явити дійсний рецепт лікаря.