Мережа аптек «D.S.» розширює свою географію виважено і поступово – згідно з обраною стратегією сталого розвитку. Відкриття нових аптечних закладів через франчайзинг – один із методів нашого кількісного зростання.

29 березня відбулося відкриття трьохсотої аптеки «D.S.» – у м. Коломиї Івано-Франківської області. Цього ж дня розпочала роботу й нова франчайзингова аптека «D.S.», уже 60-та за ліком, – у с. Колінківцях Чернівецької області.

Як і в усіх інших закладах мережі «D.S.», щомісяця тут буде багато привабливих акцій на ліки від сезонних і хронічних недуг, діє вигідна програма знижок і бонусів за карткою клієнта, функціонують медичні соціальні програми для пацієнтів.

Аптека у Коломиї розташована на просп. Михайла Грушевського, 41.

Графік роботи:

  • пн-пт: 08:00 – 20:00;
  • сб: 09:00 – 18:00;
  • нд: 09:00 – 17:00.

Адреса закладу в Колінківцях – вул. Головна, 86 (у приміщенні лікарні). Це перший заклад нашого нового франчайзингового партнера – ФОП Лупушор Тетяни Володимирівни, – що відтепер працюватиме під торговою маркою «D.S.»

Графік роботи:

  • пн-пт: 08:30 – 19:00;
  • сб: 07:00 – 18:00;
  • нд: 10:00 – 17:00.

Франчайзингові заклади мережі аптек «D.S.» уже працюють у восьми областях: Львівській, Київській, Хмельницькій, Миколаївській, Чернівецькій, Закарпатській, Дніпропетровській та Одеській. Розвиваємо цей напрямок із 2016 року. Співпраця за франчайзингом можлива як для новостворених аптечних закладів, так і для чинних аптек чи аптечних мереж.

«Мережа «D.S.» не просто пропонує «технічний франчайзинг», а надає реальну методичну допомогу при відкритті та впродовж всієї діяльності франчайзингової аптеки, – коментує директор з франчайзингу мережі аптек D.S. Олена Комарянська. – Підтримка полягає у щоденній участі фахівців нашої компанії за всіма головними напрямками: асортимент, закупівля, IT, маркетинг, онлайн-сервіси для клієнтів. За кожною аптекою-франчайзі закріплений куратор, проте всі важливі управлінські рішення – за франчайзі, адже він залишається власником і розпорядником свого бізнесу, відповідальним за його результативність».

Цьогоріч розглядаємо можливості представлення аптек мережі «D.S.» у Кропивницькому, Житомирі й Полтаві – якщо дозволить ситуація на ринку. Також 2021 рік мине для нас під знаком власної торгової марки «Arbor Vitae»: розширенням і подальшої популяризації її асортименту серед наших клієнтів.

Плануємо виходити на ринок доставки, передусім – у Львові та в Києві. Залучаємо не тільки відомих операторів, але й менш знані локальні компанії. Також працюємо над створенням власної служби доставки, розробляємо новий канал комунікації з клієнтами – чат-бот. Надалі розвиватимемо наші онлайн-сервіси, зокрема наповнення сайту. Хочемо потрапити до першої десятки вітчизняних ресурсів у категорії «Здоров’я».

Більше про діяльність нашої компанії можна дізнатися із соціальних звітів:

Детальну інформацію про умови співпраці та розрахунок вартості франшизи Ви можете дізнатися за телефоном: +38 (098) 16 16 793 (у робочі дні) або написавши на пошту: O.Komaryanska@market-universal.com.ua. 


На фото – колектив нової аптеки «D.S.» у Коломиї: (зліва направо) Ірина Судак – завідувач, Мар'яна Волощук – фармацевт, Мар'яна Скоротіжук – провізор.